En İyi 10 Hileli Oyun Yükleme Uygulaması

Oyun oynamak, her yaş grubundaki insanlar arasında oldukça popülerdir. Bir mobil uygulama, çok oyunculu online oyunlar veya yüksek kaliteli RPG türü fark etmeksizin, bu oyunlar hepimizin eğlencelidir.

Oyun geliştiricileri, kullanıcıların değişen tarzları ve tercihleriyle uyum sağlamak için sürekli olarak yeni özellikler sunmak ve yeni oyunlar piyasaya sürmek için çaba harcamaktadırlar. Oyuncular, online bir oyun oynarken kısıtlamalarla karşılaşmalarından ötürü biraz hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar.

Bu aşamada bazı özelliklerin kilidini açmanıza, puanlarınızı artırmanıza ve tüm aşamalarda üst sıralara ulaşmanıza yardımcı olabilecek oyun hile uygulamaları devreye girmektedir. Bunlar, kullanıcıların fark edilmeden ve güvenli bir şekilde kısıtlamaları aşmalarını sağlar. Tabii ki, bunların hepsi güvenli değil ve bazıları hatta Google Play Store politikalarını ihlal etmektedir.

Listemize geçmeden önce her oyunu hacklemenin imkansız olduğunu bilmelisiniz. Sunucu tabanlı oyunlar, düzenli olarak güncellenip değiştirildikleri için hacklemesi zor ve karmaşıktır. Öte yandan akıllı telefonlarda çevrimdışı olarak kaydedilebilen oyunların hacklenme olasılığı daha yüksektir.

Neyse lafı daha fazla uzatmadan en iyi hileli oyun uygulamalarına göz atalım.

En İyi Hileli Oyun Uygulamaları

Xmodgames

Xmodgames, oyuncuların Android oyunlarına modlar bulup eklemelerine izin veren en iyi uygulama olarak listeleniyor. Bu oyunlardan bazıları şunlardır:

  • Clash of Clans
  • Subway Surfers
  • Clash Royale
  • Minecraft

Xmodgames ile oyun içi kayıt işlevselliğine erişebilir, oyun oynarken dahili ekran kayıt işlevselliğine erişebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntüleri alabilir ve bunları Xmod tartışma konuları aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Uygulama, cihazınızdaki oyunlar için tarama yaparak oyuna hile yapmanıza yardımcı olacak hileleri ve ipuçları bulmanızı sağlar. Üstelik sadece bu da değil. Xmodgames, COC ve Pokemon Go gibi birkaç çevrimiçi oyunu değiştirmenize olanak tanımaktadır.

HackerBot

HackerBot, Google tarafından desteklenen bir Arama Motoru platformuna sahip başka bir oyun hile uygulamasıdır. Google destekli olması, platformun güvenilir olmasını sağlamıştır. Burayı, güvenilir kaynaklarca yüklenen modlanmış Android oyunları için kullanabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla popüler oyunları kırmak için bol miktarda hile ve rehber bulacaksınız. Oyunlardan bazıları şunlardır:

  • Call of Duty
  • PUBG
  • Minecraft
  • Pokemon Go
  • Warzone

Bu uygulama ile oyunlarda hile yapmanın yollarını bulabilir, gelişmiş özelliklere erişebilir ve kilitli olan özelliklere ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Lucky Patcher

Lucky Patcher, rootlu ve rootsuz Android cihazlar için kullanılan ünlü bir hileli oyun uygulamasıdır. Oyunlardaki rahatsız edici reklamları ortadan kaldırmanıza olanak tanıyan uygulama ile ayrıca oyun içi ayarları değiştirebilir yedeklemeler oluşturabilir ve istenmeyen sistem uygulamalarını kaldırabilrisiniz.

Bir milyardan fazla kez indirilen uygulama, Play Store’da ücretsiz olarak sunulmuştur. İyi bir oyun hile uygulaması arıyorsanız, Lucky Patcher kesinlikle güvenilir çözümlerden birisidir.

Leo Playcard

Leo Playcard ücretsiz bir oyun hile uygulamasıdır. Uygulamayı indirmek için tek bir kuruş dahi bile ödemenize gerek yoktur. Bu uygulama, kullanıcıların ücretli Android oyunlarını ve uygulamalarını ücretsiz indirmenizi sağla.

Birçok oyuncu, mobil oyunları hacklemek ve oyun üzerinde ekstra canlar, kartlar, mücevherler, paralar ve diğer avantajlar kazanmak için kullanır. Bu uygulama da Android oyunları hacklemek için en iyi seçeneklerden birisidir. Kullanıcılar, Temple Run gibi popüler online oyunları manipüle etmek için bu uygulamayı entegre edebilirler.

Leo Playcard yalnızca internetsiz oynanabilen oyunlarla çalışmaktadır sürekli olarak sunucuda güncellemeler olduğundan çok oyunculu oyunlarla uyumlu değildir.

GameGuardian

GameGuardian, Android oyunları arasında en az tanınan ancak etkili bir oyun hile uygulamasıdır. Telefonunuzda veya tabletinizde farklı oyunlara erişmek için kullanabileceğiniz bu uygulama, beklediğiniz tüm temel özellikleri sağlamaktadır.

Uygulamayı oyunlardaki puanlarınızı ve altınlarınızı ayarlamak için de kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay olan uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra akıllı telefonunuzda oyun oynarken arka planda çalışmasına izin vermeniz gerekir.

Game Killer

Game Killer, farklı türde oyunlar için kullanıcılara oyun oynarken mücevherleri, paraları ve diğer özellikleri değiştirme veya hackleme imkanı sağlayan bir uygulamadır.

Bu APK oyun hile uygulamasını Android cihazınızda kullanarak zorlu seviyelere sahip oyunlar için tam hile kodları ve oyun komut bilgileri listesine erişebilirsiniz. Bu uygulama, oyunlardaki aşamadığınız bölümleri kolayca geçmenize yardımcı olacaktır.

Uygulamayı farklı bölümleri ve aşamaları kırmak için sınırsız komutlar ve değerler kullanabilirsiniz. Uygulama, tüm oyun türlerini hacklemek için harika olsa da, ücretli oyunları değiştirmeye bulaşmayın.

Game Killer’ın etkili bir şekilde çalışması için Android cihazınıza root erişimi gerektirdiğini unutöayın. Farklı Android sürümleriyle uyumlu olması sebebiyle uygulamayı eski telefonunuzda da kullanabilirsiniz.

Cheat Engine

Cheat Engine, Android cihazlar için oyun hile uygulamalarından biri olarak popülaritesini korumaya devam ediyor. Dark Byte tarafından oluşturulan bu popüler ve ücretsiz uygulama, en iyi hile uygulamalarından biridir.

Uygulama, düzenli güncellemeleri ve modifikasyonları ile uygulama birçok oyunu manipüle etme konusunda oldukça yeteneklidir. Oyuncuların rakiplere karşı avantaj elde etmesini sağlamak için interneti modifikasyonlar açısından tarayan Cheat Engine, oyunların özelliklerini saniyeler içinde özelleştirmenize yardımcı olur.

Uygulamayı hız hileleri, sistem denetimi, hata ayıklama gibi özellikler için kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde değişiklikler yaparak yeni karakterler ekleyebilir, yeni silahlar ekleyebilir, görünmez duvarlar yapabilirsiniz ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

CreeHack

Android telefonunuzda para harcamadan birden fazla video oyunu oynamak istiyorsanız, CreeHack sizin için en iyi hile uygulamasıdır.

Oyunlar, genelde oyuncuların oyunun ek özelliklerinden yararlanmak için satın alımlar yapmasını gerektirir. Ancak CreeHack, Android oyunlarını hacklemenize ve oyun içi satın almaları ücretsiz yapmanıza olanak tanır. Uygulama, oyunun tüm kısıtlamalarını atlayarak favori oyununuzu pahalı satın alımlar yapmadan oynamanıza yardımcı olur. Ayrıca ücretsiz olarak tokenlar, seviyeler, canlar gibi farklı oynama ögelerine sahip olabilirsiniz.

Bu hile uygulaması, diğer iyi dereceli oyun hile uygulamalarına karşılık güçlü bir alternatiftir. Bunun sebebi ise uygulamanın muhteşem özellikleri, oyunlar için gelişmiş hile araçları ve tüm Android akıllı telefon sürümleriyle uyumluluğudur.

Rootlu Android cihazınızda online oyunlar oynamak istiyorsanız, CreeHack sizin için harika bir seçenek olacaktır.

GameCIH

GameCIH, listedemizdeki diğer popüler hile uygulamalarına paralel özelliklere sahip bir uygulamadır. Açık kaynak kodlu Android oyun hile uygulaması olan GameCIH, oyun dosyalarını değiştirmenizi sağlar. Böylelikle paralı olan özelliklere ve daha pek çok avantaja ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Tercihlerinize göre birçok çevrimdışı ve çevrimiçi Android oyununu değiştirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Yine GameHIC ile puanlarınızı artırabilir ve favori oyununuzun lider tablosunda üst sıralara çıkabilirsiniz. Yalnızca rootlu cihazlarda çalışan uygulamayı tek oyunculu ve çevrimdışı oyunları değiştirmek için de yükleyebilirsiniz.

Freedom APK

Freedom APK, favori oyunlarınızı ve uygulamalarınızı farklı yollarla hacklemek için kullanabileceğiniz mükemmel bir seçenektir.

Gerçek hayatta para harcamadan oyunlar içinde uygulama içi satın almalar yapmanıza ve birçok uygulamayı ücretsiz indirmenize olanak tanır. Uygulamayı kullanırken sahte bir kredi kartı ile oyunlarda satın almalar yapabilirsiniz.

Uygulama rootlu akıllı telefonlarda çalışır.