Ücretsiz iTunes Hediye Kartı Kazanma | En İyi 8 Yöntem

Eğer bir iPhone, iPad veya Mac bilgisayarınız varsa, ara sıra iTunes’u mutlaka kullanıyorsunuzdur. Ancak şu da bir gerçek ki iTunes’ta her şey ücretsiz indirilebilir değil. Bununla birlikte iTunes’tan müzik, uygulamalar, e-kitaplar, oyunlar ve daha fazlasını indirmek istiyorsanız, bunu kendi paranızı harcamadan yapabilirsiniz. Bunun yerine ücretsiz iTunes hediye kartları kullanabilirsiniz.

Peki ücretsiz iTunes hediye kartları nasıl elde edilir? Bu konuda size mükemmel bir rehber hazırladık. Yapmanız gereken tek şey, belirli görevleri veya teklifleri yapmak üzere sitelere ve uygulamalara üye olmak ve ücretsiz iTunes hediye kartlarınızı almak.

Tek sorun, bir ödül olarak iTunes hediye kartları sunan birçok site olduğu için hangi siteye katılmanız gerektiğini ve hangilerinin zamanınıza gerçekten değip değmeyeceğini belirlemenin zor olabilmesidir. Dolayısıyla ücretsiz iTunes hediye kartlarının nasıl alınacağı konusunda size yardımcı olması için bu rehberi yapmaya karar verdik. Aşağıdaki liste, yüzlerce ücretsiz kazanç platformu test edilerek oluşturulmuştur.

Ücretsiz iTunes Hediye Kartları Nasıl Alınır?

Bahsettiğimiz üzere belirli sitelere ve uygulamalara üye olarak ücretsiz iTunes hediye kartları alabilirsiniz.

Bu platformlar, belirli görevleri yapmanızı, teklifleri tamamlamanızı, anketlere cevap vermenizi, videoları izlemenizi, reklamlara tıklamanızı, oyun oynamanızı ve çok daha fazlasını yapmanızı isteyecek. kKarşılığında da kataloglarından istediğiniz herhangi bir ödülü (iTunes hediye kartları dahil) almak için kullanabileceğiniz bir tür para ile ödüllendirileceksiniz.

Sıralayacağımız sitelere üye olmak tamamen ücretsizdir, bu nedenle üye olurken sizden para ödemeniz talep edilmeyecek. Gerçekten yatırmanız gereken tek şey biraz zamanınız ve emeğiniz olacak.

Kaç iTunes Hediye Kartı Alabilirsiniz?

Bu sitelerden kaç tane iTunes hediye kartı alabileceğiniz, bu sitelerde ne kadar aktif olduğunuza bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Yaptığınız teklifler, anketler, görevler ve diğer etkinlikler ne kadar çok olursa, o kadar çok ödül alırsınız.

Teorik olarak alabileceğiniz iTunes hediye kartı sayısında bir sınırlama yoktur. Hediye kartları almak için yeterli puanınız olduğu sürece bunu yapabilirsiniz. Ancak bu aynı zamanda bu sitelere ne kadar zaman ayırabileceğinize de bağlı olacaktır.

İdeal olarak, daha az zaman harcayarak daha fazla ödül sunan sitelerin en iyi siteler olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda göreceğiniz siteler de bunlar olacak. Ayrıca her sitenin ne sunduğundan ve ondan ne kadar hızlı kazanabileceğinizden de bahsedeceğiz. Daha fazla kazanma şansı için birkaç siteye katılmanızı tavsiye ederiz çünkü hepsi farklı fırsatlar sunmaktadır.

Ücretsiz iTunes Hediye Kartı Kazanma Yolları

Freecash

Freecash, birçok farklı kazanç yöntemine sahip olan bir GPT’dir. Bu platforma neredeyse tüm ülkelerden katılıp kazanabilirsiniz.

Freecash’in en büyük avantajı, belirli ödüller için çok düşük ödeme eşiğine sahip olmasıdır. Bahsettiğimiz bu eşik zat 0.25 dolardan başlamaktadır. App Store veya iTunes kredinizi artırmak için kullanılabilecek bir Apple hediye kartı almak içinse sadece 5 dolar kazanmanız yeterli olacaktır.

Platforma şuradaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

SwagBucks

Swagbucks, en büyük ve popüler GPT sitelerinden biridir. Onu bu kadar popüler yapan şey, ekstra para ve hediye kartları kazanmak için birçok günlük fırsat sunmasıdır.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Swagbucks’ı kullanırken zorluk çekmeyeceksiniz. Bu siteden kazanmanın en iyi yanı, iTunes hediye kartlarınızı kullanabilmeniz için sadece 5 dolar biriktirmenizin gerekmesidir. Bu da siteden ne kadar hızlı para kazanabileceğinizi göstermektedir.

Sitenin resmi web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

PrizeRebel

Günümüzün en etkili GPT sitelerinden birisi de PrizeRebel‘dir. Her gün birçok kazanç fırsatı sunan platform, hediye kartlarını çok daha hızlı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

PrizeRebel, iTunes hediye kartları için oldukça düşük (10 dolar) bir ödeme eşiğine sahiptir. Birçok kazanç fırsatı sunan bir site olarak, bu miktara kısa sürede ulaşabilirsiniz.

PrizeRebel, kazanç potansiyeli açısından kesinlikle en güvenilir sitelerden biridir. Elde ettiğiniz kazançları farklı şekillerde çekmek istiyorsanız, birçok farklı hediye kartı veya PayPal aracılığıyla nakit para seçeneğine de sahip olacaksınız.

Toluna Influencers

Toluna, popülerlik açısından günümüzün en popüler anket sitelerinden birisidir. Bunun için iyi bir sebebi var; katılmak için birçok iyi fırsat sunmasıdır. Tek dezavantajı ise iTunes hediye kartlarının tüm ülkelerde mevcut olmamasıdır. Fakat platformun Türkiye’de bulunduğunu belirtelim.

Bununla birlikte Toluna iyi ve güvenilir bir ücretli anket sitesidir. Zira platform iyi bir para/zaman oranına sahiptir ve anketler sıklıkla bulunabilir. Bu da bize göre bir anket sitesinde aramanız gereken şeylerin başında gelmektedir.

YouGov

YouGov, iTunes hediye kartları kazanmak için katılabileceğiniz başka bir anket sitesidir. Bir anket sitesi olduğundan dolayı sitenin kullanımı da oldukça kolaydır.

Site, kullanıcılara kazanma şansı sunan bir anket teklifini tamamlamalarını isteyecek. Siz de bu anketi tamamlayarak ödülleri kazanabileceksiniz. YouGov’u en iyi seçenek yapan şeylerden birisi de anket teklifleri üzerinde çalışmak için bir mobil uygulama kullanabilecek olmanız.

Ortalama bir ödeme eşiği bulunsa da oldukça fazla anket bulunabilirliğine sahip olan YouGov’un resmi web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

GrabPoints

GrabPoints, ücretsiz iTunes hediye kartları kazanabileceğiniz başka bir GPT sitesidir. Tek yapmanız gereken platformun sunduğu teklifleri tamamlamak ve hediye kartları karşılığında değiştirmek için gereken puanları biriktirmek.

Ödeme eşiği oldukça yüksek olsa da, GrabPoints’in düzenli olarak mevcut olan iyi miktarda teklife sahip olması ve anketler yaparak, uygulamaları indirerek, videolar izleyerek ve daha fazlasını yaparak gelir elde etmesini sağlaması, platformun burada olmasını sağlamıştır.

Genel olarak makul bir kazanç potansiyeline sahip olan GrabPoints, birkaç istisna dışında neredeyse tüm ülkelerde kullanılabilmektedir.

Rewards1

Rewards1, çok sayıda farklı kazanç yöntemi sunan başarılı bir GPT sitesidir. iTunes hediye kartları kazanmanın yanı sıra oyun kodlarını da değiştirebilme seçeneği sunan Rewards1, oyun satın almadan oynamak istediğiniz durumlarda size yardımcı olacaktır.

Sitenin tek dezavantajı ise başlangıçta biraz karmaşık olabilmesidir. Ancak alıştıktan sonra ödüller kazanmanız giderek daha kolay hale gelecektir. Bu sitede en çok sevdiğimiz şey, düşük ödeme eşiği sayesinde ödüllerinizi hızlı bir şekilde alabilecek olmanızdır.

Düzenli olarak kullanılabilen birkaç kazanç fırsatı sunmasından dolayı kazançlarınızı hızlı bir şekilde biriktirmenize yardımcı olur.

appKarma

appKarma, oyun oynayarak ücretsiz iTunes paraları kazanmanızı sağlayan mobil uygulamalardan birisidir.

Telefonunuz veya tabletiniz üzerine farklı oyunları indirme ve her oynadığınızda kazanma fırsatı sunan appKarma ile birkaç farklı şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Özellikle de oyun oynamayı ve yeni uygulamaları denemeyi seviyorsanız, appKarma sizin için ilginç bir deneyim olabilir.

Uygulamada 5 dolar kazandığınızda bir iTunes hediye kartını çekebilirsiniz. Ancak ödeme eşiği ve ödül seçenekleri ülkeden ülkeye değişkenlik göstermektedir.

Android cihazlar için geliştirilen appKarma uygulamasına şuradan ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
GIF Boyutu Nasıl Küçültülür?