En İyi 5 iPhone Fotoğrafları Bilgisayara Aktarma Programı

iPhone’un kamera özellikleri her geçen gün daha iyileşiyor. Bu da çoğu kullanıcının günlük hayatında sık sık fotoğraf çekmesinin yolunu açıyor. Dolayısıyla kullanıcılar, iPhone’daki fotoğraflarını bilgisayara aktarmak için program arayışı içerisinde oluyorlar. Aşağıda iPhone’daki fotoğrafları bilgisayara aktarma programı önerilerimizi göreceksiniz.

iPhone Fotoğrafları Bilgisayara Aktarma Programları

MobiMover

EaseUS-MobiMover-Twitch-Klip-İndirme

İki cihaz arasında fotoğraf aktarmak veya iPhone/iPad’inizden bilgisayarınıza taşımak için EaseUS MobiMover Pro’yu kullanabilirsiniz. Program, kullanıcılar için herhangi bir rahatsızlık oluşturmamak için en son iOS sürümleriyle uyumludur.

Bu araç sadece fotoğraf transferi için değil, her türlü dosyayı transfer etmenize olanak sağlar. Son derece güçlü bir transfer aracı olan program, tek bir tıklama ile tüm verilerinizi aktarmanızı sağlayacaktır.

Bu program ile iPhone’unuzun yavaşlamasından endişe etmenize gerek kalmayacak. Fotoğraf aktarma dışında bilgisayarınızdan favori müziklerinizi iPhone’a gönderebilir, bu müziklere çevrimdışı olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Bu işlevsel programı indirmek için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dr. Fone

Dr.Fone, tüm dosyalarınızı ve veri transfer işlemlerini yönetmek için kullanabileceğiniz hepsi bir arada bir çözümdür. SMS’lerden fotoğraflara, şarkıdan videoya kadar her şeyi iPhone ve iPad’inizden bilgisayar sistemlerine oldukça kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. Belirli fotoğrafları seçebilir veya tek bir tıklama ile toplu olarak tüm fotoğrafları aktarabilirsiniz.

Veri transferi için iTunes kurmanıza gerek yoktur. Program yalnızca veri transfer etmekle kalmaz, onları yönetmenizi, silmenizi ve farklı formatlara dönüştürebilmenizi sağlar.

iPhone’unuzdaki tüm fotoğrafları bilgisayarınıza aktarmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Adım 1: İlk olarak Wondershare Phone Manager yazılımını bilgisayarınıza yükleyin.
  • Adım 2: Yazılımı bilgisayarınıza indirdikten sonra işleme devam etmek için cihazınızı USB aracılığıyla bağlamanız istenecek. İşleme devam etmek için bağlantıya tıklayın.
  • Adım 3: Şimdi karşınıza bir ekran çıkacak. Veri transferi için “Phone Manager” seçeneğini seçin. Buradan bilgisayarınıza aktarmak istediğiniz fotoğrafları ve diğer dosyaları seçebilirsiniz.
  • Adım 4: Verilerinizi aktardıktan sonra kaydetmek istediğiniz konumu belirleyin.
  • Adım 5: Şimdi transfer işleminin tamamlanmasını bekleyin.

Program sayesinde iPhone’unuzdan tüm fotoğrafları ve dosyaları aktarabilirsiniz onları aktarabilirsiniz.

WALTR

Waltr Pro, iPhone ve iPad’den veri yönetimi ve transferi yapabilmenizi sağlayan profesyonel bir programdır. Bu araç, fotoğraflarınızı ve diğer tüm dosyalarınızı birkaç tıklama ile sorunsuz bir şekilde aktarabilmenizi sağlar. Waltr’ın en iyi özelliklerinden birisi, dosyayı otomatik olarak algılayıp hedef konuma göndermeden önce uygun bir formata dönüştürmesidir.

Waltr’ın başka bir başka özelliği ise yalnızca iPhone’dan bilgisayara dosya transferi yapabilmeniz değil, aynı zamanda bunun tam tersini yapabilmenizdir. Yani dosyalarınızı önceden Apple uyumlu bir formata dönüştürmek için uğraşmanıza gerek kalmadan program bu işi sizin için yapar.

Tek bir tıklama ile ses ve video dosyalarınızı Apple uyumlu formatlara dönüştürebilirsiniz. Dosyaların kalitesi konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Herhangi bir görevi gerçekleştirmek için sürükle ve bırak özelliği, programın kullanımını oldukça basit hale getirmektedir. Programı indirmek için şuradaki bağlantıya gidebilirsiniz.

CopyTrans

Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve verilerinizi iPhone’unuzdan bilgisayarınıza aktarmak bu program ile çok kolay. CopyTrans, aktarmak istediğiniz fotoğrafları seçmenize veya sadece tüm fotoğrafları seçerek iPhone ve iPad’den bilgisayara fotoğrafları aktarabilmenize olanak tanır.

Programı indirdiğiniz anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu araçtaki en iyi kısım, iPhone’dan bilgisayara veri aktarabilmeniz ve fotoğraflarınızın, videolarınızın ve müziğinizin bir kopyasını iTunes’a aktarabilmenizdir. Sadece bir tıklama ile her şeyi diğer tarafa aktarabilirsiniz. iOS cihazlarınızdan verileri bilgisayarınıza kopyalama işlemi, CopyTrans ile daha da basit hale getirilmiştir.

Rehberdeki kişilerinizi, notlarınızı ve takviminizi bile kolayca bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca tüm fotoğraf albümü bilgisayarınıza aktarılabilir, her şeyi iTunes’a yedekleyebilirsiniz. Tüm iOS cihazlarınızı tek bir araçla yedekleyebilir, eğer isterseniz geri yükleyebilirsiniz. Programa şuradan ulaşabilirsiniz.

DoTrans

Verilerinizi farklı cihazlar arasında senkronize etmek, onları her yerde ve istediğiniz zaman görüntülemenizi kolaylaştırır. FonePaw DoTrans, fotoğraflarınızı, videolarınızı, kişilerinizi ve diğer her şeyi iOS, Android cihazlarınız ve bilgisayarlarınız arasında senkronize etmenize olanak tanır.

DoTrans, farklı işletim sistemleri arasında dosya kopyalamanıza da izin verir. Bu da favori fotoğraflarınızı iOS’tan iOS’a, iOS’tan Android’e, Android’den iOS’a ve Android’den Android’e kolayca aktarabilmenizi sağlar.

DoTrans’ın en iyi özelliklerinden birisi, minimal kullanıcı arayüzü tasarımı, stabil ve hızlı çalışması ve çoğu dosya formatını desteklemesidir. Bunun dışında DoTrans tarafından sunulan birçok diğer özellik vardır. Örneğin çalma listeleri oluşturabilir, yinelenen kişileri silebilir, kişileri yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

DoTrans’In çalışma prensibi oldukça basittir. DoTrans’ı indirip kurduktan sonra cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanız gerekmektedir. Ardından aktarmak istediğiniz dosyaları seçin ve bağlı olan cihaza aktarmak için tıklayın.