Bedava İnternet Bulan En İyi Android ve iOS Uygulamalar

Hayatımızın vazgeçilmesi olan internet, bazen beklenmedik zamanlarda ulaşılmaz olabiliyor. Örneğin evin dışarısındasınızdır ve hay aksi, mobil internetinizi de kullanamıyorsunuz. O zaman geriye yapılacak birkaç şey kalıyor. İçlerinden en sonuç odaklı olanı ise civardaki ücretsiz internet erişimlerini gösteren bir uygulama ile internete bağlanmak. Bu içeriğimizde, sizler için bedava internet bulan en iyi Android ve iOS uygulamalar listesi hazırladık. İsterseniz içlerinden bir tanesini indirin, isterseniz iyi bir alternatif olabileceğini düşündüğünüz birkaç tanesini daha cihazınıza yükleyin. Tercih size kalmış.

Bedava İnternet Bulan Android ve iOS Uygulamalar

  • Instabridge
  • TDSC – WiFi
  • WiFi Warden
  • WiFi Key Master
  • WiFi Finder

Instabridge

Önerilerimize, ilk sırada olmasını uygun gördüğümüz Instabridge ile başlıyoruz. İnternetsiz kaldığınız anda imdadınıza yetişecek potansiyele sahip olan uygulama, özellikle de büyükşehirlerde ücretsiz tüm Wi-Fi bağlantılarına ulaşmanızı sağlıyor. Önceden bağlandığınız bir ağa (özellikle de havalimanındakilere) otomatik olarak bağlanmanızı sağlayan uygulama, her iki işletim sistemi için de geliştirilmiş durumda. Instabridge’ın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz.

TDSC – WiFi

Herhangi bir ayar yapmadan ya da ekstra bir bilgiye ihtiyaç duymadan isteklerinizi karşılayabileceklerini belirten uygulamanın geliştiricileri, WiFi yöneticisi yardımıyla uygun WiFi ağlarına otomatik olarak bağlanabileceğinizi söylüyorlar. Bağlandığınız ağı başkalarıyla da paylaşmanıza olanak tanıyan uygulama, yalnızca Android cihazlar için geliştirilmiş durumda. İndirme bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

WiFi Warden

Bedava internet bulan en iyi Android ve iOS uygulamalar listemizde bu sefer iddialı bir uygulama var. Ücretsiz WiFi bağlantısı aramaktan çok daha fazlasını vadeden WiFi Warden, WiFi ağınıza kimlerin bağlandığını görebilmenizi ve internet bağlantı hızınızı test edebilmenizi sağlıyor. Bu uygulama da yalnızca Android için geliştirilmiş durumda. İndirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

WiFi Finder

Diğer uygulamalara nazaran yalnızca doğrulanmış kablosu bağlantı noktalarını gösterdiklerini iddia eden uygulama, çevrimdışı olduğunuzda da çalışmaya devam ediyor. Mekan türüne göre filtreleme özelliği bulunan (otel, cafe, restoran, bar, mağaza gibi) uygulama, her bağlantı noktasının kullanılma kalitesini e-posta, internette sörf, oyun, yayın ya da video sohbet için gibi anlaşılması kolay renk kodlarıyla gösteriyor. Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz.

WiFi Key Master

Bedava internet bulan en iyi Android ve iOS uygulamalar listemizin sonuncusu, aslına bakarsanız diğer uygulamalara bir alternatif olmaktan öteye gitmiyor. Yakınlarınızda bağlanabileceğiniz WiFi ağlarını gösteren WiFi Key Master, kayıtlı tüm internet ağlarını şifreleriyle birlikte gösteriyor. Kullanımı oldukça basit görünen uygulamayı Android cihazınıza indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.