Yatırımsız Oyun Oynayarak Para Kazanma

Yıllardır telefonla para kazanmanın yollarını araştırıyoru. Bu makalede, yatırım yapmadan telefonunuzla para kazanmanızı sağlayacak bazı oyunlardan bahsedeceğiz.

Listemizde anket, ödül ve oyun uygulamalarından oluşan bir karışımdan bahsedeceğiz.

Yatırım Yapmadan Oyun Oynayarak Para Kazanma Yolları

BetaFamily

BetaFamily, henüz piyasaya sürülmemiş oyunları veya uygulamaları test ederek para kazanabileceğiniz bir platformdur. Yeni oyunlar oynamayı seviyorsanız, BetaFamily sizin için çok iyi bir ek gelir fırsatı olabilir. Bunun için yapmanız gerekenler sırasıyla şunlar

  • BetaFamily’nin web sitesine giderek ücretsiz bir hesap oluşturun.
  • Burada oyunlar, mobil uygulamalar, web siteleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli test projeleri bulacaksınız İlgi alanlarınıza ve becerilerinize uygun projeleri arayın.
  • Aklınıza yatan bir projeye katılmak için başvurun. Seçildiğinizde, test etme talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız.
  • Ardından uygulamayı veya oyunu indirip belirtilen görevleri yerine getirin, (eğer varsa) mevcut hataları bildirin ve geri bildirim sağlayın. Karşılaştığınız bu hataları veya iyileştirme önerilerini ayrıntılı bir şekilde bildirin.
  • Projenizi tamamlayıp geri bildiriminizi gönderdikten sonra, BetaFamily ekibi çalışmanızı inceleyecektir.
  • Ödeme tutarı, projenin ne kadar karmaşık ve test süresinin uzunluğuna bağlı olarak değişir.
  • Ödemeniz ya PayPal ya da Amazon hediye çekleri aracılığıyla yapılır.

Yukarıda bahsettiğimiz basit adımları takip ederek ve kaliteli geri bildirimler sağlayarak BetaFamily topluluğuna katılabilir, henüz piyasaya sürülmeyen teknolojileri test ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Team Fortress 2

Team Fortress 2 (TF2), oyun içi eşya ticareti yaparak gerçek para kazanmanın mümkün olduğu popüler bir oyundur. TF2’deki şapka koleksiyonlarınızı veya oyun içi eşyalarınızı gerçek çevirmek için yapmanız gerekenler çok basit. Bir yandan oyun oynayarak keyifli vakit geçirip diğer yandan para kazanmak için yapmanız gerekenler sırasıyla şunlar:

  • TF2’yi oynadıkça rastgele eşyalar düşürebilirsiniz. Bunun dışında bazı başarımları tamamlayıp haftalık ücretsiz sandıkları açarak da eşya elde edebilirsiniz.
  • TF2’deki bu eşyaları alıp satmak için Steam Topluluk Pazarı’nı kullanabilirsiniz. Ancak Steam cüzdanınıza para çekemezsiniz, bunları sadece Steam platformu içerisinde harcayabilirsiniz.
  • Ticari zekanıza güveniyorsanız, değerinden düşük fiyatlara eşya satın alıp daha sonra bunları kâr ederek satabilirsiniz. Pazar trendlerini takip etmek ve fiyat dalgalanmalarını öngörmek önemlidir. Nadir eşyalar çok daha değerlidir, bunlar zamanla değer kazanabilirler. Koleksiyonculara ve meraklılara hitap eden eşyalara odaklanın.

Yukarıdaki önerilerimizi göz önünde bulundurursanız, Team Fortress 2’de cebinizden 5 kuruş para çıkmadan para kazanmanız hiç de zor değil.

Mistplay

Mistplay, Android cihaz kullanıcıları için geliştirilen, onlarca farklı oyunu oynayarak para kazanmanızı sağlayan uygulamalardan birisidir. Oyunu Google Play Store’dan yükleyip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Games sekmesi üzerinden hangi oyunları, bu oyunların ne kadar “Mistplay Puanı” (MP) kazandırdığını kontrol edebilirsiniz.

İçlerinden bir oyunu seçtikten sonra geçmeniz gereken bazı kilometre taşları olacak. Her birini tamamladığınızda MP kazanacaksınız. Ardından bu MP’leri Amazon, Google Play, PlayStation, Xbox gibi mağazalardan alışveriş yapabilmek için kullanabileceksiniz.

Freecash

Freecash, son birkaç aydır test ettiğimiz yeni bir ödül platformudur. Bu platformdan yalnızca birkaç testle 80 doların üzerinde para kazananlar var. Freecash ile ilgili en dikkat çekici kısım ise aynı anda 100’den fazla kazanma yolunun olması.

Uygulama indirmek, video izlemek, anketlere cevap vermek ve gerçek para kaznama oyunları oynamak bunlardan sadece birkaçı. Ekip ayrıca işleri taze tutmak için uygulamaya sürekli yeni teklifler ekliyor.

Bu platforma e-posta adresinizle ücretsiz kaydolabilirsiniz. Freecash’in bir web sitesi sürümü ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir Android uygulaması var. Elde ettiğiniz ödülleri PayPal, kripto ve ücretsiz hediye çekleri arasından seçim yaparak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Rewarded Play

Android telefonunuz varsa ve mobil oyunlardan hoşlanıyorsanız, Rewarded Play tam size göre.

Bu, oyun oynayarak para kazanmanın en bilinen yollarından biridir. Tek yapmanız gereken Rewarded Play’i indirmek ve ardından oynamak istediğiniz oyunların kütüphanesine göz atmak.

Rewarded Play, yeni oyunlar keşfedip oynadıkça size jetonlarla ödeme yapar. Daha sonra yalnızca 5 dolar karşılığında çeşitli ücretsiz hediye çekleriyle paraya çevirebilirsiniz.

Deneyimlerimize göre bu, yeni oyunları kontrol ederken her ay birkaç hediye çeki kapmak için güzel bir yol.

Swagbucks

Swagbucks, boş zamanlarınızda gerçek para ve hediye çekleri kazanmak için kullanabileceğiniz dünyanın en popüler para kazanma uygulamasıdır. Bu platformu yıldır kullanıp elde ettiği ödülleri defalarca nakit paraya çeviren kişiler var.

Swagbucks ile gerçek para kazanma anketleri, oyun teklifleri, çevrimiçi alışveriş ve reklam izleyerek kazanabilirsiniz.

Swagbucks’ın fiş taramak, günlük anketleri yanıtlamak ve arkadaşlarınızı katılmaya davet etmek gibi daha da fazla kazanma seçeneği var.

Uygulama hem Android hem de iOS’ta mevcuttur. Genel olarak yatırım yapmadan telefonunuzla para kazanmanın en popüler yollarından birisi de Swagbucks’tır.

Cash Giraffe

Cash Giraffe, yeni oyunlar oynayarak para kazanmanızı sağlayan Android oyun uygulamalarından birisidir.

Bu uygulamayı benzersiz kılan şey, yalnızca 0,20 ABD doları karşılığında ödüllerinizi nakit parya çevirebilmenizdir. Cash Giraffe’ı test edenler, uygulamayı şimdiye kadar kullandıkları en kolay gerçek para kazanma uygulamalarından birisi olarak görüyorlar.

Cash Giraffe’te aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun türü vardır. Ayrıca uygulama geliştiricleri, Cash Giraffe’i tazgüncel tutmak için sürekli yeni oyunlar ekliyor.

Survey Junkie

Survey Junkie, yıllardır yatırım gerektirmeden para kazanabileceğiniz bir diğer para kazanma uygulamasıdır. Üstelik bu uygulamayı kullanmak gerçekten çok kolay.

Tek yapmanız gereken Survey Junkie’de ücretsiz bir hesap oluşturmak ve ardından kendinizle ilgili birkaç soruyu yanıtlamak. Ardından kazanç elde etmeye başlamak için ek kısa anketleri yanıtlıyorsunuz.

Anketler 1 ila 3 ABD doları arasında ödeme yapabilir, bu da onu sektördeki en yüksek ücretli anket şirketlerinden biri yapar. En sevdiğimiz kısmı ise ödüllerinizi gerçek paraya çevirmeniz için yalnızca 5$’a ihtiyacınız olmasıdır.

Ödüller açısından, düzinelerce hediye çeki ve PayPal mevcuttur. Çoğu kişi uygulamayı kullandıktan sonra yalnızca bir veya iki gün içinde elde ettiği ödülleri paraya çevirebilir.