Apple, 3. Nesil Kulaklığı AirPods 3’ü Duyurdu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Herkesin heyecanla beklediği 18 Ekim tarihindeki etkinlikle birlikte Apple, yeni nesil AirPods 3 kablosuz kulaklığını duyurdu.

Yepyeni bir tasarımla gelen AirPods 3, kulağa en doğru şekilde oturacak tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sağlıyor. Bu sayede ses, kulağınıza daha yönlendirilmiş oluyor. Dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses teknolojisi sayesinde sesin etrafınızı sarması sağlanıyor. Jiroskoplar ve ivmeölçerler bir arada çalışıp kafa hareketlerinizi takip ederek, şarkıları sanki sahnenin merkezindeymiş gibi duymanız sağlanıyor.

AirPods 3’teki adaptif EQ özelliği ile müzik, kulağınızın şekline göre ayarlanıyor. İç kısım mikrofonlar, duyduğunuz sesi algılayıp düşük ve orta aralıktaki frekansları ayarlayarak şarkıların tüm detaylarını açığa çıkarıyor.

Pil Ömrü Daha Uzun

AirPods 3, bir önceki kulaklığa göre 1 saat daha fazla pil ömrüne sahip. 6 saate kadar dinleme süresi ve 4 saate kadar konuşma süresi sunan kulaklık, 5 dakikalık şarjla yaklaşık bir saat dinleme veya konuşma deneyimi sunuyor.

AirPods 3, IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahip. Bu sayede kulaklık, ağır antrenmanlardan yağmurlu ortamlara kadar her türlü zorlu koşullara karşı direnç gösteriyor. Çip olarak ise H1 kulaklık çipi kullanılıyor.

AirPods 3’ün Fiyatı

Apple, AirPods 3’ün fiyatını 1.999 TL olarak belirlemiş durumda. Dilerseniz ödemeyi 3 taksitle de yapabilirsiniz. Ayrıca AirPods 3 satın aldığınızda, 6 aylık ücretsiz Apple Music aboneliğinden faydalanabiliyorsunuz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Xiaomi Kayıtlı Şifreleri Görme Nasıl Yapılır?