Kaybolan Eşyaları Bulan En İyi 5 Uygulama

Hayatımızda kaybettiklerimiz ve bulamadıklarımızın olduğu durumlar vardır. Kaybettiğiniz şeyi nerede kaybettiyseniz geri dönüp manuel olarak aramak en kolay çözüm olabilir, ancak daha basit bir çözüm de bulunmaktadır. Bu makale, en iyi kayıp eşya bulma uygulamalarından bazılarını sunacaktır.

Kayıp Eşyaları Bulan Uygulamalar

Tile

Bu uygulama, tüm kayıp eşyalarınızı bulmak için en güvenilir ve pratik yöntemlerden birini kullanır. Bu yöntem ise nesnelere yerleştirilmiş bir konum vericidir. Bu yöntem ile kayıp eşyanın konumunu kolayca ve hızlı bir şekilde öğrenebilmenizi ve hızlıca oradan almanızı sağlar.

Ayrıca eşyanın konumuna yaklaşıldığında, kullanıcıyı daha kesin bir şekilde yönlendirmek için sensörün titreşmeye başladığını belirtmek önemlidir. Ayrıca tamamen ücretsiz kullanılabilen uygulama, cihazınız için makul bir şarj tasarruf moduna sahiptir.

Uygulamayı Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz.

Faundit

Bu uygulama, bu tür araçlar alanında ideal bir çözüm sunan ve yenilikçi bir araçtır. Uygulamanın kullanımı kolay arayüzü ve dikkat çekici tasarımı, kayıp eşyalarınızı mümkün olan en kısa sürede bulmanıza olanak tanımaktadır. Şaşırtıcı derecede basit işlevselliğe sahip olan uygulama, bir çocuğun bile başa çıkabileceği bir düzeydedir.

Uygulamanın sunduğu bazı avantajlar şunlardır:

 • Belirli bir yerde bulunan şey hakkında bildirim almanızı sağlayan otomatik bildirim sistemi.
 • Eşyayı çeşitli yollarla alabilme seçeneği, bu seçenekler arasında eşya uzak değilse alım ve eşya sizden önemli ölçüde uzaksa teslimat bulunur.
 • Kayıp bir şeyi kaydetmek için basit bir işlev, aramayı büyük ölçüde kolaylaştırmak için birkaç basit adımı içerir.
 • “Bulunan Eşyalar” aracı, etiket veya başlıkla en hızlı ve kolay şekilde ihtiyacınız olan eşyayı bulmanıza ve bulan kişiyle iletişime geçmenize olanak tanır.
 • Farklı toplum kesimlerinden insanlar arasındaki iletişimle yeni arkadaşlar ve bağlantılar kurma benzersiz bir fırsat sunar.
 • Uygulamada bulduğunuz şeyi kaydederek ve ardından sahibine geri vererek başka bir kişiye yardım etme yeteneği.

Bu aracın basitliği ve optimize edilmiş işlevleri nedeniyle dikkatinizi çekeceğini söyleyebiliriz. Yaklaşık bir yıldır kullanımda olan uygulama, kullanıcılardan olumlu yorumlar alıyor. Uygulamayı Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz.

Found

Found, çeşitli kayıp eşyaları bulma ve onları geri verme konusunda en iyi programlardan biridir. Bu uygulama ile kendi eşyanızı geri vermek veya başka bir kişinin kayıp eşyasını bulmak mümkün. Uygulama, her kullanıcı için mümkün olduğunca basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır.

Bu uygulamanın özellikleri şunlardır:

 • Eğer kayıp bir şey hakkında ipucunuz varsa veya bulmuşsanız, aracın diğer kullanıcılarıyla iletişim kurma yeteneği.
 • Herhangi bir nedenle kaybolmuş şeyleri arama, özellikle değerli veya çalınmış olanları, bulunan eşyaları sahibine geri döndürme olasılığı yüksektir.
 • Fotoğraflardan videolara ve belgelere kadar çeşitli dosyaları paylaşma yeteneği, belirli bir ögeyi aramaya yol açabilir.
 • Elektronikten spor ekipmanlarına, değerli mücevherlere ve diğer türdeki ögelere kadar hemen her şeyi arama.
 • Bu uygulama yalnızca kayıp eşyaları değil, aynı zamanda kayıp evcil hayvanları hatta insanları dahi arayabilmenizi sağlar.

Olabildiğince kapsamlı olan bu uygulama, eşyanızı mümkün olan en kısa sürede bulmanızı sağlayacaktır. Uygulamanın arayüzü mümkün olduğunca basit ve kullanımı kolaydır. Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz.

Findthing | Smart Finder

Bu uygulama, kayıp eşyaları bulma alanında yenilikçi bir yapıya sahiptir. Bu arama özelliği, kayıp eşyayı bulma sürecinizi önemli ölçüde hızlandıracaktır. Ayrıca bu yardımcı uygulama için herhangi bir ödeme yapmanıza da gerek yoktur.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Acil bir yere gitmeniz gerekiyorsa ancak örneğin anahtarları bulamıyorsanız, sadece programa gidin ve simgesine tıklayın, beacon çalacak ve kaybı hemen bulacaksınız.
 • Aile üyelerinizle cihazın kullanışlı özelliklerini paylaşma yeteneği, eşyaları aramak ve tekrar kaybı en aza indirmek için riski azaltmak için kolaylaştırır.
 • Cihazınızı arama motoru ve güvenlik hizmeti ile senkronize etme yeteneği, aramada mümkün olan tüm yardımı sağlayabilecekler.

Sonuç olarak bu uygulama, geliştirilen birçok özelliği nedeniyle öne çıkmaktadır. Kullanımı kolay arayüzü ve canlı tasarımı, büyük resmi hoş bir şekilde tamamlamaktadır. Ayrıca uygulamaya sürekli olarak çeşitli değişiklikler yapılmakta ve güncel bilgiler sunulmaktadır.

Uygulamayı Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz.

Found Business

Zamanınıza saygı duyuyor ve değer veriyorsanız, o zaman bu uygulama size yüzde yüz uygun olacaktır. Found Business, otomasyonu sayesinde başarılı iş insanları ve yatırımcıların tercihi olmuştur ve kayıp eşyaları arama sürecini önemli ölçüde hızlandırmaktadır. Bu uygulamayı indirirken, kayıp eşyaları arama süreci büyük ölçüde hızlanacaktır.

Bu yardımcı programın en önemli işlevlerinden bazıları şunlardır:

 • Uygulama içinde çeşitli filtrelerde eşyaları optimize etme ve sistemleştirme sayesinde bir şeyi arama sürecini basitleştirme ve hızlandırma.
 • Keşfedilmemiş şeyleri çeşitli yardım kuruluşlarına hediye olarak getirme fırsatı, dünyayı biraz daha iyi yapma şansı.
 • Bulunan eşyayı sahibine kişisel bir buluşma veya kurye ile teslim etme imkanı, bu masraflar uygulama tarafından karşılanır.
 • Renk, cihaz türü, boyut, özel işaretler ve diğer birçok filtre kullanılarak şeyleri arama işlevi.
 • Kaybolan ve bulunan eşyaları sahiplerine geri vererek iş dünyasında ve iş dünyasında iyi bir izlenim bırakma yeteneği.
 • Bir şeyi herhangi bir fotoğraf veya video ile aramak için yenilikçi bir seçenek, kaybolan bir şeyi bulma sürecini önemli ölçüde hızlandırabilir.
 • Kullanım kolaylığı ve uygulama ile hızlı ve kolay bir şekilde etkileşim sağlayan basit adımlar dizisi.

Bu nedenle Found Business, değerli kayıp eşyaları aramak için en iyi seçenektir. Bu uygulama sayesinde sadece bir iş insanı olarak değil, aynı zamanda bir insan olarak da kendinizi gerçekleştirebilirsiniz. Program, geliştiriciler tarafından sürekli olarak iyileştirilmektedir, böylece şeyleri bulma süreci en aza indirgenmektedir.

Uygulamayı Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz.