En İyi 10 Toplu Mail Gönderme Programı | Ücretsiz

Eğer işiniz gün içerisinde toplu olacak şekilde göndermek ise bunu tek tek yapmak hem can sıkıcı hem de zaman alıcı olacaktır. Bunun yerine kişilere toplu olarak mail gönderebileceğiniz pek çok program bulunmaktadır. Bu uygulamaların hemen hepsi ücretsizdir. Bazılarında ise bazı premium abonelik planları bulunmaktadır. Dilerseniz makul ücretler karşılığında bu programların premium versiyonlarını da kullanabilirsiniz.

Toplu Mail Gönderme Programı Nedir?

E-posta pazarlamasında başarılı olmak için birkaç en iyi uygulamayı takip etmeniz gerekir. İlk olarak, hedef kitlenize e-posta gönderme izninizin olduğundan emin olun. Genellikle, onlardan size e-posta almak için izin vermelerini isteyerek bunu başarırsınız.

İkinci olarak, demografik özellikler, satın alma geçmişi ve etkileşim gibi faktörlere dayalı olarak e-posta listenizi segmente edin. Bu, belirli müşteri gruplarını ilgili iletilerle hedeflemenizi sağlar. Üçüncü olarak, alıcıyı e-postayı açmaya teşvik eden çekici ve dikkat çekici bir konu satırı kullanın.

Ücretsiz Toplu E-posta Pazarlama Hizmetleri Nelerdir?

Toplu mail gönderme programları, işletmelere büyük hacimli e-posta pazarlama kampanyalarını geniş bir kitleye gönderme olanağı sağlayan araçlardır. Bu hizmetler çoğunlukla e-posta listesi yönetimi, şablon oluşturma, zamanlama ve analiz gibi özellikler sunar. Bunlar dayesinde hedef kitlelere sağlıklı bir şekilde ulaşabilir ve e-posta pazarlaması aracılığıyla etkileşimde bulunabilirsiniz.

Toplu Mail Gönderme Programları

SendPulse

SendPulse, sürükle ve bırak bir düzenleyiciye sahip, abonelik formları, raporlama ve API gibi özelliklere sahip çoklu mail gönderme programıdır. Kişiselleştirme, segmentasyon ve A/B testi yapmanıza izin veren SendPulse, mobil uygulama üzerinden e-posta sonuçlarına anlık olarak ulaşabilmenizi sağlar.

SendPulse, tanıtım kampanyalarıyla ilgili izleyicilerle bağlantı kurmak için kullanılan tümleşik bir iletişim platformudur. Ücretsiz toplu mail gönderme programı, aboneleri yönetmek için web bildirimi uyarıları sağlar. Ayrıca otomatikleştirilmiş konuşma botu kampanyaları ve akışları sunan SendPulse ile sürükle ve bırak düzenleyicisi sayesinde çeşitli tasarımlarda abonelik formları oluşturabilmenizi ve bunları web sitenize gömerek abonelerinizden bilgi toplayabilmenizi sağlar.

 • Ücretsiz Plan: 500 kişiye 15.000 mail gönderme
 • Premium Plan: 500 kişiye sınırsız mail gönderme 6.40$

Brevo

Sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte Brevo, toplu e-posta gönderme hizmeti sunan bir araçtır. Promasyon, e-posta şablonları ve daha fazlasını sunan Brevo, küçük ve orta ölçekli işletmeler için faydalıdır. Kullanıcılara basit bir arayüz ve pazarlama kampanyalarını yönetmek için kullanışlı araçlar sağlamaktadır.

Brevo’nun pazarlama otomasyon araçlarını kullanarak e-postalar gönderebilir, kullanıcı segmentleri oluşturabilir ve otomatik olarak e-posta göndermenize yardımcı olacak iş yapıları kurabilirsiniz. Brevo’nun yapay zeka algoritmalarını kullanarak toplu e-postalarınızı göndermek için en etkili zamanları belirleyerek e-posta dönüşüm oranınızı artırabilirsiniz.

Brevo, kullanıcılara ücretsiz toplu e-posta gönderme hizmeti planı sunmaktadır. Bu abonelik ile günde 300’e kadar mail gönderebilirsiniz ancak tüm maillerin üzerinde Brevo’nun logosu olacaktır.

 • Ücretsiz Plan: Günde 300 mail
 • Premium Plan: Aylık 25$

Premium versiyonda satış CRM’si, Facebook reklam entegrasyonu ve canlı konuşma gibi son teknoloji araçları içermektedir.

Mailjet

Mailjet, anlaşılır şablonları, makul sayılabilecek aylık mail gönderim sınırları ve sınırsız aboneliği nedeniyle en iyi ücretsiz toplu mail gönderme araçlarından biridir. Entegrasyonlar ve özelleştirilmiş bir e-posta pazarlama deneyimi için webhook’lar, API’lar ve SMTP röleleri kullanabilirsiniz.

Bu araç, gerçek zamanlı performans istatistikleri ve sınırsız ölçeklenebilirlik sağlar. Sosyal medya paylaşımı için harekete geçirme seçenekleri ekleyebilirsiniz. Kritik verilerin korunması için takım üyelerine rol bazlı erişimler de atayabilirsiniz.

Dilerseniz her abonenin aldığı mailleri Mailjet ile özelleştirebilirsiniz.

 • Ücretsiz Plan: Aylık 6000 adede kadar mail
 • Premium Plan: Aylık 9.65$

HubSpot

HubSpot, mail oluşturmak, kişiselleştirmek ve optimize etmek için toplu mail gönderme hizmeti sunan bir araçtır. Kolay kullanımlı sürükle ve bırak özelliği ile özelleştirme yapabilir ve görseller ekleyebilirsiniz. A/B testleri ve analizler ile e-posta kampanyalarınızı optimize etmenize olanak sağlar.

Sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ve çeşitli şablonlarıyla markanızın rengi ve yapısıyla uyumlu özel bir e-posta oluşturabilirsiniz. HubSpot, web sitesi ziyaretçilerini potansiyel müşterilere dönüştürmek için ücretsiz deneme sürümü sunar.

Bu araç, HubSpot CRM ve diğer ücretsiz araçlar gibi ücretsiz araçları içeren bir ücretsiz plana sahiptir. 2.000 mail gönderebilir ve sınırsız miktarda kişiyi saklayabilirsiniz.

 • Ücretsiz Plan: 2000 mail
 • Premium Plan: Başlangıç için 45$, Profesyonel kullanım için 800$, Kurumsal kullanım için 3200$.

Amazon SES

Amazon SES toplu mail gönderme programı, yeni başlayanlar için dahi kullanımı kolay bir araçtır. Bu program, izleme ve toplu mail gönderme dahil olmak üzere e-posta kullanım senaryoları için kullanılabilir. Tüm maillerin yüksek bir teslim edilebilirlik oranına sahip olmasını sağlayarak her bir mailin yarattığı etkiyi incelemek için detaylı raporlar sağlar.

Amazon SES’in panosu, API’leri ve SMTP’leri, mevcut çözümlerinizle entegre etmenizi mümkün kılar. Anti-spam geri bildirimi alabilir ve hesabınızın işleyişini sürekli olarak kontrol edebilirsiniz. Bu size ek bir koruma katmanı sağlamakla birlikte e-postalarınızın yüksek teslim edilebilirlik oranını garanti eder. Ayrıca gerçek zamanlı analitiklerle yenilikçi yapıya sahip bir panoya, gelişmiş e-posta kişiselleştirme seçeneklerine ve e-posta testine erişim sağlarsınız.

 • Ücretsiz Plan: Aylık 62000 mail
 • Premium Plan: 62000’e ulaştıktan sonra her 1000 mail için $0.10 ödersiniz.

Drip

Veri ve e-posta pazarlama otomasyonunu kullanan Drip, 7/24 chat ve e-posta desteği sağlar. Güçlü bir API sunan bu araç, kullanıcılara detaylı e-posta analitiği sağlamaktadır.

Drip e-posta gönderme aracı, işletmeler için abonelerine otomatik, kişiselleştirilmiş mail kampanyaları oluşturup göndermeleri için araçlar sunan bir platformdur. Bu araç, Woo-commerce ve WordPress gibi popüler web sitesi oluşturucuları için sorunsuz entegrasyon sunar. Web sitenize opt-in kayıt formları veya açılır pencereler eklemenize ve daha fazla potansiyel müşteri oluşturmanıza izin verir.

Bununla birlikte e-posta pazarlama kampanyanız tarafından üretilen geliri izlemenize olanak tanıyan bir gelir atama özelliğine sahiptir.

 • Ücretsiz Plan: Mevcut
 • Premium Plan: Aylık 49$

SendGrid

Güçlü posta API’leri kullanan SendGrid, toplu mail gönderme yazılımı, e-postalarınızın istenmeyen posta kutularında kalmasını önler. Her bir postanın sadece tekrarlanmadığı öge taşıma özelliği, otomasyonu bir üst seviyeye taşımaktadır.

SendGrid ile maillerinizin gelen kutusunda görüldüğünden emin olmak için ayrılmış IP’ler ve özel alan adlarından yararlanabilirsiniz.

 • Ücretsiz Plan: 30 gün boyunca 40.000 mail, ardından günde 100 mail
 • Premium Plan: 50.000 mail için 14.95$

Mailgun

Toplu olarak maillerin teslim edilmesi için bir başka hizmet olan Mailgun, e-posta gönderimi, alınması ve izlenmesi için tam bir API sağlar. Ayrıca basit toplu mail gönderimi için SMTP bağlantısı, gerçek zamanlı e-posta doğrulama, sofistike e-posta analitiği, etkileşim metrik izleme ve diğer özellikler sunar.

E-posta pazarlaması, işlem e-postaları, e-posta ayrıştırma gibi çözümler sunar. Açık kaynak bir kitaplıkla kendi hizmetinizi oluşturabilirsiniz. Mailgun, ortalama API yanıt süresinin 500 ms’nin altında olacağını garanti etmektedir. Bu toplu mail gönderme programı, web formlarını korumak için gerçek zamanlı e-posta doğrulaması sağlar.

 • Ücretsiz Plan: Aylık 10.000 e-posta
 • Premium Plan: Aylık 79$

Elastic Email

Elastic Email, toplu email doğrulayıcısı, sezgisel görseller ve yaratıcı yazılar oluşturmanıza olanak tanıyan, kullanımı kolay bir araçtır. Her mail kampanyası için alıcı listesini yönetebilir ve bunlarda uygun değişiklikler yapabilirsiniz. Elastic Email’in otomatik yanıtlayıcıları, yazılar ve yanıtları otomatik olarak göndermek için kullanılabilen bir özelliktir.

Elastic Email ile toplu maillerinizin bir parçası olarak ekleyebileceğiniz ayrıntılı web formları oluşturma seçeneğiniz vardır. Bu sebeple Elastic Email’in WordPress üzerinde geliştirilmiş sitenizi yönetmek için belirlenmiş eklentileri bulunmaktadır.

Mükemmel bir editöre sahip olan Elastic Email, e-posta düzeninizi kurmanıza olanak tanır. Editör ayrıca opt-in formlarını ve iniş sayfalarını oluşturmanızı da sağlar.

 • Ücretsiz Plan: Günde 100 mail
 • Premium Plan: 10.000 kişiye sınırsız mail göndermek için aylık 15 dolar, sınırsız sayıda ve kişiler için 30 dolar

Omnisend

Omnisend, işletmelerin müşterilerine e-posta, SMS ve diğer kanallar aracılığıyla ulaşmalarını ve onlarla etkileşim kurmalarını sağlayan kapsamlı bir pazarlama otomasyon platformudur.

Ücretsiz toplu mail gönderme hizmetleri, e-ticaret pazarlama faaliyetlerinizi otomatikleştirmek için ideal bir çözümdür. Bu toplu posta yazılımı, işletmelerin 7/24 daha fazla satış yapmalarına yardımcı olmak için geri dönüşte hoş geldiniz, sepette teklif gibi e-postaların önceden ayarlanmış otomasyonu sağlar.

Müşteri hedeflemeyi, müşterilerin alışveriş davranışları hakkında doğru bilgileri toplayarak ve onlarla hedeflenmiş e-postalar ve SMS’ler aracılığıyla bağlantı kurmanıza yardımcı olarak iyileştiren bu platform, e-ticaret için mail pazarlama ve SMS platformuna sahiptir. Birden fazla kanal için önceden oluşturulmuş otomasyonların bulunduğu Omnisend’in kullanımlı oldukça kolaydır. Tek bir iş akışında kanalları sürükleyip bırakmanıza olanak tanır.

 • Ücretsiz Plan: Aylık 500 e-posta
 • Premium Plan: Aylık 16$

Hangi Toplu Mail Gönderme Programı Daha İyi?

Toplu şekilde e-posta gönderebilmenizi sağlayacak en makul programlara yukarıdan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında kişisel fikrimiz olarak şunları söyleyebiliriz:

 • Mailgun ve SendPulse, ücretsiz olarak aylık olarak gönderilecek iyi mail sayısına sahiptir.
 • Sınırsız sayıda aboneye göndermek istiyorsanız tercihiniz Brevo olabilir.
 • E-ticaret mağazası işletiyorsanız, Omnisend sizin için uygun olacaktır.
 • Kısa vadeli bir kampanya yürütmek için SendGrid, ilk ay için ücretsiz 40.000 mail göndermek açısından iyidir.

Bu istatistikleri dikkate alarak, e-posta pazarlama hizmetinizi etkili bir şekilde seçebilir ve yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.