En İyi 3 Snapchat Arkadaş Bulma Uygulaması

Snapchat, Z kuşağı ve Y kuşağı arasında en popüler uygulamalardan biridir. Bazı kullanıcılar Snapchat’i klasik özelliklerinin dışında yeni insanlarla tanışmak için de kullanıyor. Bu nedenle Snapchat’in yerleşik özelliğinin yanı sıra farklı uygulamalar aracılığıyla arkadaş bulmak için platformu kullanabilirsiniz.

Bu yazıda, Snapchat’te uygulamanın yerleşik özelliği ve diğer uygulamalarla nasıl arkadaş bulacağınızı öğreneceksiniz.

Snapchat’te Yakındaki Kişileri Bulma

Uygulama önerilerimize geçmeden önce, Snapchat’in yerleşik özelliğini kullanarak yakınınızdaki kişileri bulabileceğinizi belirtmek isteriz.

Bildiğiniz gibi Snapchat konum tabanlı bir uygulama. Snapchat’in “Snap Map” adında bir özelliği var. Bu özellik, uygulamayı kullanarak yakınınızdaki bir konumda hikaye paylaşan kişileri görmenizi sağlar. Bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için buradaki makalemize göz atabilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Bulma Uygulamaları

Vibe – Make New Friends

Vibe – Make New Friends, Snapchat aracılığıyla yeni arkadaşlar edinmenizi sağlayan en son popüler uygulamalardan biridir.

Uygulama, arkadaşlık uygulamalarına benzer şekilde çalışır. Önce sağa kaydırarak insanlarla eşleşeceksiniz. Ardından, birbirinizi Snapchat veya Instagram’da ekleyerek sohbete başlayabilirsiniz.

Geliştiricilere göre yakında uygulamaya daha birçok özellik gelecek. Vibe – Make New Friends’i Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Qudo

Qudo, Snapchat dışında var olan ve Snapchat kullanıcılarının birbirleriyle eşleştirerek yeni arkadaşlar bulmalarına yardımcı olan bir uygulamadır.

Qudo’da yeni arkadaşlar bulmak için yaş, cinsel yönelim ve cinsiyet gibi kendi arama kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. Bu uygulama gizliliğinize önem göstererek biriyle eşleşene kadar Snapchat kullanıcı adınızı gizli tutar.

Uygulamayı iOS cihazlar için buradan indirebilirsiniz.

Add Friends for Snapchat

Add Friends for Snapchat, dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmanızı ve onlarla arkadaşlık edinmenizi sağlayan uygulamalardan biridir. Bu uygulama ilgi alanlarına, yaşa, cinsiyete ve hobilere göre filtreleme seçenekleri sunarak istediğiniz kriterlere sahip kişilerle tanışmanızı sağlar.

Uygulama üzerinden herhangi birini eklemek çok kolaydır. “Ekle” yazan simgeye dokunarak bir arkadaşlık isteği gönderebilir ve ardından sohbete başlayabilirsiniz. Snapchat kullanıcı adınız siz istemediğiniz sürece kimseye görünmeyecektir.

Android cihazlar için geliştirilen uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.