En İyi Maç İzleme Uygulamaları (2024)

Artık maç izlemek için koca koca TV ekranlarına ihtiyacımız yok. Bazı zamanlarda telefon veya tablet üzerinden maç izlemek durumunda kalabiliriz. Peki böyle bir durumda neye ihtiyacınız olacak? Elbette maç izlemeniz için geliştirilmiş bir uygulamaya.

Bu uygulamaların kullanımı genelde ücretsizdir. Sadece her uygulamada olduğu gibi bu uygulamalarda da bazı satın alımlar bulunmaktadır. Dilerseniz, kullanımınından memnun olduğunuz bir uygulama için satın alımda bulunarak daha fazla özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Şimdi maç izlemeniz için geliştirilen, tamamen yasal en iyi maç izleme uygulamaları listemize giriş yapalım.

En İyi Maç İzleme Uygulamaları

ESPN

ESPN, tüm önemli spor dallarının yayın haklarına sahip olan, iPhone ve Android için geliştirilmiş en popüler ücretsiz canlı futbol yayını uygulamalarından biridir. ESPN ScoreCenter ile binlerce canlı karşılaşmayı, haberleri, uzman analizlerini, premium makaleleri ve daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın sorunsuz çalışması için güçlü bir internet bağlantısına ihtiyacının olduğunu unutmayın. Çünkü uygulamada, yayını düşük kalitede izleme seçeneği bulunmuyor.

SuperSport

SuperSport’ta futbol maçlarının yanı sıra kriket, rugby, tenis, golf ve motor sporlarını da izleyebilirsiniz. Ayrıca tüm popüler sporları kapsayan en son haberlerinin ve makalelerin yer aldığı bir sekme de bulunuyor.

Neredeyse tüm akıllı telefonlarla uyumlu ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması, uygulamayı en popüler yapan detaylardan yalnızca birkaçıdır.

Live Football TV

Live Football TV, canlı futbol maçlarını takip etmek ve skorları öğrenmek için telefonunuzda olması gereken uygulamalardan. İngiltere Premiere League maçlarını, Avrupa şampiyonalarını ve dünya çapındaki turnuvaları kapsayan bu uygulamada maç kadroları, goller ve istatistikler hakkında gerçek zamanlı bilgilere ulaşırsınız.

Oyuncular, takımlar ve videolar hakkında sunduğu ayrıntılı bilgiler sayesinde dünyadaki tüm taraftarlar için uygun bir uygulamadır.

CBS Sports

Tüm popüler sporlara ait canlı yayınlar sunan bir diğer güçlü ücretsiz canlı futbol uygulamasından daha bahsedeceğiz. CBS Sports ile canlı ve maç sonrası yayınlara, uzman analizlerine, kısa videolara ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Tercihlerinize bağlı olarak daha iyi bir görsel deneyim için görünümü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uygulama, tüm iOS ve Android kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Live Soccer TV

Google Play Store’da ve App Store’da milyonlarca indirme sayısına sahip olan Live Soccer TV, resmi TV kanallardaki tüm önemli futbol karşılaşmalarını kesintisiz canlı yayınlayan bir uygulamadır. Geliştirici şirket, dünyanın her ülkesinden 4000’den fazla kanalın canlı yayınlandığını iddia ediyor.

Yaklaşan maçların tarihlerini ve saatlerini kolaylıkla bulabilmenizi sağlayan Live Soccer TV’de, çoğu ücretsiz uygulamalarda karşımıza çıkan can sıkıcı reklamlarla karşılaşmazsınız.

Live Football on TV

Adından da anlaşılacağı üzere Live Football on TV, futbol dünyasında olup biten her şey hakkında sizi bilgilendiren bir uygulamadır. Kullanıcılar, bu uygulamada bulunan birden fazla resmi kanal aracılığıyla canlı yayınları tamamen ücretsiz olarak izleyebilirler.

Ayrıca devam eden ve yaklaşan maçların tarihlerini, önemli güncellemeleri, haberleri ve analizleri de uygulamada görebilirsiniz.

Live NetTV

Ücretsiz olarak pek çok spor ve diğer eğlence kanalları sunan bir uygulama arıyorsanız, Live NetTV’yi mutlaka deneyin. Yalnızca Android cihazlar için geliştirilen bu uygulamada canlı futbol yayınları, film, dizi gibi pek çok seçenek için 700’den fazla kanala erişim sağlamış olursunuz.

Live NetTV’nin en iyi yanı, canlı yayın için birden fazla bağlantıya sahip olmasıdır. Yani bir bağlantı çalışmadığında kolaylıkla başka bir bağlantıya geçebilirsiniz.

AOS TV

AOS TV, Android cihazlarda herhangi bir sorun yaşamadan canlı futbol karşılaşmalarını izlemek için en iyi uygulamalardan biridir. Şirket, canlı yayın, film, haber ve dizi olmak üzere 1000’den fazla kanal sunduğunu söylüyor. Bu kanalların çoğu sistem hataları nedeniyle çalışmasa da, yine de favori futbol maçınızın canlı yayınını izlemek için ücretsiz bir seçenektir.

Ücretsiz Futbol Yayını İzlemek Yasal mı?

Ücretsiz canlı futbol yayınının yasallığı değişkenlik gösterir. Resmi olan kurumlar, maçları yayınlama haklarını elde ederler ve isteğe bağlı olarak bazı içerikleri ücretsiz sunabilirler. Resmi olmayan yayınlar ise yasaldır. Yasal sorunlarla boğuşmamak ve futbol endüstrisini desteklemek için lisanslı platformlara bağlı kalmaya özen gösterin.