Kripto Para Arbitraj Botu | En İyi 8 Platform

Bitcoin’in sürekli iniş ve çıkışlar yaşayan değişken bir dijital para birimi olduğunu artık neredeyse herkes biliyor. Bu durum kriptoyu diğer finansal piyasalardan daha riskli gösterse de, doğru oynadığınızda daha büyük kazançlar sağlayabilmektedir. Riski dengelemenin en popüler yollarından biri ticaret botlarını kullanmaktır, ancak daha spesifik olmak gerekirse, kripto arbitraj botları.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ticareti için kripto arbitraj stratejisinden yararlanma konusunda öğrenilecek çok şey var. 2024 yılında Bitcoin, Ethereum gibi için riskleri kendi başınıza yapmaya çalışmaktan daha etkili bir şekilde azaltmanıza yardımcı olabilecek en iyi kripto arbitraj botlarını inceleyeceğiz.

En İyi Kripto Arbitraj Botları ve Platformları

Pionex

Pionex‘in kripto para arbitraj botu, Huobi ve Binance arasında spot vadeli işlemler yapmanızı sağlar. Binance broker kaynağı, bu tür ticareti yönlendiren şeydir.

Spot vadeli işlemler, sürekli vadeli kripto piyasasında kısa bir pozisyona sahip olduğunuz ve yine de spot piyasada aynı duruşu korurken, piyasa nötr konumlandırma ile kripto arbitraj işlemleri gerçekleştirdiğiniz bir stratejidir. Spot-futures arbitrajın tanımı budur.

Pionex, hareket halindeyken Bitcoin arbitraj botunuzu ve kripto ticaret stratejilerinizi yönetmek için ücretsiz bir uygulama ile birlikte gelmektedir. Ayrıca bu borsada her 8 saatte bir ödeme alırsınız. Uygun fiyatlı ancak yüksek getirili bir arbitraj botu arıyorsanız, Pionex sizin için iyi bir tercih olabilir.

Bitsgap

Bitsgap sektördeki en popüler kripto arbitraj ticaret botlarından biridir. Navigasyon kolaylığı, kullanımı kolay arayüz ve arbitrajı ticaret stratejiniz olarak kullanmak için geniş seçenekler sunan bulut tabanlı bir sistem olan Bitsgap, OKEX, Binance, Coinbase, Kraken, Huobi ve yaklaşık 25 kripto para borsasını daha desteklemektedir.

Bitsgap, işlem yapabileceğiniz fiat para birimlerinin yanı sıra geniş bir kripto para birimi koleksiyonu da sunar. Kripto veya Bitcoin arbitraj işlemleri için önce bir borsaya fiat nakit ve diğerine kripto varlıklar yatırmanız gerekmektedir. ETH/USD ve EOS/EUR gibi binlerce çifti kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Bitsgap’te arbitraj anlaşmalarınızın hesap bakiyenize göre hesaplandığını bilmelisiniz. Ücretleriniz kripto para borsalarınız tarafından belirlenecek ve kâra dahil edilecektir.

Yapay zeka odaklı sistemin küçük bir avantajı olan arbitraj işlemini yalnızca tek bir tıklama ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm arbitraj işlemleri gözetimsiz olduğu için fonlar size aittir ve benzersiz API anahtarları aracılığıyla erişilen borsa içinde güvenli bir şekilde saklanır. Fiyatlandırma politikası da oldukça uygun olan Bitsgap, neredeyse her trader becerisi için uygundur.

Coinrule

En popüler 10 kripto para birimi borsasıyla çalışan Coinrule, askeri düzeyde şifreleme ve güvenlik sunan kripto arbitraj yazılımıdır. Kurulumu ve kullanımı sezgisel ancak basit bir sistem olan bu botu kullanırken, nasıl kod yazılacağını bilmenize gerek yoktur. Herhangi bir kodlama deneyimi olmadan stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Binance, Coinbase Pro, Kraken, Poloniex, BitMEX ve diğerlerinde Bitcoin, Ethereum gibi arbitraj ticareti kriptolarına katılabilirsiniz.

Bu botun kullanımı ücretsizdir ve 7/24 alım satım, piyasa göstergeleri, özel kural ayarları, gerçek zamanlı müşteri hizmetleri ve mevcut kullanıcıları arasında popüler olmasını sağlayan diğer birçok özellik sunar.

Sistemin ücretli planlarını da tercih edebilirsiniz. Coinrule, arbitraj dahil olmak üzere önceden belirlenmiş geniş ticaret stratejileri dizisiyle tanınır.

Coinrule, web sitesine sürekli olarak şablon, strateji ve kripto para birimleri ile ilgili bilgiler eklemektedir.

Shrimpy

Shrimpy, bir API anahtarı aracılığıyla kolayca bağlanmanıza yardımcı olabilecek bir bottur.

Bir alım satım botuyla ilgili olarak, yalnızca sizin için kripto para biriminize yatırım yapmak için ihtiyaç duydukları şeylere eriştiklerinden ve kripto para varlıklarınız gibi kişisel bilgilere erişmediklerinden emin olmalısınız.

Kodlama konusunda çok deneyimli olmayan ancak yine de sektördeki en iyi ticaret botu seçeneklerinden bazılarından faydalanmak isteyen biriyseniz, bu adamlar da gerçekten çok iyidir.

Gidilecek yolun arbitraj olduğunu ve arbitraj ticaret stratejilerinizi bir ticaret botu ile otomatik olarak uygulayabilmek istediğinizi biliyorsunuz.

Quadency

Dijital varlık deneyiminizi basitleştirmenize yardımcı olması için kullanabileceğiniz bu yazılım, hangi seviyede trader olursanız olun, kripto para biriminize yatırım yapabilmek için ihtiyacınız olan her şeye tek bir çatı altında sahip olmanızı sağlıyor.

Quadency, nakit paralarınızı birkaç tıklama ile yatırım yapmanızı kolaylaştıran, otomatik işlemler ve botlar gibi gelişmiş araçlarına bağlanabilmenizi sağlayan bir araçtır.

Ücretsiz bir hesap oluşturarak Quadency’i kullanmaya başlayabilirsiniz Ayrıca yatırımlarınızı Bitcoin ve Ethereum’un ötesinde keşfetmek için, platformlarında 1500’den fazla kripto paraya göz atabilirsiniz.

Trality

Trality, profesyonel trader’lar gibi ticaret yapmanızı gerçekten kolaylaştıracak başka bir bottur. Algoritmik ticaretten en iyi şekilde yararlanmak isteyen herkes için bir platform olan Trality’nin kullanımı oldukça kolaydır. Bunun nedeni ise web sitelerinde botlarından birini kullanarak otomatik olarak işlem yapmanızı gerçekten kolaylaştıracak çok sayıda kaynak ve araç bulunmasıdır. Bunları hemen kullanmaya başlayabilir ve ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Veya size kripto arbitraj botlarından en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızın öğretildiği eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

Bu işlerde yeni veya profesyonel olmanız fark etmez, bir süredir kripto para birimine yatırım yapıyorsanız Trality’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Napbots

Piyasada alım satım yapmanız konusunda yardımcı olabilecek bir platform arıyorsanız, Napbots‘u kullanabilirsiniz.

Yaptıkları işle ilgili her şeyin müşterilerinin ticaret yapmasını kolaylaştırdığını belirten bu platform, stratejilerini her tür farklı yatırım seviyesi için yapıyor.

Tek bir abonelik üzerinden birden fazla kripto borsa hesabını yönetebilmenizi sağlayan Napbots, bu açıdan ön plana çıkmaktadır.

Cryptohopper

Cryptohopper, Hollanda merkezli olan, sektördeki en etkili kripto ticaret botlarındandır.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, en deneyimli trader’lar tarafından kullanılan ticaret göstergelerine erişebilirsiniz. Arbitraj ticareti stratejisi söz konusu olduğunda, Cryptohopper bu stratejiyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Bu Bitcoin arbitraj botunu, aynı borsadaki birden fazla işlem çifti arasında kar elde etmek için kullanabilirsiniz.

Bu platform, botun bir borsadan diğerine bir varlık göndermeden birden fazla borsada fırsatlar aradığı Exchange arbitrajından da kar elde etmenizi sağlamaktadır. Cryptohopper, acemi kripto para yatırımcıları için en cazip çözümlerden birisidir.

Arbitraj Botu Kullanmanın Faydaları

Düşük Riskli Kar

Arbitraj ticareti genellikle göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşir, bu da mümkün olan en düşük fiyat kayması riskini taşıdığınız anlamına gelir. Bot olmadan alım satım yapıyorsanız, özellikle piyasa değeri daha düşük olan değişken varlıklarda fiyatla ilgili riskleriniz önemli ölçüde daha yüksek olabilir.

Gelişmiş Yazılım

Güvenilir bir arbitraj yazılımı seçerseniz, botlarınız daha da güçlü ve hızlı donanım birimleriyle desteklenen en verimli ticaret stratejilerini kullanır.

Doğru Ticaret

Üst düzey arbitraj botları duygusal tuzaklara, mekanik hatalara ve bazı beklenmedik piyasa olaylarına karşı dayanıklı akıllı ticaret algoritmaları kullanır.

Maksimize Edilmiş Fırsatlar

Kripto arbitraj botları, alım satım fırsatlarını insanlardan daha hızlı tespit ederek manuel yatırımcılardan daha iyi performans gösterir. Tecrübeli trader’lar bile hız açısından makinelerle rekabet edemez.

Basit Yaklaşım

İyi bir arbitraj botu, her borsaya manuel olarak girmek, captcha çözmek ve web sitesi menülerine tıklamak yerine tek bir arayüzle çalışmanıza olanak tanır.

Borsa Bolluğu

Arbitraj botları, API anahtarları aracılığıyla Binance, HitBTC, Kraken, BitBay ve daha fazlasına bağlanır. Daha fazla borsa, daha fazla ticaret aracı ve yararlanılacak fırsatlar anlamına gelmektedir.