En İyi 4 Instagram Hesap Oluşturucu

Instagram’da bazı sahte hesapları siz de fark etmişsinizdir. Hikayelerinizi izleyen fakat sahte olduğu bariz olan birçok Instagram hesabı vardır. Bu hesaplar, Instagram hesap oluşturucu araçlarıyla oluşturulurlar. Eğer isterseniz siz de fake Instagram hesaplar açabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz bazı programlar mevcuttur.

Instagram Hesap Oluşturucu Nedir?

Instagram hesap oluşturucu, kullanıcıların birden fazla Instagram hesabını otomatik olarak oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanıyan bir araç veya hizmettir. Bu araçlar, gönderileri planlama, takipçileri ve yorumları yönetme ve analizleri izleme gibi özellikler sunabilir. Bazı hesap oluşturucular, kullanıcıların diğer kullanıcıların hesaplarını beğenmek veya takip etmek gibi belirli işlemleri otomatikleştirmesine de izin verebilir.

Bir Instagram hesap oluşturucu kullanmanın, platformdaki eylemleri otomatikleştirmek için üçüncü taraf araçlarının kullanılmasını yasaklayan Instagram hizmet şartlarını ihlal edebileceğini unutmamalısınız. Bu hizmet şartlarını ihlal etmek, Instagram hesabınızın askıya alınmasına veya silinmesine neden olabilir.

Instagram Hesabı Oluşturucu ile Ne Yapılır?

Sahte Instagram hesap oluşturucular, sahte bir Instagram hesabı veya botu oluşturmak yerine saniyeler içinde sahte Instagram hesabı profili oluşturmak için kullanılan bir tür araçtır. Güçlü bir sahte Instagram hesabı oluşturucu, sahte hesap profilini kişiselleştirmek için çeşitli ayarlara ve tasarımlara sahiptir. Bu araç ile Instagram profil sayfasında gösterilen her kısmı düzenleyebilirsiniz.

Çeşitli sebeplerden ötürü sahte bir Instagram hesabınızın olmasını isteyebilirsiniz. Eğlenmek ve arkadaşlarınıza şaka yapmak için sahte Instagram hesabı oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Kısacası bu, tamamen sizin yapmak istediklerinizle alakalı bir durum.

Instagram Hesap Oluşturucu Siteler

Mediamodifier

Sosyal medyaların, blogların ve reklamların pazarlanması ve tanıtımı konusunda uzmanlaşan Mediamodifier, çok sayıda pratik tasarım şablonuna sahiptir. Diğer sahte Instagram profil oluşturucu uygulamalarının sahip olmadığı Instagram Öne Çıkanlar Modeli Oluşturucu, Instagram Profili ve Öne Çıkanlar Modeli Oluşturucu, Instagram Profili Modeli (Mobil) ve Instagram Profili Modeli (Masaüstü) dahil olmak üzere 4 Instagram profil şablonu sağlar.

Mediamodifier ile açıklamalar dahil olmak üzere biyografideki tüm bilgileri, öne çıkan kapakları ve resimlerin boyutunu ayarlayabilirsiniz. PNG ve JPEG formatlarını destekleyen oluşturucu, oluşturduğunuz hesaplara filigran ekliyor. Eğer filigranı kaldırmak isterseniz, ayda 9 dolarlık bir satın alma yapmak durumundasınız. Bu Instagram hesap oluşturucu ile nasıl hesap oluşturabileceğinizi aşağıda maddeler halinde görebilirsiniz:

  • Şuradan sitenin ana sayfasına giriş yapın ve siteye üye olun.
  • Yukarıdaki bölümden önce Mockups, ardından en aşağıdaki Social Media’ya tıklayın.
  • Instagram Profile Mockup seçeneklerinden bir tanesini seçin ve sağ taraftan gerekli düzenlemeleri yapın.
  • Tasarımı sonlandırdıktan sonra aşağıdaki Upgrade to Download yazısına tıklayın.

Fake Details

Fake Details, sahte Instagram hesabı profili oluşturmanıza, sohbet etmenize, mesaj göndermenize ve görüntülü arama yapmanıza olanak tanır. Bunun yanında Twitter, Facebook, YouTube, WhatsApp ve TikTok ile Android ve iPhone kısa mesaj hizmetleri de bulunuyor.
Mediamodifier’ın çalışmasına benzer şekilde, sol tarafta, sonunda görüntülenen ayrıntıları düzenleyip ardından Instagram Profilini Resim Olarak İndir’e (Download Instagram Profile As Image) tıklayabilirsiniz. Siteye şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

The Fake Status

Fake Status, iyi bir sahte Instagram hesabı oluşturucu çevrimiçi aracıdır. Biyo düzenleme dışında galeri resmini ve yorumları da destekler. Ayrıca profil hesabı resim bağlantısı, HTML kodu ve BBCode olarak indirilebilir. Kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Instagram profil oluşturucu web sitesidir. Hesabın adını, profil resmini, gönderi ve takip sayısıyla galeri resmini ayarlayıp profili oluşturabilirsiniz.

Bu site de Instagram dışında popüler sosyal ağlarla ilgili farklı hizmetler sunuyor. Twitter, Facebook ve Snapchat’le ilgili neler yapabileceğinizi görmek için sitenin ana sayfasına gidebilirsiniz.

Generate Status

Generate Status, diğerleriyle hemen hemen aynı şekilde çalışan başka bir Instagram hesabı oluşturucusudur. Diğer sitelerden birkaç farkı vardır ancak genel olarak sonuç aynıdır. Bu platformu kullanarak bir Instagram profil oluşturabilir, arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenceli vakit geçirebilir veya gerçek Instagram hesabınızın nasıl olmasını istediğinize karar verebilirsiniz.

Bu araçla sahte bir Instagram hesabı yanı sıra sahte Instagram gönderileri de oluşturabilirsiniz. Aşağıda Generate Status kullanarak sahte bir Instagram hesabı nasıl oluşturulur, adım adım göreceksiniz.

  • Adım 1: Generate Status resmi web sitesini ziyaret edin ve ekranı aşağı doğru indirip sahte Instagram hesabı oluşturucusu aracını bulun.
  • Adım 2: Aracın sayfasına geldiğinizde görmek istediğiniz tüm kimlik bilgilerini girmeniz gerekiyor. İlk olarak istediğiniz profil resmini girin ve ardından kullanıcı adı, takipçiler, gönderiler, bio ve diğer ayrıntıları girmeye devam edin. Ayrıca kaç tane yorum istediğinizi de seçebilirsiniz.
  • Adım 3: Canlı önizleme bölümüne gidin ve görüntüyü oluşturma seçeneğine tıklayın. Bu görüntüyü indirdikten sonra oluşturulan sahte Instagram hesabınızın nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Artık oluşturduğunuz Instagram hesabını önizleyebilir ve üzerinde bir filigranla indirebilirsiniz. Filigranı kaldırmak içinse bir pro plana yükseltme yapabilirsiniz.