Telefon Dinleme Programı | En İyi 5 Seçenek

Telefon dinleme programı, bir ebeveyn olarak aileler veya güvenliği konusunda şüphelenilen kişiler için bazı kimseler için oldukça önemlidir. Dijital dünya, hepimizin başına istemediğimiz türden olayların gelebileceği bir mecra olduğundan dolayı güvende olmak/hissetmek, önceliğimiz olabiliyor. Bu amaçla geliştirilen, oldukça işlevsel telefon dinleme programları bulunmaktadır. Aşağıda bu programları, sahip olduğu özellikleri ile birlikte göreceksiniz.

Telefon Dinleme Programları

mLite

mLite, ebeveynlere çocuklarının dijital faaliyetleri konusunda çok ihtiyaç duydukları huzuru sağlamak için tasarlanmış bir telefon takip programıdır. Bu program, sezgisel bir arayüz ile pek çok izleme aracı sunmaktadır. Kullanabileceğiniz çok sayıda özellik sunan mLite’ın öne çıkan özelliği ise ses kaydedebilmesidir. Bu araç, yüksek kaliteli ses kayıtlarını uzaktan yakalayabilmektedir.

mLite’ın temel özellikleri şunlardır:

 • Rehberdeki kişileri öğrenme: mLite, hedef cihazda yer alan kişileri görüntüleyebilmenizi sağlar. Sevdiklerinizin görüşmesini istemediğiniz biriyle iletişim kurduğundan şüpheleniyorsanız, Kontrol Paneli aracılığıyla numaralarını ve adlarını alabilirsiniz.
 • Canlı GPS konumunu takip etme: mLite ile cihazın hareketini gerçek zamanlı olarak interaktif bir harita üzerinde takip edebilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler her nerede olursa olsun, mLite size kesin koordinatları sağlar. Program ayrıca konum geçmişini de saklayabilmektedir.
 • Coğrafi sınırlar kurma: Uzaktan dinleme programı olan mLite, interaktif harita üzerinde kısıtlı bölgeler oluşturmanıza olanak tanır. Hedef cihaz bu belirlenmiş alanlara girdiğinde veya çıktığında, uygulama sizi bilgilendirecektir.
 • Uygulama kullanımını izleme: mLite, hedef cihazlarda yüklü olan uygulamaların listesine ulaşmanızı sağlar. Sevdiklerinizin kullandığı uygulamaları hızlıca kontrol edebilir ve onları korumak için uygun önlemleri alabilirsiniz.
 • Acil durum aracı: mLite, hedef cihazın ana ekranına alarm düğmesi ekleyerek tek bir dokunuşla, sevdiklerinizin herhangi bir acil durumda sizi uyarabilmesini sağlar.

mLite ile bir telefonda yapılan konuşmaları dinlemek için yapmanız gerekenler sırasıyla şunlar:

 • mLite’ı indirin. Hem kendi telefonunuza hem de hedef cihaza Google Play Store’dan mLite’ı indirin. Ardından cihazınızda bir ebeveyn hesabı açın. Hedef cihazda mLite’ı açıp sol üst köşedeki “Çocuk” (Chlid) durumunu seçin.
 • Cihazları birbirine bağlayın. Şimdi cihazınızda mLite’ı açın ve Cihazlar (Devices) listesine erişin. Boş cihaz kısmına dokunun, ardından “Cihazı Bağla” (Link Device) seçeneğini seçin. mLite bir QR kodu görüntüleyecektir. Son olarak, QR kodunu taramak için çocuğunuzun cihazındaki casus dinleme uygulamasını açın.
 • İzlemeye başlayın. Artık çocuğunuzun faaliyetlerini istediğiniz zaman mLite uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. Programın arayüzünde gezinmesi oldukça kolaydır. Tek bir düğmeye dokunarak sesleri kaydetmenizi sağlar. mLite’ı sanki varsayılan bir ses kaydedici gibi kullanabilirsiniz.

mSpy Extreme

MSpy

İnternet dünyasının popüler takip etme araçlarından olan mSpy’ı muhtemelen duymuşsunuzdur. 36’dan fazla araca sahip olan mSpy, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi verileri izleyerek sosyal medya uygulamalarındaki etkinlikler dahil olmak üzere hedef telefonda yapılan aktivitelerin bir her ayrıntısını ortaya çıkarır.

mSpy’ın çoğu kişinin bilmediği bir Extreme versiyonu bulunuyor. mSpy Extreme, Android cihazlar için geliştirilmiş bir dinleme uygulamasıdır.

mSpy Extreme’in temel özellikleri şunlardır:

 • Ses kaydedici. İnternete bağlı herhangi bir cihazdan hedef telefondaki konuşmaları kaydedip daha sonra dinlemenizi sağlar.
 • Uzak kamera. Kamerayı uzaktan etkinleştirerek hedef cihazın çevresinin gerçek zamanlı görüntülerini izleyebilmenizi sağlar.
 • Keylogger. Hedef cihazda yapılan her tuş vuruşunun kapsamlı ayrıntılarına ulaşırsınız.
 • GPS izleyici. Hedef telefondaki hareketleri koordinatlarına ve adreslerine kadar gerçek zamanlı olarak 10 metreye kadar hassasiyetle takip edebilmenizi sağlar.
 • Ekran kaydedici. Hedef cihazın sınırsız sayıda ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Kaybolan hiçbir mesajı veya medya ögesini kaçırmazsınız.
 • Görünmez mod. mSpy’ı görev yöneticisinden ve ana menüden gizlemek için gizli modu etkinleştirebilirsiniz.

mSpy Extreme’i kullanmak için şu adımları izleyin:

 • mSpy Extreme hesabı oluşturun: mSpy.com adresine gidip ardından sayfanın en altına inin. Şimdi “mSpy Extreme” sekmesini bulun. Bir e-posta adresi ile hesabınızı oluşturmak için üzerine tıklayın.
 • mSpy Extreme’i yükleyin: Bir hesap oluşturduktan sonra indirme bağlantısı ve kurulum kılavuzu içeren bir e-posta alacaksınız. Uzaktan dinleme uygulamasını yapılandırmayı bitirmek için talimatları izleyin.
 • İzlemeye başlayın: Son olarak mspy.com adresine gidin ve kimlik bilgilerinizi kullanarak izleme hesabınızda oturum açın. Ana sayfada bir Kontrol Paneli bulacaksınız. mSpy Extreme’in kaydettiği verileri yüklemek için sol taraftaki panelden herhangi bir kategori seçebilirsiniz.

XNSPY

XNSPY

XNSPY, Android cihazlar için geliştirilen bir başka telefon dinleme uygulamasıdır. XNSPY ile şunları yapabilirsiniz:

 • Aramaları kaydetme: Uygulama, hedef cihazlardaki tüm aramaları kaydederek bu ses dosyalarını kişisel hesabınızda saklar. Bu dosyalarda kişi adları, numaralar ve zaman gibi ek bilgiler bulunur.
 • Aramaları dinleme: XNSPY, mikrofonu kontrol edebilmenizi sağlar. Bu uzaktan dinleme uygulamasını çalıştırmak için karmaşık kodlama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan kontrol panelinizdeki “Kaydet” (Record) seçeneğine dokunabilirsiniz.
 • Bildirimler alın: XNSPY, herhangi bir cihaz hareketini, SIM kart değişikliklerini ve şüpheli kişileri size bildirir. Önemli bilgileri gecikme olmadan gerçek zamanlı olarak alabilirsiniz.
 • Uzaktan komutlar gönderin: Daha önce de açıkladığımız üzere XNSPY, hedef cihazdaki konuşmaları kaydetmek için sistem koduna entegre olur. Ancak işler burada bitmiyor. Uygulama ile ekran görüntüsü alabilir ve telefonu doğrudan Komutlar (Commands) panelinden kilitleyebilirsiniz.

iKeyMonitor

iKeyMonitor

Çoğu telefon takip uygulamaları tasarım ve gelişmiş özelliklere odaklanırken, iKeyMonitor temel olarak izleme odaklıdır. Android cihazlar için ücretsiz bir dinleme uygulaması olan iKeyMonitor’u resmi web sitesinden indirebilirsiniz. iKeyMonitor’un en iyi kısmı ise özelleştirilebilir olması ve kontrol paneline bir kayıt uygulaması ekleyerek kullanıcı deneyiminizi yükseltmenize izin vermesidir.

Uygulamanın temel özellikleri şunlardır:

 • Arama izleme: iKeyMonitor, kişilere ait bilgileri ve zaman damgaları ile tamamlanan son çağrıları alır.
 • SMS izleme: Mesaj içeriklerine ek olarak iKeyMonitor, çevrimdışı erişim için indirebileceğiniz ekli dosyaları ve bağlantıları doğru bir şekilde görüntüleyebilmenizi sağlar.
 • Takvim takibi: iKeyMonitor, hedef cihazın takvimine eklenen etkinlikler ve konumlar hakkında bilgi alır.
 • Sesli not takibi: Hedef kullanıcı varsayılan ses kaydediciye sesli notlar veya başka herhangi bir içerik kaydettiğinde, iKeyMonitor bunları kontrol panelinize gönderir.

FlexiSpy

FlexiSPY

FlexiSpy, telefon dinleme özelliğini başka bir seviyeye taşıyan bir arama kaydetme uygulamasıdır. Uygulama, sevdiklerinizin tüm gün boyunca sosyal medyada ve anlık mesajlaşmalarda sesli mesaj göndermelerini size haber verecektir. FlexiSpy, hücresel arama kaydının ötesine geçerek bazı sesli görüşmeleri de dinleyebilmenizi sağlar.

Örneğin aşağıdaki konuşmaları dinleyebilirsiniz:

 • Facebook
 • Viber
 • WhatsApp

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonumdaki uzaktan dinleme uygulamasını tespit edebilir miyim?

Çoğu dinleme uygulaması hedef cihazda görünmez olacak şekilde tasarlandığı için bunları Ayarlar’da bulamazsınız. Ancak cihazınızın performansında anlayamadığınız kapanmalar, arka plan gürültüsü ve ısınan pil gibi ince değişiklikler, telefonunuzda bir dinleme uygulaması olduğuna işaret olabilir.

Hedef kişi, Android için uzaktan dinleme uygulamasını tespit edebilir mi?

Bu indirdiğiniz yazılıma bağlı olarak değişir. Bazı uzaktan dinleme uygulamaları tamamen görünmez kalacak şekilde tasarlanırken, diğerleri cihazınızda root işlemi gerektirmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Minecraft Fill Komutu Nedir, Nasıl Kullanılır?