20 Yıl Sonra Bir Araya Geliyorlar: Harry Potter: Return to Hogwarts’ın Fragmanı Yayınlandı

Harry-Potter-Return-to-Hogwarts-Fragman

Harry Potter hayranlarının bekledikleri kavuşmaya çok az kaldı. HBO Max, Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın (ikonik seriyi başlatan film) vizyona girmesinin 20. yıl dönümünü kutlamak için özel bir bölüm hazırlıyor. Harry Potter: Return to Hogwarts adlı bu bölümde serinin başrol oyuncuları bir araya geliyor. Aşağıda göreceğiniz fragman, mektuplarını geri gönderen birkaç oyuncuyu içeriyor.

Yeni fragmanda onaylandığı üzere özel bölümde Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson bir araya gelecekler. Doğrusu bu üçlü olmadan yeni bir Harry Potter bölümü de anlamsız olurdu. Zira tüm seri, bu üç ismin etrafında dönmüştü. Yeni bölümde yer alacak diğer tüm isimler ise şunlar; Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis ve Evanna Lynch.

Harry-Potter-Return-to-Hogwarts-fragman-1

HBO Max, televizyon dünyasının popüler yapımlarının özel versiyonlarını yapmaya yönelik hamlelerine devam ediyor. Daha önce de dünyanın en iyi dizilerinden Friends’in özel bir bölümünü, dönemin oyuncu kadrosuyla bir araya getirmişti. Yine Will Smith’in başrolünde olduğu 90’lı yılların ikonik durum komedisi dizisi de yeniden canlanmıştı. Harry Potter: Return to Hogwarts ile ilk kez bir film için özel bölüm hazırlanmış durumda.

HBO Max’te yer alacak bu özel filmin yayın tarihi ise 1 Ocak 2022. Fragmanı hemen aşağıdaki video üzerinden izleyebilirsiniz.