Telefon Numarasından Tinder Bulma Nasıl Yapılır?

Tinder kullanıcılara direkt olarak bir telefon numarası arama imkanı sunmuyor. Fakat bunu yapabilen üçüncü taraf uygulamalar mevcut. Aşağıda bazı araçlar göreceksiniz. Kullananların yorumlarına göre bunların bazıları gerçekten de işe yaramaktadır. Şimdi bunların hangileri olduğuna bir bakalım.

Telefon Numarasından Tinder Bulma Yolları

Swindlerbuster

Swindlerbuster, Tinder’ı telefon numarasına göre aramanıza olanak tanıyan az sayıdaki araçlardan biridir.

Bir kişinin telefon numarasını biliyorsanız, yapmanız gereken tek şey kişinin telefon numarasını arama çubuğuna yazmak ve arama (Search) seçeneğini seçmek.

Bu araç yalnızca Tinder aramaları için tasarlanmıştır. Dolayısıyla Tinder’da aradığınız bir kişiyi bulmanızı çok daha kolay hale getirir.

Bu kişi hakkında çok fazla bilgiye sahip değilseniz (soyismi veya konumu gibi) yalnızca telefon numarasına göre de arama yapabilirsiniz.

Bilgilerin oluşturulması birkaç dakika sürse de sonunda talebinizi yerine getirecektir.

Kiwi Searches

Kiwi Searches, birinin Tinder profilini telefon numarasına göre bulmak için kullanabileceğiniz araçlardan birisidir.

Bu web sitesi, ilk etapta bulmaya çalıştığınız kişinin son 24 saatteki konumunu, son 30-90 gün içindeki konumunu veya genel olarak konumunu bilmek isteyip istemediğinizi soruyor.

Kişinin sosyal ağı, aile üyeleri hakkında bilgileri sağlayan bu araç, aynı zamanda kişinin adını ve Tinder’da kullandığı olası takma adları da gösterecektir.

Kullanımı ücretsizdir ve sonuçlar telefon kullanıcısına haber verilmeden e-postanıza gönderilir. Ancak sonuçlara ulaşmanız biraz zaman alır. Ayrıca aramalar Asya ve Kuzey Amerika ile sınırlıdır. Bu sebeple Tinder’da konumunuzu değiştirerek bu araçtan faydalanabilirsiniz.

Telefon Numarasını Rehberinize Kaydedip Tinder’da Konumu Ayarlayın

Birinin telefon numarasına göre Tinder’da bulmanın en hızlı ve doğru yolu, kişinin telefon numarasını rehberinize kaydetmektir.

Atmanız gereken bir sonraki adım, Tinder hesabınızı açmak ve konumu, olabilecekleri bir alana ayarlamaktır. Şimdi yapmanız gerekenleri sırasıyla açıklıyoruz:

  • Tinder hesabınıza gidin ve Ayarlar‘a dokunun.
  • Daha sonra Konum‘a gidin ve konumlarını göre ayarlayın.
  • Eğer bu kişi sizinle aynı bölgede yaşıyorsa ve bu kişi Tinder hesabını açmak için telefon numarasını kullanmışsa, Tinder profilini bulma şansı yüksektir.
  • Ancak bu işe yaramazsa, Tinder’ın Passport adlı aracını kullanmayı deneyin. Burada bir haritada bir konum işareti bırakabilir ve profilleri kontrol edebilirsiniz.
  • Bu özellik yalnızca Tinder Gold veya Platinum‘a sahipseniz kullanılabilir.
  • Tinder algoritması tuhaf ama dahi bir şekilde çalışır, bu yüzden bunu deneyebilirsiniz!

Not: Tinder Gold veya Platinum almak için ödeme yapmasanız bile, numarayı rehberinize kaydettikten sonra başka bir yöntem deneyebilirsiniz.

Bunu yaptığınızda ve Facebook veya Instagram’ı açtığınızda, bu platformlardaki profilinin size önerilebileceğini fark edebilirsiniz. Eğer Tinder profilini açar açmaz keşfedilemez veya numaranızı engellerse, profilini bulamayabilirsiniz.

Tinder, 2021’de yeni bir özellik eklediğinde gizlilik kurallarını değiştirdi ve kişilerin rehberlerinde bulunan kişileri engellemelerine olanak tanıyan bir özellik ekledi.

Önceden rehberinizdeki ve bulunduğunuz bölgedeki kişilerin profillerini kolayca görebiliyordunuz, ancak şimdi bu pek mümkün değil.

Tinder Profilinizde Telefon Numaranızı Gösterir mi?

Tinder, telefon numaranızı profilinizde göstermediği için birinin telefon numarasına göre konumunu bulmayı daha zor hale getirir. Tinder’a kayıtlı telefon numaraları, Google gibi genel arama motorları tarafından aranamaz. Birinin Tinder’da telefon numarasını kullanarak arama yapmak için numarasını bilmeniz gerekiyor.

Tinder, hesabınızı hacklenme girişimlerine karşı korumak veya size mesaj aracılığıyla teklifler göndermek için telefon numaranızı talep eder. Bu nedenle telefon numaranız Tinder’da güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Sadece Tinder’ı diğer sosyal medya platformlarıyla nasıl bağladığınıza dikkatli olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Mini World Para Hilesi Nasıl Kullanılır?