Crackli Program İndirme Siteleri (2024)

Crackli program, günümüzde yeni duyulan bir şey değil. İnternet üzerindeki her yazılımın bir crack sürümü bulunmakta ve bu yazılımlar bazen işe yarayabilmektedir. Eğer bu programlara para harcamak istemiyorsanız, bir oyunu tam miktarını ödemeden önce denemek istiyorsanız veya bir ürünün nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, crackli programlar bulabileceğiniz çeşitli siteler mevcuttur.

Bu makalede en iyi crackli program indirme sitelerinden bazılarına göz atacağız.

Crackli Program Nedir?

Crackli program, kopya korumasını devre dışı bırakmak için yazılım geliştiricileri tarafından yasadışı olarak kırılan yazılımlardır. Crackli programlar Windows, Mac OS veya diğer premium yazılımların korsan kopyalarıdır. Bunlar birkaç şekilde elde edilebilirler. Bu yazılımlar, bir kullanıcı tarafından ücretsiz indirilebilir olsa da lisanslı sürüm değildir ve bu nedenle yasadışıdır.

Crackli programlar, kullanıcılara premium özelliklere erişim sağlayan değiştirilmiş bir yazılım veya o yazılımın bir parçası olarak da nitelendirilebilir. Başka bir deyişle bunlar, kullanıcıların lisans anahtarı olmadan indirip kullanabileceği satın alınmış yazılımlardır.

Lisans anahtarı olmadan premium sürüme erişim sağladıkları için, bu tür yazılımlar korsan veya yasadışı yazılım olarak kabul edilir. İki sistem yapılandırıldığı için, Windows işletim sistemini kırmak Mac işletim sistemini kırmaktan daha yaygın ve daha kolaydır.

Bu tür yazılım programlarını internetten indirirken dikkatli olmalısınız. Çünkü ücretsiz oyunlar, müzikler, filmler ve diğer içerikler vaat eden birçok web sitesi, kişisel bilgilerinizi çalmak için fırsat aramaktadır.

Crackli Programlar Güvenli mi?

Bilgisayarınız için yeni yazılım ararken iki seçeneğiniz vardır; ya ücretsiz seçenekleri bulacaksınız ya da bu programlar için para harcayacaksınız.

Crackli veya korsan program indirerek bu ücretleri ödemekten kaçınabilirsiniz. Bu programlar, sahte veya çalıntı bir açma kodu kullanılarak yasadışı olarak elde edilmiştir.

Crackli programlar, düşündüğünüzden daha tehlikeli olabilir. Bu programlar, bilgisayarınıza önemli bilgilerinizi çalabilen zararlı yazılımları enjekte edebilirler.

En İyi Crackli Program İndirme Siteleri

CNET Download

CNET Download, Windows ve Mac gibi neredeyse her işletim sistemi için binlerce zararsız yazılıma erişim sağlayan en iyi crackli program indirme sitelerinden biridir.

Web sitesi, güvenlik ayarlarını değiştirebilecek yazılımları, belirsiz politika koşullarına sahip yazılımları ve gizlice kullanıcı bilgilerini değiştiren yazılımları test etmekle yükümlüdür. Ayrıca makaleler üretme konusunda bloglar, editöryel hizmetler ve tavsiyeler sunarlar.

Bu web sitesi, bilgisayarınızı virüslerle enjekte etme endişesi olmadan yazılımı yükleyebileceğinizi vaat eder. Ayrıca yazılımın hem ücretsiz hem de yasal olduğunu garanti etmektedir.

GetintoPC

GetintoPC, crackli programları ücretsiz indirebileceğiniz en bilinen indirme sitelerinden biridir. Bu site üzerinde düşünebileceğiniz her türlü yazılımın doğrudan indirme bağlantısı bulunmaktadır.

Web sitesinde 100’den fazla kategori bulunmakta ve arama çubuğu da belirli uygulamaları filtrelemeyi daha basit hale getirmektedir. Web sitesi, en yeni ve en eski yazılım sürümlerinin bir koleksiyonunu içerir.

Her gün yüzlerce yeni oyun ve yazılım web sitesine eklenmektedir. Net bir arayüze sahip olmasına rağmen, web sitesinin yavaş yüklenmesine sebep olan reklamlar bulunmaktadır. Birçok insan web sitesini günlük olarak kullandığı bu web sitesinden indirilen programlar zararsızdır.

FileHippo

FileHippo, ücretsiz ve demo programların güvenli sürümlerini indirebilecekleri başka bir crackli program indirme sitesidir.

Google Chrome, Avast Secure Browser, Avast Free Antivirus, VLC Media Player 64-bit ve Adobe Acrobat Reader DC gibi büyük yazılımların en son sürümleri bu web sitesinde bulunmaktadır. Ayrıca virüs, kötü amaçlı yazılım ve reklam yazılımı testinden geçmiş yazılım alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Softpedia

Listemizdeki bir sonraki crackli program indirme sitesi Softpedia‘dır. Softpedia’da bir milyondan fazla yazılım bulunmaktadır. Web sitesi Windows, Linux ve macOS için uygulamalar sunmaktadır. Ayrıc, web sitesinde mobil uygulamalar ve oyunlar da bulunmaktadır.

Bu web sitesinde premium uygulamaları indirebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Aradığınız tüm uygulamaları içeren bu kısım, daha çok bir sözlüğe benzemektedir. Uygulamaları arama çubuğunu kullanarak daha kolay filtreleyebilirsiniz.

Web sitesi, yazılım uygulamaları ve oyunlar hakkında detaylı bilgi sunma kapasitesiyle bilinmektedir. Bunlar arasında indirmeler, incelemeler ve daha pek çok şey bulunmaktadır. Web sitesinden yasal olarak ücretsiz PC oyunları indirebilir ve geçmiş indirenlerden gelen incelemeleri okuyabilirsiniz. Böylelikle telefonunuza ne indireceğiniz hakkında fikirlere ulaşmış olacaksınız.

Free4PC

Free4PC, crackli programlara kolayca ulaşmak isteyenler için en iyi sitelerden biridir. Burada Internet Download Manager (IDM) veya Adobe Photoshop gibi programları bulabilirsiniz.

Herhangi bir ticari programı ücretsiz indirmek için Free4PC’yi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dosyalar yükleme öncesi titizlikle tarandığı için bilgisayarınıza virüs bulaşmasından endişe etmenize gerek yoktur.

Uptodown

Uptodown, en iyi crakli program indirme sitelerinden biridir. Bu site üzerinden pek çok oyun da indirebilirsiniz. Uptodown, Windows, Mac ve Android için program veya uygulama indirmek için çok kapsamlı bir sitedir.

Uptown, 10’dan fazla dil için çeviriye sahiptir. Bu diller arasında Türkçe de yer almaktadır.

SharewareOnSale

Bir başka harika crackli program indirme sitesi SharewareOnSale‘dir. Ücretsiz olarak Windows PC’ler ve Mac’ler için indirebileceğiniz pek çok programa SharewareOnSale üzerinden ulaşabilirsiniz.

Crackzoom

Eğer gerçek crackli programlar arıyorsanız, Crackzoom‘a mytlaka göz atmalısınız. Bu web sitesinde ticari yazılımların gerçek kırılmış sürümlerini bulacaksınız. Üstelik her biri etkinleştirme anahtarı içerir. Crackzoom’dan Avast Antivirüs, AutoCAD, Photoshop ve diğer birçok PC yazılımını indirebilirsiniz.

CrackingCity

CrackingCity, crackli program indirme siteleri listemizdeki bir diğer web sitesidir. Bu site, Internet Download Manager (IDM) ile ilgili olması nedeniyle diğerlerinden ayrılmaktaır.

CrackingCity, crackli IDM programını indirmek en iyilerden biridir. CrackingCity’de indirilebilecek çok fazla program bulunmasa da IDM ve WinRAR’ı bulabilirsiniz.

CrackingCity web sitesindeki crackli programlar için hızlı güncellemeler alır. IDM, CCleaner ve birçok diğer programın crack sürümlerini edinmek için en iyi yerlerden biridir.

Sıkça Sorulan Sorular

Crackli program indirmek güvenli mi?

Crackli programlar, kötü amaçlı yazılımların enjekte olmasına yol açabilir. Güvenlik firması Cybereason’ın yaptığı bir araştırmaya göre bir crakli program, 500.000’den fazla bilgisayarı kötü amaçlı yazılımla enjekte etmekten sorumlu olabilir. Crackli programın içine gizlenmiş olan kötü amaçlı yazılım, kullanıcılar indirdikten ve kurduktan sonra bilgisayarlarından veri çalabilir.

Crackli programlar bilgisayarlara zarar verir mi?

Yasadışı bir program yüklediğinizde, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı riske sokmuş olursunuz. Bilgisayarınız ve üzerinde depolanan veriler, fidye yazılımı, Truva atları, virüsler ve diğer zararlı yazılımlar tarafından zarar görebilir. Korsan yazılım içeren bazı ürünler, verilerinize erişebilecek tehlikeli kötü amaçlı yazılımlar içerebilir.

Crackli program kullanmak suç mudur?

Evet. Crackli bir program kullanmanın başınıza ciddi sorunlar açabileceğini unutmayın. Bununla ilgili detaylı bilgilere şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Google Kişiler Geri Yükleme | 4 Farklı Yöntem