En İyi 7 Telefondan Duvara Yansıtma Programı

Kablosuz projektörler, bilgi sunma ve paylaşma tarzımızı tamamen değiştirmiş durumda. Kabloya gerek kalmadan telefonunuzun ekranını kolayca bir duvara yansıtabilirsiniz.

Çok işlevsel olan projektör uygulamaları, kullanıcılar için slaytları değiştirmekten ve ekranı aydınlatmaktan daha fazlasını sunarlar. Eğer kullanışlı bir duvara yansıtma uygulaması arıyorsanız, sizin için bazı kullanışlı uygulamalardan bahsettik.

Telefondan Duvara Yansıtma Programları

Epson iProjection

Epson iProjection, Android veya iPhone cihazlar için geliştirilmiş sezgisel bir mobil projektör uygulamasıdır. Bu projektör uygulaması şle mobil cihazlarınızdan her yerde sunum yapabilirsiniz.

Ağ işlevine sahip bir Epson projektör kullanarak görüntüleri / belgeleri yansıtabilir veya Chromebook’tan kablosuz olarak yansıtabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzdaki videoları büyük bir ekrana / duvara yansıtabilirsiniz. Bu projeksiyon uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır. Odada uygun bir yer bulup cihazınızın ekranını büyük bir duvara yansıtabilirsiniz.

Epson iProjection uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Panasonic Wireless Projector

Panasonic Wireless Project, bir ekran görüntüsünün veya PowerPoint, Excel, Word, PDF, JPEG ve PNG gibi belge dosyalarının telefonunuzdan kablosuz olarak yansıtılmasını sağlayan başka bir projektör uygulamasıdır.

Uygulama, cihazınızın ekranınızı daha kolay yansıtmanız için gelişmiş özellikler sunar. Örneğin çoklu canlı mod, birden fazla cihazdan kablosuz projeksiyona izin verir, işaretleyici işlevi, yansıtma sırasında görüntü veya belge üzerine serbest çizgiler çizmenize olanak tanır.

Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan ulaşabilirsiniz.

Projector Quick Connection

Projector Quick Connection, doğrudan Android telefonunuz üzerinden Kablosuz Sunum cihazları (WiD340, WiD440, WiPS1000 vb.), Seçilmiş WiD Servis Alıcısı gibi uyumlu alıcılara yüksek kaliteli kablosuz sunum yapmanızı sağlayan bir projektör uygulamasıdır. Bu Android projektör uygulamasının kullanımı çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı mobil cihazınıza yükleyip WiFi’nizi alıcının aynı ağına bağlamak. Sonrasında bir dosya seçin ve ardından cihazınızın ekranını duvara yansıtın.

Yalnızca Android cihazlar için geliştirilen uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.

Christie Virtual Remote

Christie Virtual Remote Uygulaması, Christie projektörünüzü kontrol etmek için standart IR (kızılötesi) uzaktan kumandaya bir alternatif sunar. Christie Virtual Remote ile Wi-Fi üzerinden Android tabanlı mobil cihazlarınızdan aynı projektör kontrol özelliklerine sahipsiniz.

Android için geliştirilen bu projektör uygulaması, herhangi bir Christie projektörü kontrol etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Her projektörü ayrı ayrı veya gruplandırarak aynı anda kontrol edebilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazlar için şuradan indirebilirsiniz.

Projector App

Projector App, sunum için mükemmel bir tamamlayıcı görevi gören popüler bir projektör uygulamasıdır. Android için geliştirilen bu projektör uygulaması iki bölümden oluşur; sunucu ve istemci.

Programı başlatmak için bilgisayarınızdaki “MP”nin sunucu kısmına kopyalamanız, bir Wi-Fi ağı oluşturmanız ve ardından Android telefonunuzdan uygulamayı çalıştırıp sunucuya bağlanmanız gerekir.

Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Presenter Remote

Presenter Remote Mobile Presenter, bir WiFi’ye bağlanarak Android veya iPhone’unuzun ekranını basitçe duvara yansıtır. VueMagic Pro v2.4, iş profesyonelleri veya eğitimciler için en gelişmiş mobil projektör uygulamasıdır. Güçlü yeni özellikler, mobil cihazınızın rahatlığından tam projektör kontrolüne sahip olmanın yanı sıra tek bir uygulamada kullanımı kolay mobil sunum ve açıklama özelliği sağlar. v2.4’teki yeni özellikler arasında sunumlar ve ek açıklamalar anlık görüntüsü gibi desteklere sahip.

Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Barco Pulse Mobile

Barco Pulse Mobile uygulaması, iPhone için tasarlanmış bir uygulamadır. Barco projektörlerini aynı kablosuz yönlendiriciye bağladığınızda kolayca kontrol etmenizi sağlar.

Bu projektör uygulaması, geleneksel uzaktan kumandanın yerini almasının yanı sıra hızlı kurulum ve dahili projektör test modelleri arasında geçiş yapma gibi ek işlevler de sağlar. Bu uygulama ayrıca kullanıcının farklı projektörler arasında çok hızlı geçiş yapmasına olanak tanır.

iOS cihazlar için geliştirilen uygulamaya şuradan ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
WhatsApp Duruma Konum Ekleme Nasıl Yapılır?