En İyi Apple Watch Uygulamaları

Apple-Watch-İçin-En-İyi-ve-Ücretsiz-Uygulamalar

Apple Watch, uzun yıllardır kullanımda olan bir Apple ürünüdür. Bu da ürüne dair dikkate değer yüzlerce uygulamanın olduğu anlamına geliyor.

Apple, watchOS 6 ile birlikte App Store’a Apple Watch’u da eklemeye başladı. Bu andan itibaren Apple Watch uygulamalarının kalitesi iyice artmaya başladı. Her ne kadar iPhone kadar zengin olmasa da, giyilebilir cihazlar için en sağlıklı uygulama ekosistemi ortaya çıkmış oldu.

App Store’da Apple Watch modellerinden herhangi birinde kullanabileceğiniz kullanışlı, eğlenceli, üretkenliğinizi artıran birçok uygulama bulunmaktadır. Ancak aralarından seçim yapma konusunda zorlanabilirsiniz çünkü söylediğimiz gibi birçok uygulama bulunmaktadır. Biz de işinizi kolaylaştıracak, büyük çoğunluğu ücretsiz Apple Watch uygulamalarını açıklayalım istedik.

Apple Watch Uygulama Yükleme Nasıl Yapılır?

Listemize geçmeden önce Apple Watch’a uygulama nasıl yüklenir, buna bir açıklık getirelim. Direkt olarak Apple Watch’tan yararlanmak için şu adımları izlemelisiniz:

  • Apple Watch’ınızdan App Store uygulamasını açın.
  • Aşağıdaki uygulamalardan birini seçin veya Ara diyerek bir uygulama bulun.
  • İndirme simgesine dokunun, satın alım gerekiyorsa satın alma işlemini gerçekleştirin.
  • Son olarak yandaki düğmeye çift dokunuş yaparak uygulamayı yükleyin.

Eğer iPhone’unuz üzerinden Apple Watch’a uygulama yüklemek istiyorsanız şu adımları takip etmelisiniz:

  • Watch uygulamasını açın.
  • App Store sekmesini seçip ardından buradan Apple Watch uygulamalarını keşfedin yazılı seçeneğe dokunun.
  • Uygulamaları normal şekilde iPhone’unuza yükleyin.

Apple Watch Uygulamaları

En İyi Apple Watch Fitness – Sağlık Uygulamaları

Fitness uygulamaları sağlıkla ilintili oldukları için burada her iki konuyla ilgili uygulamalar göreceksiniz.

Water Reminder

Water-Reminder

Water Reminder, herkesin kullanması gereken belki de tek Apple Watch uygulamasıdır. Günün yoğun temposunda tüketmeniz gereken su miktarından yoksun kalabilirsiniz. Bu uygulama, susuz kalmanız durumunda sizi bilgilendirecektir.

Öncelikle Water Reminder’ı iPhone veya Apple Watch’ınıza indirin. Ardından sizden ayarlarınızı yapılandırmanız istenecek. İsteğinize göre şekillendirdikten sonra uygulama size yaş, kilo ve boy bilgileriniz için Apple Health ile eşzamanlama seçeneği sunar. İsterseniz manuel olarak da bunları girebilirsiniz. Uygulama sizde aktivite seviyenizi, ikliminizi ve kişisel hedeflerinizi girmenizi de isteyecek.

Apple Watch için Water Reminder uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Cronometer – Calorie Counter

Cronometer, Apple Watch’ta kullanılabilen popüler bir kalori ve beslenme takip etme uygulamaları arasındadır. Günlük yiyecek alımınızı takip etmenize olanak tanıyan Cronometer, makrobesinler, vitaminler ve mineraller dahil olmak üzere beslenmenizi izlemenizi sağlar.

Apple Watch entegrasyonu ile yemeklerinizi, atıştırmalıklarınızı ve su alımınızı bileğinizden hızlı bir şekilde kaydedebilir, hareket halindeyken yiyecek alımınızı takip etmeyi kolay hale getirebilirsiniz. Ek olarak planlarınızdaki ilerlemenizi görebilir, gün boyunca beslenme hedeflerinize ulaşmaya ne kadar yakın olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Genel olarak Cronometer, kalorileri ve beslenmeyi izlemek için oldukça saygın bir uygulamadır. Yiyecek alımlarını izlemek ve daha sağlıklı yaşam tarzı seçimleri yapmak isteyen kullanıcılar için bu uygulamayı tavsiye ederiz. Uygulamanın indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

MapMyRun

MapMyRun

Bu antrenman izleme uygulaması, iPhone ve Apple Watch için en iyi antrenman uygulamalarından biridir. MapMyRun, açık hava ve koşu bandı koşuları, yürüyüşler ve bisiklet gezileri de dahil olmak üzere çeşitli antrenmanları izlemek için Apple Watch’un dahili GPS’ini ve kalp atış hızı monitörünü kullanır. Her antrenman boyunca mesafenizi, sürenizi, hızınızı ve kalp atış hızınızı görüntüler.

Türkiye’de de oldukça fazla kişi tarafından kullanılan uygulamayı şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Nike Run Club

Nike-Run-Club-

Nike ile Apple’ın ilişkisi aslında epey derinlere iniyor. İki şirket, özel olarak tasarlanmış bir Nike spor saat kayışı ve şirketin Nike Run Club saat uygulamasını ön plana çıkardıkları Apple Watch Nike+ sürümünü duyurmuştu. Fakat koşu için en iyi Apple Watch uygulamalarından olan Nike Run Club’ı kullanmak için bir Nike modelini satın almanız gerekmiyor.

Ücretsiz olan uygulama; mesafe, tempo, bölmeler, kalp atış hızı ve daha fazlası gibi istatistikleri günlüğe kaydeder. Ayrıca ücretsiz sesli rehberli koşular ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özelleştirilmiş antrenör planları sunar.

Uygulamayı şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

GoPoop

GoPoop

Fiziksel sağlık yalnızca fiziksel hareketle sınırlı değildir. Başka bir tür, başka bir hareket daha var… Vücudunuzda neler olup bittiğinin iyi göstergelerinden biri. Kulağa her ne kadar iğrenç gelse de bağırsak hareketlerinizi kaydetmek, aktiviteniz, diyetiniz ve daha pek çok konuda doğru yolda olup olmadığınızı görmenize yardımcı olacaktır.

GoPoop, tuvalet ihtiyacınızı en son ne zaman giderdiğinizi takip edecek, kayıtlarınıza dayalı olarak uygulanabilir tavsiyeler sunacaktır. Uygulama, bağırsak ve bağırsak rahatsızlıklarına yönelik tedavilerin etkinliğini de değerlendirmek için kullanılan ve yaygın olarak takip edilen bir araştırma aracı olan Bristol Tabure Ölçeği‘ne bağlıdır.

Apple Watch için uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.

Seven: Home Workout & Exercise

Seven-Home-Workout-Exercise

7 dakikada neler yapabilirsiniz? Ortalama iki şarkı dinleyebilirsiniz. Netflix’te Love, Death & Robots bölümlerinden bir tanesini izleyebilirsiniz. Ya da hayatınızı değiştirebilirsiniz. Seven’ın vadettiği şey tam olarak bu. Gününün yalnızca yedi dakikasını ayırabilen herkesin daha fit olabileceği fikrine dayanan bir uygulamadır. Spor salonu üyeliğine gerek yok, ekipman da yok; sadece siz ve Apple Watch’ınız.

Yine de kullanmak açısından önceliği telefona vermenizi öneririz. Zira Apple Watch’un ekranı ilk etapta uygulamaya hakim olmanız açısından zorlayıcı olabilir. Uygulama, size her egzersizi nasıl düzgün bir şekilde yapacağınızı gösterir.

Kullanımı kolay olan uygulamada faydalı birçok antrenman bulunuyor. Geri bildirimlerini görsel olarak karşınıza çıkaran Seven, bu anlamda iyi de bir motivasyon aracıdır. Uygulamayı kullanmak için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Headspace

Headspace

Stres hayatınızın büyük bir bölümünü işgal etmeye başladıysa (ki bu ülkede stressiz bir yaşam sürmek neredeyse imkansıza yakın), Headspace size bu anlamda yardımcı olabilir. Çünkü uygulama, kendinizi daha sakin hissetmenizi sağlayan bir yapı üzerine inşa edilerek geliştirilmiştir.

Headspace, çalışmanıza bir hatırlatıcı ve koç ile başlayıp seçtiğiniz egzersiz için ayrılan süre boyunca ona odaklanmanıza teşvik eder. Temelde işyeri stresinden uyku sorunlarına kadar her şeye yardımcı olmak için tasarlanmış günlük farkındalık egzersizlere sahiptir.

Uygulamayı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

En İyi Apple Watch Müzik Uygulamaları

Shazam

Shazam, tüm mobil uygulamalar arasında en popüler müzik uygulamaları arasındadır. Herhangi bir yerde duyduğunuz şarkıyı uygulamada dinleterek ne olduğunu bulabilmenizi sağlar. Bunun yanında bulduğunuz şarkıyı Apple Music veya Spotify’a ekleyebileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Auto Shazam adlı bir başka özelliği ise uygulamayı kapattıktan sonra bile şarkıları keşfetmeye devam edebiliyor olmasıdır. Shazam’ı Apple Watch’unuza şuradaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

SoundHound

SoundHound

Aradığınız müziği bulmanız için Shazam’dan bahsetmiştik. Bu uygulama, o an çalmakta olan müziği dinlemeye dayalı şarkı bulma konusunda harika işler çıkarak bir uygulamadır. Fakat mırıldanarak şarkı bulmak? Sözlerini bilmediğiniz, sadece melodisinin aklınızda olduğu bir şarkıyı bulmak? İşte bu tam olarak SoundHound’un işi.

Uygulamada yapmanız gereken tek şey şarkının doğru bir versiyonunu mırıldanmak veya söylemek. Eşleştiği şarkının sözlerini ekrana getiren uygulama, şarkıları Spotify çalma listesine ekleyebilmenizi de sağlıyor.

Daha birçok işlevselliği bulunan uygulamayı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Spotify

Spotify

Spotify, Kasım 2020’de müzik ve podcast’leri bir iPhone gerektirmeden doğrudan Apple Watch uygulamasına aktarma özelliğini sunmaya başladı.

Spotify’ın ücretsiz sürümünü kullansanız bile çalma listelerini saatinizden kontrol edebilir ve Bluetooth kulaklıklarınızla dinleyebilirsiniz. Evdeyseniz, WiFi ağınızdaki hoparlörler aracılığıyla Spotify üzerinden müzikleri kontrol edebilirsiniz.

Spotify, Apple Music ile birlikte Apple Watch’ta kullanabileceğiniz en iyi müzik uygulamalarındandır. Uygulamayı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Apple Music

Apple-Music

Apple’ın müzik için en iyi Apple Watch uygulamasını sunması kimse için sürpriz sayılmaz sanırım. 3 ay boyunca ücretsiz kullanma imkanı sunan Apple Music, iPhone ve Apple Watch kullanıcılarına oldukça etkileyici özellikler sunuyor.

Dolby Atmos özellikli uzamsal ses ile şarkıları etrafınızı saracak şekilde dinleyebileceksiniz. Toplam 75 milyondan fazla şarkının yer aldığı Apple Music, bu anlamda en tercih edilesi uygulamalar arasındadır.

Apple Music’i yüklemek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Apple Watch İçin En İyi Uyku Takibi Uygulamaları

Sleep++

Sleep++, otomatik uyku algılama, uykuya dalma zamanı için uyku hatırlatıcıları, uyku hedefleri ve daha fazlasını destekleyen Apple Watch için bir başka popüler uyku izleme uygulamasıdır. Sleep++ uygulamasındaki ana arayüz üzerinden son birkaç gün içerisinde uyku alışkanlıklarınıza dair ayrıntılı bir bakış atabiliyorsunuz.

Sleep++, diğer uyku uygulamaları gibi uyku eğilimleri, döngüleri, evreleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Dinlendirici, huzursuz ve uyanık olduğunuz zamanlar da dahil olmak üzere uykunuzun ayrıntılı bir zaman çizelgesine göz atabilirsiniz.

Sleep++’da bulunan reklamları kaldırmak için isteğe bağlı olacak şekilde uygulama içi satın alım yapabilirsiniz. Uygulamayı şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Sleep Cycle

Sleep-Cycle-Sleep-Tracker

Sleep Cycle, uyku takibi için en iyi Apple Watch uygulamaları arasındadır. Sleep Cycle, yatmadan önce sizi uyandırabileceği 30 dakikalık bir zaman aralığı belirlemenizi ister. Ardından en doğru anı yakaladığında sizi uykunuzdan uyandırmak için Apple Watch’un gelişmiş haptiklerinden yararlanır.

Telefonu hafifçe sallayarak veya iki kez hafifçe vurarak erteleme özelliği bulunan uygulama, uyku analizini ve kalp atış hızını değiştiren Apple Health ile tamamen entegre şekilde çalışır. Günlük uyku grafikleriyle birlikte ayrıntılı uyku istatistikleri sunar.

Buraya kadar saydığımız tüm özellikler ücretsiz sürüm için geçerliydi. Dilerseniz premium kullanıcısı olarak daha fazla özellikten faydalanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için şuradaki bağlantıya dokunmanız yeterli.

Pillow: Auto Sleep Tracker

Pillow-Auto-Sleep-Tracker

Pillow, uykunuzu uyuduğunuz sırada analiz eden uyku takibi uygulamalarındandır. Uygulama temelde iki şey yapmak için tasarlanmıştır: Aldığınız uykunun kalitesi hakkında sizi bilgilendirmek. Ardından bu bilgiyi sizi nazikçe uyandırmak için en uygun zamanı tespit ederek aktarmak. Güne neşeli ve zinde başlamak için tercih edebileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir.

Türkçe dil desteğine sahip uygulamayı şuradan ücretsiz indirerek kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulama içi satın alma ögelerinden de faydalanıp daha fazla özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

En İyi Apple Watch Oyunları

2048 🙂

2048 🙂 oyununun çılgınlığı biraz durulmuş olsa da birçok kişi hala 2048’i oynamaktan keyif alıyor. Üstelik oyunu yakın zamanda keşfeden çok sayıda kişi var. Tüm zamanların en eğlenceli Apple Watch oyunlarından biri olan oyun, özellikle de Apple Watch Ultra’nın büyük ekranında oldukça iyi görünüyor. Hiçbir Apple Watch modelini, hatta Ultra’yı bile bir oyun saati olarak gösteremeyiz fakat yine de bu cihazlarda oyun oynamak şaşırtıcı derecede kolay ve eğlenceli. Mantığı oldukça basit olan oyunda, aynı sayıdaki kutuları birbirleriyle eşleştirmeye çalışacaksınız. Otomatik kaydetme gibi özellikleri bulunan oyunu şuradaki bağlantıdan Apple Watch’unuza yükleyebilirsiniz.

Ping Pong

Ping-Pong

Ping Pong, Apple Watch’ınızda oyun oynamayı tamamen yeni bir düzeye taşıyan çok oyunculu bir oyundur. Raket çubuğunu hareket ettirmek için Digital Crown’u kullanarak Pong’u kendi başınıza da oynayabilirsiniz. Bir arkadaşınızla oynamak istiyorsanız, uygulamada yukarı kaydırıp karşı ögesine dokunmalısınız. Ardından iPhone’unuzda da aynı seçeneği seçin ve oynamaya başlayın. iPhone’unuz ve Apple Watch’ınız senkronize edileceği için herhangi bir gecikme yaşamayacağınızı da belirtelim.

Oyunu cihazınıza yüklemek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bubble Wars

Bubble-Wars

Balon patlatma oyunları, onlarca yıldır çoğu kişinin favori oyunları arasındadır. Bubble Wars da dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanan, bağımlılık yapan Apple Watch oyunları arasındadır.

Oyundaki baloncuklar oldukça küçüktür. Bu sebeple küçük bir Apple Watch’ınız varsa kendinizi gözlerini kısarken bulabilirsiniz. Oyunu öğrenmesi oldukça kolay. Çünkü muhtemelen bu oyuna benzer bir oyunu daha önce birçok kez oynamışsınızdır.

Bubble Wars’u Apple Watch’unuzda oynamak için şuradaki bağlantıyı kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

Jellyfish Tap

Jellyfish-Tap

Jellyfish Tap’i Flappy Bird’ün daha zorlu bir versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Üstteki, alttaki ve diğer tüm engellere çarpmaktan kaçınırken zıplamak ve ayakta kalmak için dokunmanız gerekir. Oyun açıkçası biraz zor fakat düşük dünya rekoru, oyunu daha bir hırslı oynamanıza sebep olabilir. Sevimli tasarımı, oyunda başarısız olsanız dahi oynama zevkinizden ödün verdirmeyecek.

Jellyfish Tap’i Apple Watch ile oynamak için şuradaki bağlantıyı kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz.

ColorSwitch!

ColorSwitch

ColorSwitch, eğlendirmek ve beyninizi test etmek için psikolojiden faydalanan bir oyundur. Stroop Etkisi, bir rengin adının farklı bir renkte yazıldığı psikolojik bir olgudur. Bu oyunda, gösterilen yerine yazılan doğru renge ne kadar hızlı dokunabileceğinizi görmek için zamana karşı yarışacaksınız. Oyun zaman zaman sinir bozucu olsa da eğlenceden ve beyninizin inceliklerine ışık tutmaktan geri durmuyor.

Türkçe dil desteği olmadığı için renkler İngilizce olarak karşınıza çıkacak. Bu durum sıkıntı değilse eğer oyunu şuradaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Solitaire

Solitaire

Solitaire, uzun yıllardır eğlenceli zaman geçirmek için başvurulan oyunların belki de başında gelir. Muhtemelen bu ‘illete’ tekrar bulaştığınızda saatlerinizin nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.

Oyunda sağ-sol el düzeni, otomatik tamamlama, geri alma, özel arka plan gibi özellikler mevcut. Eğer kartları dağıtırken o sesi duymayı özlediyseniz, ayarlardan sesi de açabilirsiniz. Oyunu Apple Watch ile oynamak için şuradaki indirme bağlantısına gidebilirsiniz.

En İyi Apple Watch Çeviri Uygulamaları

Microsoft Translator

Microsoft Translator, Apple Watch cihazınız için en iyi ücretsiz çeviri uygulamalarından biridir. Tatildeyken ve farklı bir dil konuşan birisiyle iletişim kurmanız gerektiğinde Microsoft Translator, son derece kullanışlı olacaktır. Apple Watch’unuza doğru konuşarak konuşma çevirisini kolayca yapabileceksiniz. Ayrıca menülerde, afişlerde ve resimlerde bulunan yazıları da uygulama ile çevirebilirsiniz. Microsoft Translator’ı Apple Watch’a şuradaki bağlantıya giderek yükleyebilirsiniz.

iTranslate Converse

iTranslate, bir akıllı telefon ile başkalarıyla yabancı dilde iletişim kurmanın en iyi çözümlerinden birisidir. Bu uygulama, konuşmaları gerçek zamanlı olarak çevirmenizi sağlar.

iTranslate Converse ile daha doğru sonuçlara ulaşabilmek için doğrudan mikrofona konuşabilmeniz için iPhone’unuzu baş aşağı tutmalısınız. Mevcut diller arasından bir çift dil seçtikten sonra ekrana dokunup basılı tutarak kendi dilinizde konuşmalı, ardından sonuçları görmek ve dinlemek için parmağınızı kaldırmalısınız.

Sonuçlar her zaman çok iyi çıkmayabilir (hatta bazen komik de olabilir) ancak bu, iki dilli bir konuşmayı gerçek zamanlı olarak çevirmeye en yakın olan iTranslate için kabul edilebilir bir durumdur. Açık ve kısa cümlelerle konuşursanız, uygulamayı çok daha bir şekilde kullanabilirsiniz. Konuşmaların önüne geçmeyen, basit ve minimalist bir arayüze sahip olan uygulama ayrıca referans veya paylaşım için çevrilmiş konuşmalarınızın dökümlerini de saklar. Uygulamayı Apple Watch’unuza yüklemek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Apple Watch Uygulama Önerileri

Google Haritalar

Google Haritalar’ı nasıl kullanacağınızı biliyor olabilirsiniz. Peki bu uygulamayı Apple Watch’unuzda kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? En kapsamlı navigasyon hizmetlerinden biri olan Google Haritalar, dünyanın neredeyse her yerinde gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Daha küçük, daha kolay erişilebilir bir şekilde ekrana daha iyi uyması için, uygulamada aslında bir harita görmüyorsunuz. Bunun yerine favori hedeflerinize araba, bisiklet, toplu taşıma veya yürüme yoluyla gitme seçeneğine sahipsiniz. Listeden bir yer seçip veya telefonunuza yeni bir yer yazdıktan ve ulaşım modunuzu seçtikten sonra dokunsal uyarılarla tamamlanan adım adım talimatların bir listesini alacaksınız.

Google Haritalar’ı Apple Watch’unuza şuradaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

Flashlight

Flashlight, Apple Watch için kullanılabilen ve zor anlarınızda yardımcı olabilecek kullanışlı bir uygulamadır. Kullanımı kolay olan bu uygulama için herhangi bir kuruluma gerek yok. Apple Watch’unuzun altından yukarı kaydırarak Kontrol Merkezi‘ni açın ve ardından flaş ışığı simgesine dokunun. Kullanıma hazır olan flaş ışığının parlaklığını dijital taçla döndürerek ayarlayabilirsiniz.

Flashlight uygulaması, telefonunuz veya bir el feneri elinizin altında olmadığı zamanlarda ekstra ışığa ihtiyacınız olduğu zamanlarda işinizi fazlasıyla görecektir. Karanlık bir odada yönünüzü bulmak veya köpeğinizi gece yürüyüşüne çıkartmak istediğinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yanlarından biri, pil dostu olmasıdır. Tam parlaklıkta kullansanız dahi Apple Watch’unuzun pili hızlı bir şekilde tükenmez. Bu yüzden pilinizin bitmesi gibi endişelere kapılmadan uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamayı buradaki bağlantıdan Apple Watch’unuza yükleyebilirsiniz.

Currency

Sürekli olarak para birimlerini mi takip ediyorsunuz? Ülkemizde özellikle ABD Doları’nın güncel kurunu takip eden çok fazla kişi bulunmaktadır. O kişilere özel bir uygulamadan bahsedeceğiz.

Currency, 160’tan fazla para biriminin güncel döviz kurunu öğrenmenizi sağlar. Yurt dışına seyahat etmeden önce gideceğiniz ülkenin döviz kurunu başka bir yere bakmadan Currency ile öğrenebilirsiniz. Üstelik son güncellemelerle birlikte bazı kripto para birimlerinin güncel fiyatları da uygulama dahil edilmiş durumda. Currency’yi Apple Watch’unuza yüklemek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

StepDog

StepDog, iPhone veya Apple Watch’unuzda yaşatacağınız, günlük adım sayınızı takip etmenize yardımcı olacak sanal bir evcil hayvandır.

Günlük adım hedefinize ulaşmak için her gün StepDog’u yürütmek (yani yürümek) zorundasınız. Bu hedefi yerine getirdikten sonra sanal evcil hayvanınız uyuyacaktır. Adım sayınızı uygulamada, widget’ta veya Apple Watch’un arayüzünde görebilirsiniz.

En sevdiğiniz köpek cinsini seçebilir, köpeğin yürümesini, koşmasını, oturmasını, yemek yemesini ve sonunda uyumasını izleyebilirsiniz. Uygulamanın premium (ücretli) sürümünü kullandığınızda, köpeğinizin yanında canlı hava durumu arka planlarını görebilirsiniz. Uygulamayı şuradaki bağlantıdan Apple Watch’unuza yükleyebilirsiniz.

Foursquare

Foursquare, konum tabanlı uygulamalar için API’ler ve teknoloji sağlayan bir konum verisi platformudur. Apple Watch’ta da kullanılabilen Foursquare uygulaması, yakınlarınızda bulunan yerleri hızlı bir şekilde bulmanızı ve öneriler almanızı sağlar. Ayrıca Foursquare’daki arkadaşlarınızın check-in’lerini görüntülemenizi, kendi check-in’lerinizi ve kayıtlı yerlerinizi takip etmenizi sağlar. Apple Watch uygulamasıyla kaydettiğiniz veya gelecekte ziyaret etmek istediğiniz bir yerin yakınında olduğunuzda bildirim alabilirsiniz.

Foursquare, Apple Watch ile entegre olarak konum tabanlı hizmetlerine ve keşif özelliklerine hareket halindeyken doğrudan bileğinizden erişmenizi kolaylaştırır. Bu da özellikle dışarıda olduğunuz zamanlarda telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmadan yakınınızdaki bir restoranı, kafeyi veya başka bir ilgi çekici yeri bulmak istediğinizde yararlı olabilir. Uygulamanın indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
En İyi 10+ IP Değiştirme Programı