Xiaomi Kayıtlı Şifreleri Görme Nasıl Yapılır?

Merak etmeyin, mobil cihazlarındaki şifreleri görmek isteyen tek kişi siz değilsiniz. Bu nedenle bugün Xiaomi mobil cihazınızda kaydedilen şifreleri nasıl göreceğinizi açıklayacağız. Hatırlamadığınız ve belirli bir web sitesine erişmek için girdiğiniz bir şifreyi tam olarak görmek istediyseniz, doğru yerdesiniz.

İnternetin genişliğini gezinirken kullandığınız birçok şifre arasında belirli birini hatırlamak zor olabilir. Ancak onları tekrar görmek ve sonsuza dek hatırlamak için yapabileceğiniz bir şey var. Ayrıca süreç herkesin hayal ettiğinden çok daha basittir.

Xiaomi Kayıtlı Şifreleri Görme Adımları

Xiaomi telefonunuzda kaydedilen şifreleri görmek için izlemeniz gereken adımları uyguladıktan sonra, önemli şifrelerinizin hiçbirini kaybetmeyeceksiniz. Ancak bu şifreleri her gün kullanmıyorsanız tekrar hatırlayamayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adımları takip etmek:

  • Önce Xiaomi’de genellikle kullandığınız tarayıcıyı açın. Bu rehber, Xiaomi Redmi 8A ile yapılan bir öğretici için hazırlandı ve kaydedilen şifreleri görmek için Chrome’u kullanıyoruz.
  • Tarayıcı açıldığında, sağ üst köşede bulunan üç noktalı düğmelere basın.
  • Üç noktalı bu düğme, Google Chrome tarayıcısının ayarlarına götürür. Buradayken Şifreler olarak adlandırılan bölüme gidin.
  • Şifre bölümü içinde, en altta, Xiaomi mobil cihazınızda kaydettiğiniz tüm şifreleri göreceksiniz.

Aynı işlemleri istediğiniz zaman takip ederek Xiaomi telefonunuzdaki kayıtlı şifreleri görebilirsiniz.