Instagram’da Başkasının Beğendiklerini Görme | En İyi 4 Yöntem

Sosyal medyada arkadaşlarınızın veya aile üyelerinizin geçmişte neleri beğendiğini görmek isteyebilirsiniz. Bu sayede onların ilgi alanlarını veya hobilerini anlayabilir, gerçek hayatta bahsettiği bir şeyle bağlantılı olarak neleri beğendiklerini görebilirsiniz.

Bu makalede size Instagram profilinizi kimin ziyaret ettiğini ve Instagram’da birinin beğendiklerini nasıl görebileceğinizi göstereceğiz.

Instagram’da Kimlerin Neleri Beğendiği Nasıl Görülür?

Kullanıcıyı Takip Edin

Instagram, önceleri birinin hangi paylaşımları beğendiklerini görmenizi sağlayan bir özelliğe sahipti. Başkalarının beğenilerini görmek istediğinizde yapmanız gereken tek şey, profillerindeki etkinlik sekmesine tıklamaktı. Ancak bu özellik, Ekim 2019’dan bu yana uygulamadan tamamen kaldırıldı.

Neyse ki hala birinin Instagram’daki neleri beğendiklerini görebileceğiniz bir yol var. Bunun için aşağıdaki sıralamayı takip etmelisiniz:

  • İstediğiniz herhangi bir profilin üzerine tıklayın.
  • İsimlerinin altında “Takip Edilenler e tıklayarak takip ettikleri tüm profilleri görün.
  • Bir profilin üzerine tıklayın ve gönderilerinden herhangi birini beğenip beğenmediğini görün.

Bu sayede birinin Instagram’da neleri beğendiğini görmüş olacaksınız.

KidsGuard Pro for Android

KidsGuard Pro for Android, çocuğunuzu gerçek zamanlı olarak takip etmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

Ekran Görüntüsü Yakalama

Bir tıklama ile hedef cihazdaki kullanıcının Instagram’daki tüm etkinliklerini ve diğer sosyal medya uygulamalarındaki etkinlikleri görebilirsiniz.

Instagram Gibi Sosyal Uygulamaları İzleme

Birinin Instagram’daki tüm resimleri ve konuşmalarını kolayca görebilmenizi sağlar ve popüler sosyal medya uygulamalarındaki diğer içerikleri (Snapchat, WhatsApp, Line, Tinder, Facebook) tek bir yerde görebilirsiniz.

Uygulama Etkinliği

Hedef cihazda en çok hangi uygulamanın kullanıldığını (Facebook Messenger, Snapchat, WhatsApp gibi) görebilirsiniz. Ayrıca yüklenme tarihi, sıklığı ve bir günde harcanan ekran süresi gibi özellikleri panelde görebilirsiniz.

Tarayıcı Geçmişini İzleme

Hedef cihazdaki tarayıcı geçmişini görebilirsiniz. Bu da yalnızca web sitelerinin adlarını değil, aynı zamanda kullanıcının son ziyaret zamanını ve sıklığını içerir. Bu sayede kullanıcının tercihleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olursunuz.

Konum Takibi

Bu özellik, çocuğunuzun okuldan sonra nereye gittiğini öğrenmenize yardımcı olur. Ayrıca çocuğunuzun belirlediğiniz herhangi bir yere varmasından veya belirlenen bir bölgeden ayrılmasından sonra ‘coğrafi çit’ uyarıları almanızı sağlar.

InstaFollow Kullanın

Birinin Instagram beğenilerini görmek için InstaFollow adlı araçtan da faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler sırasıyla şunlar:

  • Cihazınızdan uygulama mağazasına gidip InstaFollow‘u indirin.
  • Uygulamayı açıp Instagram hesap bilgilerinizle kaydolun.
  • Instagram’da beğenilerini görmek istediğiniz kişiyi arayın, ardından profil sayfasının altında “Bağlan“a dokunun.
  • Gösterge panelinizde, profil fotoğrafınızı veya gönderilerinizi beğenen tüm kişileri ve hangi gönderileri en çok beğendiklerini göreceksiniz.

SnoopReport Kullanın

Snoopreport, Instagram’daki beğenileri uygulama içinde göremediğiniz bir kişinin beğenilerini nasıl görebileceğinizi gösteren bir başka uygulamadır. Kullanımı son derece kolay olan bu uygulamada birinin Instagram’daki beğenilerini görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şunlar:

  • SnoopReport uygulamasını indirin.
  • Uygulamayı Instagram hesabınıza bağlayın.
  • Sonuçları görüntüleyin.

Bir aboneliğe kaydolduktan sonra SnoopReport Gösterge Tablosu‘na (SnoopReport Dashboard) giderek izlediğiniz hesapların etkinlik raporlarına erişebilirsiniz. Instagram kullanıcı isimlerini girip hesapları ekledikten sonra SnoopReport’un son 12 haftadaki etkinliklerine dair raporu inceleyebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemleri kullanarak birinin Instagram’daki beğenilerini görebilirsiniz. Daha güvenilir ve gelişmiş bir çözüm arıyorsanız, Android için KidsGuard Pro’yu öneriyoruz. Kullanımı kolay olan bu uygulamayı kullanmak için root veya jailbreak yapmanız gerekmiyor.