Badoo’da Beğenenler Nasıl Görülür?

Badoo’nun sizi kimlerin beğendiğini gösterme özelliği, kullanıcıların kendileriyle ilgi duyması muhtemel kişilerle tanışmasını sağlar. Fakat bu Badoo’yu ücretsiz kullananların pek hoşlanmadığı özelliklerden birisidir zira Badoo, bir ücret karşılığında bu özelliği kullanıma sunuyor. Ayrıca özelliğin fiyatının çok yüksek olduğu da belirtiliyor. Neyse ki sizin için bir çözüm önerisinden bahsedeceğiz. Bahsedeceğimiz birkaç ipucu, Badoo profilinizi kimin beğendiğini ücretsiz olarak görmenizi sağlayacak.

Badoo Nedir?

2006 yılında duyurulan Badoo, kullanıcıların bulundukları bölgedeki yeni insanlarla tanışmalarına olanak tanıyan konum tabanlı bir sosyal ağ uygulamasıdır. Dünya genelinde 400 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan uygulama, son dönemin en popüler arkadaşlık uygulamalarından biridir.

Badoo, kullanıcılara profil oluşturma, fotoğraf yükleme ve bölgedeki diğer kullanıcıları arama gibi özellikler sunmaktadır. Kullanıcılar, uygulama üzerinde diğer kullanıcıların profillerini sağa kaydırdıklarında beğeni, sola kaydırdıklarında ise beğenmeme özelliğini kullanmış olurlar. Eğer iki kullanıcı birbirlerinin profilini sağa kaydırırsa bir eşleşme oluşur ve sohbet etmeye başlayabilirler.

Bu makale ile bilgisayarda veya Android telefonda Badoo’da beğenenler nasıl görülür, bunu öğreneceksiniz.

Badoo Beğenenleri Görme Yöntemleri

Badoo’da sizi kimlerin beğendiğini görebilmeniz için Badoo aboneliğine sahip olmanız gerekiyor. Bu sebeple kullanıcılar, ücretsiz olarak beğenenleri görme yöntemlerine başvuruyorlar. Aşağıda bilgisayarda ve Android cihazlarda takip etmeniz gereken adımlardan bahsettik.

Badoo Beğenenleri Görme | Bilgisayar

 • Masaüstü bilgisayarınızda Chrome tarayıcısını açıp Badoo.com‘a gidin.
 • Ekranınızın üst kısmında bulunan küçük yıldıza tıklayın. Orada kaç profilin sizi beğendiğini gösteren bir sayı göreceksiniz.
 • Buradan fotoğrafları boş olacak şekilde görebilirsiniz, bu nedenle önce bulanıklaştırmak istediğiniz profil fotoğrafına sağ tıklayıp Öğeyi incele‘yi seçin.
 • Ekranınızın altında veya sağında web sitesindeki bazı kodları içeren bir pencere açılacaktır. Buraya tıklayıp ardından bulanıklaştırma (veya blur) ve piksel (pixel) kelimelerini arayın.
 • Piksel sayısını sıfıra veya sıfıra yakın olacak şekilde bırakın. Bu şekilde Badoo’da sizi beğenen tüm profilleri telefonunuzla ücretsiz olarak göreceksiniz.

Yalnız o kişilerle bir sohbet başlatamayacak veya onları sağa kaydıramayacaksınız. Yalnızca sizi beğenen profilleri bir Badoo aboneliği için ödeme yapmadan görebileceksiniz.

Badoo Beğenenleri Görme | Android

Bir masaüstü bilgisayarınız yoksa veya bahsettiğimiz ipuçlarını telefonunuzda yapmak istiyorsanız, bunun aynısını Android telefonunuzda da yapabilirsiniz.

Bunun için bir tek telefonunuzda “öğeyi denetleme” işlemini yapmanızı sağlayacak bir uygulama indirmektir. Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Element Inspector – HTML Web adlı uygulamayı kullanabilirsiniz.

Şimdi Android telefonunuzda Badoo’da sizi kimlerin beğendiğini görmek için atman gereken adımlar şunlar:

 • Yukarıdaki uygulamayı indirdikten sonra Badoo uygulamasını açın.
 • Şimdi Badoo Online’a gidin (mobil tarayıcınıza badoo.com yazarak gidebilirsiniz).
 • Ekranın üst kısmında yer alan küçük altın yıldıza dokunun. Orada gördüğünüz sayılar, henüz kaydırmadığınız kaç profilin sizi beğendiği anlamına gelmektedir.
 • Şimdilik fotoğrafları boş olarak göreceksiniz. İndirdiğiniz uygulamadan Code element modunu etkinleştirin.
 • Tıpkı masaüstü bilgisayardaki gibi ekranın alt kısmında web sitesinin ön uç kodunu içeren bir pencere açılacak. Burada blur (bulanıklık) ve piksellerin (pixel) olduğu kısmı bulun.
 • Piksel sayısını sıfıra veya sıfıra yakın olacak şekilde ayarlayın. Bu şekilde fotoğraflar boşluklarını kaybederek sizi beğenen tüm Badoo profillerini göreceksiniz.

Badoo’da sizi beğenen profilleri ücretsiz olacak şekilde görmenin en kesin yolu bunlardı. Biraz teknik konulara hakim olmayı gerektirse de adım adım neler yapmanız gerektiğini açıkladık.