En İyi 9 Koca Takip Programı | Ücretsiz

Eşlerine karşı güven sorunu yaşayan kadınlarınların, eşlerinin özel mesajlarını, giden aramalarını, konum geçmişini, sosyal medya etkinliğini veya başka herhangi bir şeyi görebilecekleri koca takip programları bulunmaktadır.

Koca takip programları arasında sizin için en uygun olanı bulmak zor olabilir. Burada, kocanızın sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmenize yardımcı olmak için piyasanın en iyi takip programlarını inceleyip karşılaştıracağız. Spynger’den uMobix’e kadar kendiniz için en iyi programların yer aldığı listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

En İyi Koca Takip Programları

Spynger

Kocanızın sizi aldattığından şüpheleniyor fakat o fark etmeden bunun gerçekten yaşanıp yaşanmadığını öğrenmek istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey bir takip programı kullanmaktır. Spynger, bu konuda geliştirilmiş en iyi uygulamaların başında gelmektedir.

Spynger, sizin için şunları yapabilmektedir:

  • Cihazın arka planda yapılan işlemleri takip etme
  • Mesajlara ve arama kaydına ulaşma
  • Kocanızın konum takibi
  • Telefondaki ekran görüntüsüne ulaşma
  • Uygulama ve webde yapılan gezintileri takip etme
  • Tuş kaydetme ve parola yakalama özelliği
  • Gerçek zamanlı olarak konum izleme

Bu özellikler, kocanızın gerçekten sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmenize mutlaka katkıda bulunacaktır. Yalnız şunu da unutmamak gerekiyor; bu kadar ileri teknolojili özelliklere sahip bir uygulamayı ücretsiz olarak kullanmanız imkansız. Ücretsiz olan bütün takip araçları sınırlı sayıda bilgiye ulaşmanızı sağlar. Spynger ise bu konuda aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak düzeyde özelliklerle donatılmıştır.

Spyger’ın fiyatlandırması aşağıdaki gibidir:

  • 1 aylık 38,99 euro,
  • 3 aylık üyelik için her ay 22,28 euro,
  • 12 ay üyelikte ise her ay 9,28 euro

Yukarıdaki ödeme planlarından size uygun olanı seçerek Spynger’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Genelde bu tarz takip araçları Türkçe destek sunmazlar fakat Spynger, tamamen Türkçe destekli bir takip aracıdır.

Şuradaki bağlantıya tıklayarak sayfayı ziyaret edebilir, sağ üst kısımdaki Hemen Dene yazılı kısma tıklayarak verilen talimatları uygulayarak takip aracını kullanmaya başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olduğunda Canlı Destek‘ten yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bu takip aracının özelliklerinden faydalanabilmeniz için uygulamayı kişinin telefonuna kurmanız gerektiğini unutmayın.

mSpy

MSpy

Bir milyondan fazla müşteriye ve on yılı aşkın deneyimi ile telefon aktivitelerini takip etmek için denenmiş ve test edilmiş program olan mSpy, piyasanın en güvenilir ve isim yapmış çözümlerinden birisidir.

SMS mesajları, sosyal medya mesajları, WhatsApp ve Discord dahil olmak üzere tüm popüler platformlarda kocanızın tüm mesajlarına bakmanızı sağlar. Eşinizin uygunsuz resimler veya videolar paylaştığından endişelenenler için mSpy, tüm multimedya dosyalarına bakmanızı sağlar.

Bunların ötesinde eşinizin nerede olduğu konusunda size yalan söylediğine dair kanıt bulmak istiyorsanız, mSpy’ın konum bulma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu özellik, size eşinizin canlı konumunu ve GPS konum geçmişini gösterecektir. Ayrıca eşinizin gizlice dışarı çıktığı konusunda şüpheleriniz varsa, coğrafi çitlemeyi ayarlayabilir ve nerelere gittiğinden anında haberdar olursunuz.

mSpy’ın uzaktan kontrol özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Eşinizin yapmaması gereken bir şey yaptığını düşünüyorsanız, faaliyetlerini canlı şekilde görmek için ön veya arka kamerasını uzaktan etkinleştirebilirsiniz.

14 günlük para iade garantisi sunan mSpy’ın demo sürümünü kullanabilirsiniz.

EyeZy

En iyi telefon casus uygulamalarından biri olan EyeZy, hedef telefonla ilgili her şeyi takip etmenizi sağlayan bir dolu özelliğe sahiptir.

Sadece sosyal medya konuşmalarını ve mesajlarını görmekle kalmaz, aynı zamanda belirli ifadeler kullanıldığında keylogger uyarıları da ayarlayabilmenizi sağlamaktadır. Sadece birkaç tıklama ile kocanızın “aldatma”, “aldatmadan nasıl kurtulurum” gibi ifadelerden bahsedip bahsetmediğini veya arama yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz.

EyeZy, eşinizin internet faaliyetlerinin geri kalanı hakkında daha fazla endişe duyduğunuz zamanlarda, size eşinizin internet kullanımının eksiksiz ve ayrıntılı bir dökümünü sunar. Bu da aramaları, en çok ziyaret edilen siteleri, gizli moddayken yapılan aramaları, yer imlerini ve daha fazlasını öğrenebileceğiniz anlamına gelir.

Size en çok arayan kişileri, en uzun arama sürelerini ve benzer istatistikleri göstermekle kalmayan EyeZy, ayrıca kocanızın telefon görüşmelerini gözetleyerek onu suçüstü yakalamanızı sağlar. Ücretsiz sürümü de bulunan EyeZy, piyasanın en güvenilir çözümleri arasında yer alır.

uMobix

uMobix

uMobix, sosyal medya için geliştirilen ‘casusluk’ yetenekleriyle oldukça iyi tasarlanmış bir telefon takip programıdır. Kocanızın arkanızdan bir arkadaşlık uygulaması indirdiğinden endişe ediyorsanız, uMobix endişelerinizi gidermenize yardımcı olabilir.

Program, hedef telefon bir flört uygulaması indirdiğinde sizi uyaracak, kanıta ihtiyacınız olduğunda hedef cihazdaki tüm konuşmaları karşınıza çıkaracaktır. Piyasadaki en iyi keylogger’lardan biri olan uMobix’in izlemenize yardımcı olamayacağı neredeyse hiçbir platform yoktur.

uMobix, eşinizin TikTok, Snapchat, Instagram, SMS mesajlaşma veya başka herhangi bir popüler platformdaki tüm konuşmalarını size gösterir. Eşinizin uygunsuz sitelere girdiği sırada bundan haberdar olmanızı sağlayan uMobix’in güçlü GPS izleme özellikleri ile eşinizin konumunu da takip edebilirsiniz.

Cocospy

Cocospy, pratik olduğu kadar güvenilir de olan bir telefon takip programıdır. Aldattığından şüphelendiğiniz bir eşi yakalamak için faydalanabileceğiniz en önemli özellikleri arasında SMS, sosyal medya ve arama verilerini görme yer almaktadır. Cocospy, son derece basit kullanıcı arayüzü ile 2 dakikalık bir kurulumla bunları mükemmel bir şekilde uygulayabilmenizi sağlar.

Eşinizin biriyle gizlice konuşup konuşmadığını öğrenmek için istediğiniz zaman arama verileri ile birlikte tüm mesajlarına bakabilirsiniz. Cocospy’nin en göze çarpan özelliklerinden birisi de onu bir cep telefonuna uzaktan yükleyebilmenizdir.

Eşinizin iCloud şifresini bildiğiniz takdirde programı birkaç dakika içinde hedef telefona kurabilirsiniz. Bu yol biraz sınırlı işlevsellik sunsa da en azından cihaza fiziksel olarak erişim ihtiyacınızı ortadan kaldıracaktır.

Bunun dışında Cocospy, oldukça iyi tasarlanmış bir GPS izleyiciye, piyasadaki en iyi tuş kaydedicilerden birine ve herhangi bir telefon casus uygulamasının en basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Programda birkaç özellik arıyorsanız ancak bunların basit ve kullanımı kolay olmasını istiyorsanız, Cocospy’ı kullanmanızı öneririz.

Cocospy’ı 14 günlük para iade garantisinden yararlanarak risksiz bir şekilde deneyebilir veya sadece 1 $ karşılığında bir günlüğüne deneyebilirsiniz.

Hoverwatch

Hoverwatch

Hoverwatch, ekran görüntüleri odaklı geliştirilen ücretsiz bir koca takip aracıdır. Bu program, eşinizin telefon aktivitesinin ekran görüntülerine sürekli olarak erişir ve bunları kontrol panelinize gönderir.

Eşinizin telefonunda yaptığı her şeyi her 2-3 saniyede bir (ücretsiz sürümde 5 saniyede bir) görmenizi sağlayan bu program ayrıca arama izleme, telefon görüşmesi gerçekleşirken kaydetme, eşinizin telefon görüşmesi ve SMS kullanım istatistiklerini size sunma konusunda da oldukça başarılıdır. Bu özellikler, sosyal medya aktivitelerini takip etmenizin yanı sıra, kocanızın neyin peşinde olduğunu her zaman öğrenmenizi sağlar.

Eğer eşinizin PC veya macOS cihazını arkanızdan iş çevirmek için kullanıyor olabileceğinden endişeleniyorsanız, Hoverwatch’ın bu cihazlarla da uyumlu şekilde çalıştığını bilmelisiniz.

XNSpy

Güçlü uzaktan kontrol yeteneklerine ve sahip olunması gereken diğer casus yazılımlara sahip olan XNSpy, en popüler ‘koca takip programı’ önerilerimiz arasında yer alıyor.

Eşinin gerçek hayattaki faaliyetlerinden şüphe duyanlar, telefonun kamerasını açabilir, gelen ve giden aramalarını kaydedebilir veya sosyal medya platformlarını kullanırken ekranını kaydedebilirsiniz. Bunlar, eşinizin tüm sosyal medya faaliyetlerinin anlık görüntülerine ulaşmanızı sağlar.

Telefonun depolama alanını izlemenizi de sağlayan program, eşinizin telefonuna kaydettiği uygunsuz resimlere veya videolara ulaşmanızı sağlayabilir. Bunları bulduktan sonra istediğiniz zaman uzaktan olacak şekilde silebilirsiniz.

Program ile kişilerden, konumlardan ve kelimelerden oluşan bir izleme listesi oluşturabilirsiniz. Bir izleme listesi oluşturarak kocanızın bu kişilerle iletişime geçtiğinde, bir yere geldiğinde (veya ayrıldığında) veya belirli kelimelerden bahsettiğinde bildirim alırsınız.

Tüm bunlarla birlikte eşinizin artık sizden hiçbir şey saklayamayacağını bilmek size tam anlamıyla huzur verecektir. Denemek için XNSpy‘ın 10 günlük para iade garantisinden hemen yararlanabilirsiniz.

Spybubblepro

Spybubblepro, aldatan bir kocayı yakalamak için tasarlanmış birkaç takip programından biridir. Bu sebeple program, seçeneklerini yalnızca kocanızın aldatıp aldatmadığını anlamak için en önemli üç parametreye odaklanacak şekilde daraltmıştır; konum, SMS ve WhatsApp izleme.

WhatsApp takibi ile tüm mesajlara (hem giden hem de gelen), paylaşılan tüm fotoğraf ve videolara, gizlenmiş veya arşivlenmiş mesajlara erişmenizi sağlar. Böylelikle partneriniz ne yaparsa yapsın, gizli ilişkilerini sizden saklamasının hiçbir yolu kalmayacaktır. Bununla birlikte partneriniz ketum olmaya çalışıyorsa, SMS’lerine gizlice göz atmak isteyebilirsiniz. Buradan medya dosyalarını, gelen ve giden mesajları ve gizli mesajlaşmaları kontrol edebileceksiniz.

Programın en cezbedici özelliği ise partnerinizin cihazına girerek 5 dakika içinde hedef cihazın konumunu takip edebilmenizi sağlayacak konum izleyicisidir. Bazı kullanıcılar Spybubblepro’nun diğer casus uygulamalara kıyasla sınırlı izleme özelliklerinden memnun olmasa da programı basit kullanmak isteyenler için çok iyidir.

Spyic

Diğerlerine nazaran daha uzun deneme süresine sahip bir koca takip programı arıyorsanız, Spyic en iyi çözüm olabilir. Mükemmel bir gösterge tablosuna sahip olan program, aynı anda birden fazla özelliği görmenizi sağlar. Bunlar arasında en çok yapılan aramaları ve konum geçmişi yer almaktadır.

Sunduğu hizmetlerine çok güvenen Spyic, bunu da 2 aylık para iade garantisi ile gösteriyor. Bu da programı kullanmaya değip değmeyeceğine karar vermeden önce Spyic’in tüm özelliklerini deneyebilmenizi sağlar.

Programda potansiyel olarak aldatan kocanızın sosyal medya, SMS veya WhatsApp üzerinden gönderdiği ve aldığı tüm mesajları görebilirsiniz. Spyic ayrıca size ilgili tüm isimleri, telefon numaralarını ve multimedya dosyalarını da göstermektedir.

İnternet geçmişi ve tarayıcı kullanımının yanı sıra, eşinizin faaliyetlerini kapsamlı bir şekilde görebileceğiniz Spyic’i 60 günlük para iadesi olacak şekilde kullanabilirsiniz.