iPhone Takip Programı | En İyi 9 Seçenek

Çocuğunuzun evde olmadığı zamanlarda ne yaptığını takip etmek istiyorsanız, bir iPhone takip programı iyi bir çözüm olabilir. Bunun dışında telefonunuzu sıklıkla kaybediyorsanız, yine bir böyle bir program kullanmak yararlı olabilir. Zira iPhone’unuzu kaybettiğinizde, içinde ailenizin yıllar önceki fotoğrafları da dahil olmak üzere sahip olduğunuz her şeyi kaybetmiş olursunuz. Bu da epey can sıkıcı bir durumdur.

iPhone’unuzu kaybetmek, içinde yeri doldurulamayacak şeyler olduğunda yıkıcı etkilere sahip olabilir. Daha önce böyle bir durumla karşılaştıysanız ve bunun bir daha yaşanmasını istemiyorsanız, bu makale tam da size göre. Aşağıda en iyi iPhone takip programlarını göreceksiniz. İçlerinden size en uygun olanını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone Takip Programları

iPhone’umu Bul

iPhone’lar, tüm konum ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz yerleşik bir mobil takip özelliğine sahip. Eğer iPhone’unuzu kaybederseniz, iPhone’umu Bul uygulamasını kullanabilirsiniz. Konumunuzu bir Apple cihazınıza sahip olan kişilerinizden herhangi biriyle paylaşabilir, telefonunuzu kaybettiğinizde bir arkadaşınızla iletişime geçebilirsiniz.

iPhone’umu Bul uygulamasına uygulama üzerinden veya Mesajlar aracılığıyla erişebilirsiniz. Bireysel sohbetlerde açılır menüdeki bilgi simgesine tıkladığınızda, kişinizin konumunu gösteren bir harita karşınıza çıkacak.

Bu uygulama, konumlarını gerçek zamanlı olarak izlemek isteyenler için epey kullanışlı. Eğer uygulama iPhone’unuzda yoksa App Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamanın iOS cihazlarda çalıştığını unutmamalısınız.

Google Haritalar

Google Haritalar da tıpkı iPhone’umu Bul gibi konum izleme özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde tüm GPS ihtiyaçlarınızı tek bir uygulamada toplayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve aile bireylerinizin konumunu tam olarak harita üzerinde görebilirsiniz.

Konumunuzu veya arkadaşınızın konumunu öğrendikten sonra, ne zaman varacağınıza dair bilgiler alabilirsiniz. iPhone’unuzu kaybetme endişenizi gidermek için Google Haritalar uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Glympse

Glympse, konumların canlı olarak paylaşılmasını kolay hale getiren bir uygulamadır. Bu ücretsiz uygulama ile kullanıcılar, konumlarını istedikleri herkesle paylaşabilirler. Paylaşılan konumlar, 48 saat içinde otomatik olarak hesaptan ayrılır, bu da verilerin gizli tutulmasını sağlar. Glympse, yalnızca 12 saat boyunca paylaşılan kişiler için kullanılabilir. Eğer kullanıcı isterse ihtiyaç duyduğu süre boyunca kullanımı uzatabilir.

Çoğu program gibi Glympse de verimli çalışabilmesi için Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duyar. Bu programın hareket halinde olan herkes için kullanımı uygundur.

eyeZy

eyeZy, iPhone’unuzun nerede olduğunu takip etmenize yardımcı olabilecek en iyi teknolojilere sahip programlardan birisidir. iPhone’unuzun nerede olduğunu takip etmenize yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda aile üyelerinizin telefonlarının da nerede olduğunu takip etmenize de yardımcı olur. Böylelikle bilmeniz gerektiğinde aile bireylerinizin nerede olduklarını öğrenebilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok özelliğe sahip olan eyeZy, ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerden ulaşabilmenizi sağlıyor. İlgili tüm bilgilere kullanımı kolay bir kontrol panelinden erişebilmenizi sağlayan program, anlaşılır bir arayüze sahip.

mSpy

MSpy

mSpy, iPhone’unuzu takip etmenize yardımcı olabilecek başka bir iPhone takip programıdır. Çocuklarınızın telefon aktivitelerini yönetme konusunda endişeleriniz varsa, bu program en iyi seçenekler arasındadır.

Telefonunuzun nerede olduğunu, aile üyelerinizin ve arkadaşlarınızın nerede olduğunu takip etmenize yardımcı olan mSpy, ayrıca silinen, alınan veya gönderilen tüm mesajları, tüm giden ve gelen aramaları, tüm rotaları ve GPS konumları görebilmenizi sağlıyor.

Sunulan abonelik sistemini kullanırsanız, gerçekten iyi bir müşteri desteğine sahip olursunuz. Bu da istediğiniz zaman yardım / destek talebinde bulunabileceğiniz anlamına geliyor.

uMobix

uMobix

uMobix, kendi iPhone’unuzu takip etmenin yanında çocuklarınızın iPhone’larını da takip etmenizi sağlayacak etkili bir programıdır.

Harika bir aile takip programı olan uMobix, sağlam güvenlik önlemlerine sahiptir. Telefonunuzu kaybetmeniz durumunda nerede olduğunu takip etmekle birlikte çocuklarınızın söyledikleri yerde olup olmadıklarından emin olmak iistediğinizde uMobix yardımınıza koşacaktır.

Hem Apple hem de Android için kullanılabilir olan ve popüler sosyal medya ağlarının çoğuyla uyumlu özelliklere sahip olan uMobix, çocuklarınızın telefonlarında ne söylediklerini ve kiminle konuştuklarını kontrol edebilmeniz için bir tuş kaydediciye bile sahiptir.

FamiSafe

Famisafe, çoğu programda bulamayacağınız farklı özelliklere sahip bir iPhone takip programıdır

Bu izleme programı, bir cihazın konumuna erişmenizi sağlayan kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Program ile ayrıca konum geçmişini de görebilirsiniz. Bunun dışında iPhone’un ne zaman kullanıldığını kontrol edebilir, dilerseniz bazı web sitelerine girilmesini engelleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun aktivitelerini takip etmek ve çevrimiçi etkinliklerini izlemekle birlikte ekran sürelerini sınırlamak, evden çıktıklarında nereye gittiklerini izlemek, belirli uygulamaları engellemek gibi belirli özellikler sunan FamiSafe, teknoloji konusunda aranız olmasa da kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Üç günlük deneme sürümüne de sahip olan FamiSafe, mutlaka denemeniz gereken iPhone takip programları arasındadır.

GeoZilla

Piyasanın en iyi GPS takip özelliklerine sahip bir iPhone takip programı kullanmak istiyorsanız, GeoZilla’ya muhakkak göz atmalısınız. Programın en büyük avantajı, kullanmanız için ücretsiz deneme sürümüne sahip olması ve aile üyelerinizin mevcut konumlarını izlemenize yardımcı olabilmesidir..

Özelliklerinin kullanımı son derece kolay olan programın arayüzü de benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu iPhone takip uygulamasına hem App Store’dan hem de Google Play Store’dan ulaşabilirsiniz.

Life360

Life360, birinin iPhone’unu takip etme söz konusu olduğunda oldukça etkileyici özellikleri bulunan bir iPhone takip programıdır. Aile üyelerinin takibi konusunda da kullanabileceğiniz program ile bir grup oluşturabilir ve birbirinizin her zaman nerede olduğunuzu görebilirsiniz. Bu şekilde eşinize, çocuklarınıza veya kardeşlerinize göz kulak olabilirsiniz.

Programın içerisinde yerleşik bir mesajlaşma özelliği de vardır. Böylelikle farklı bir programa ihtiyaç duymadan aile üyelerinize istediğiniz zaman mesaj gönderebilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda gruba acil durum uyarısı gönderebilmenizi sağlayan acil SOS özelliği dahi bulunuyor.