Paralı Uygulamaları Bedava İndirme Nasıl Yapılır?

En sevdiğiniz uygulamalarda premium hizmetlerden yararlanmak istiyorsunuz ancak abonelik için paranız mı yok? Bugün size ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirmenize yardımcı olacak farklı uygulamalardan bahsedeceğiz. Ücretsiz denemeler mobil uygulamalara sınırlı erişim sağlarken, ücretli sürümler kullanıcılara sunulacak birçok özelliğin kilidini açmaktadır. Bu makalede ücretli Android uygulamalarını ücretsiz olarak indirmenin ve kullanmanın yollarından bahsedeceğiz.

Paralı Uygulamaları Bedava İndirme Uygulamaları

AppsFree

AppsFree, sınırlı bir süreliğine ücretli uygulamaları, oyunları ve duvar kağıtlarını indirerek kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Material 2.0 tasarımına sahip olan uygulama, bildirim gönderme özelliği ile en son indirimleri kaçırmamanızı sağlar.

Gelişmiş filtre seçenekleri, anahtar kelime filtresi, geliştirici kara listesi gibi özellikleri de bulunan uygulama, ilgilenmediğiniz uygulamaları devre dışı bırakabilmenizi sağlıyor.

Aptoide

“Android uygulama mağazanız” mottosuyla hareket eden Aptoide, ücretli uygulamaları belirli bir süre boyunca ücretsiz kullanabilmenizi sağlayan bir araçtır. Yüzlerce premium Android uygulamasına ücretsiz erişim elde etmek için kullanabileceğiniz uygulama, Nova Launcher Prime, Kinemaster Pro, Greenify Premium, Poweramp gibi Play Store’da satın alınması gereken uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilmenizi sağlıyor.

AppSales

Diğer uygulamalardan bağımsız olarak AppSales, ücretli olanları ücretsiz kullanmanız yerine mevcut olan erişilebilir ücretsiz uygulamaları görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Yakın zamanda ücretsiz olan uygulamaları gösteren uygulama, fiyatı düşenlerle ilgili de bilgi sağlıyor.

Blackmart

Blackmart, neredeyse tüm ücretli Android uygulamaların ücretsiz sürümlerini kullanabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Herkesin kullanabileceği basit bir arayüze sahip olan Blackmart, kendi ülkenizde bulunmayan uygulamaları da indirip kullanabilmenizi sağlıyor.

4shared

4Shared, aşağıda bahsettiğimiz özellikleri nedeniyle en popüler uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama, özellikle de Android cihazlar için geliştirilen ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirmenizi sağlıyor. Kullanıcı odaklı bir arayüze sahip olan 4Shared, ayrıca mp3 müzik, film, ücretli programlar ve bazı temel zip dosyaları ve değiştirilmiş APK’lar sunar.

Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards, uygulamadaki anketleri tamamlamanız karşılığında size Google Play bakiyesi şeklinde para ödeyen ödül tabanlı bir uygulamadır. Her anket geldiğinde size bunu bildiren uygulama, anketleri tamamladıkça ücretli uygulamalar satın almak için kullanabileceğiniz Google Play kredileri kazanmanızı sağlar. İlk başta sıkıcı gibi görünse de uygulama telefonunuzda yüklü olarak kalsın. Zira düzenli olarak küçük krediler kazanmaya devam edeceksiniz. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Giveaway Of The Day

Adından da anlaşılacağı üzere günün en iyi ücretli uygulamalarını ücretsiz indirmek için teklifler sunan uygulama, Android, Windows ve iOS cihazları için çeşitli günlük teklifler sunuyor. Sınırlı sayıda aktivasyon lisansı ile benzersiz hediyelerin verildiği yarışmalar sunan uygulamadaki yarışmalara katılabilmeniz için üye olmanız ve sosyal medyada belirli bir bağlantıyı paylaşmanız gerekiyor.

Bağlantıyı kaç kez paylaştığınıza bağlı olarak puanlar kazanırsınız. Ardından en çok puan toplayan kullanıcılar, ücretli uygulamaların ücretsiz indirilmesini sağlıyor. Uygulamaya buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Apk4Free

Apk4Free, Android için geliştirilen ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirebileceğiniz APK uygulamasıdır. Diğer uygulamalardan bağımsız olarak biraz can sıkıcı reklamlar görebilirsiniz.