Türksat KabloTV’de Bu Ayın En İyi Filmleri

Türksat KabloTV aboneleri bu ay yine birbirinden iyi yapımları izlemeyebilme imkanı elde ediyor. Listede birçok farklı türde film bulabilmeniz mümkün oluyor. Her biri keyifli bir şekilde izlenebilecek klasikleşmiş filmleri sizler de inceleyerek planınızı hazırlayabilirsiniz.

Türksat KabloTV Ayın En İyi Filmleri

Kelebek Etkisi 3

Ana karakter Sam, yakın zamanda işlenen cinayetleri önsezileriyle görebilen ve gördüklerini dedektiflere iletebilecek özelliklere sahip birisidir. Kız kardeşi olan Jenna ile eski kız arkadaşının ölümünü araştıran Sam, geçmişe dönmeyi ister. Eski kız arkadaşının katili olan Pontiac Katili diye adlandırılan seri katil filmde kilit noktayı üstlenir. Ancak bugüne kadar öldürdüğü 8 kişiye rağmen katil hakkında bir ipucu yoktur. Sırlarla dolu ölüm kalım savaşını konu alan Kelebek Etkisi 3 sürprizlerle dolu senaryosuyla ilgi görüyor.

Soğuk Takip

Soğuk Takip filminde Liz, eski arkadaşı olan Barbara’ya eski kocasının onu takip ettiğini düşündüğünü belirtir. Kısa bir süreliğine şehirden ayrılmak istediğini ve dağlarda kulübede kalmayı planladığını söyleyen Liz, Barbara’yı da davet eder. Dale adlı dostları ise onları kulübeye kadar takip etmiştir. Barbara, Liz’i düşündüğü kadar iyi tanımadığını keşfettikten sonra macera dolu bir süreç ortaya çıkar.

Testere 7

Testere serisinin en sevilenleri arasındaki Testere 7, Jigsaw’un ölümcül yasalarını devam ettirdiği bir yapım oluyor. Jigsaw’un işkencelerinden kurtulan bir grup insan kendilerine yardım etmesi için desteğe ihtiyaç duyar ve destekçilerin başında Bobby Dagen adlı Jigsaw’dan daha önce kurtulmuş biri yer alır. Bobby’nin gizli sırlarının ortaya çıkması ise yeni bir terör dalgasının gelişmesine yol açacaktır.

Seni Seviyorum Berlin

Aşk filmlerinden hoşlanıyorsanız romantik havanın hakim olduğu Seni Seviyorum Berlin filmini inceleyebilirsiniz. Almanya’nın başkentinde geçen 10 farklı aşk hikayesinin işlendiği film Berlin, I Love You: Cities of Love serisinin en son filmidir. Özellikle romantik filmler arayanların beğenebileceği özel yapımlar arasındadır. Akıcı senaryosu ve yarattığı atmosferiyle ilgi gören filmi sevdiklerinizle de izleyebilirsiniz.

Pandora’nın Kutusu

Bir gün kaybolduğunu öğrendikleri yaşlı annelerinin bulunduğu Batı Karadeniz kasabasına doğru yola çıkan üç kardeş filmde konu alınıyor. Yolculuk sonrasında kendi sorunları ve aralarındaki gerginlikleri keşfeden üç kardeş, Alzheimer rahatsızlığı yaşadığını öğrendikleri annelerinin yanlarındaki varlığıyla hayatlarını tekrar gözden geçirme kararı alırlar. Pandora’nın Kutusu yavaş yavaş açılmaya başlarken anneanne ve torun arasında yakınlık başlar. Film özellikle sürpriz finali ile dikkat çekenlerdendir.

Switchgrass’ta Gece Yarısı

Bir dizi çözülemeyen cinayet vakalarının işlendiği film aksiyon tutkunlarının favorilerindendir. Cinayetleri soruşturmak için birlikte olan ekip FBI ajanlarıyla işbirliği yaparlar. Aynı zamanda bir polis memuru da filmin ana karakterleri arasındadır. Bilmeceler ile dolu film keyifli bir şekilde izlenebilecek yapımlardandır. Gizemli hikayelerden hoşlanıyorsanız Switchgrass’ta Gece Yarısı filmini mutlaka izlemelisiniz.

Koruyucu

Koruyucu filmi Sam Childers adlı eski çete üyesinin Tanrı’yı bulduktan sonra Sudan’a giderek yetim çocuklar için savaşmalarını konu alıyor. Hell’s Angel üyesi uyuşturucusu satıcısıyken aniden Tanrı sevgisiyle dolan ve Sudan’a giden Sam Childers karakteri filmin dikkat çekici noktalarından oluyor. Sudan’ın ve neredeyse Afrika’nın tamamının ne halde olduğunu fark eden Childers, emperyalist beyaz adamın vicdanını rahatlattığı senaryo ile farklı noktalara bakış atıyor.

Diana

1997 senesinde şüpheli bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Prenses Diana’yı beyazperdeye taşıyan Diana filmi, ilgi çekici senaryosuyla öne çıkıyor. Kimilerine göre Dr. Hasnat Kahn, Lady Diana’nın hayatının aşkı olarak biliniyordu. İki yıl süren aşk sonrasında derin bir aşk acısı ortaya çıkmıştı. Bu özel süreçte Dodi Al-Fayedi le beraber olmaya başlaması ise Kah’ı unutamadığı ve cezalandırdığı için olabilirdi. 1997 yılındaki şaibeli trafik kazası ise sırlarla dolu olarak kalmıştı. Film tam olarak bu noktalara değinerek keyifli bir şekilde vakit geçirebilmenizi sağlıyor.

Zoraki Kral

Kardeşinin feragat etmesinden sonra gönülsüz şekilde tahta geçiş yapan Kral VI. George, kekeme problemini yenebilmek adına Lionel Logue isimli bir konuşma terapistine başvurur. Durumlar bu noktadan sonra kendisi için asla bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Zoraki Kral, 118 dakika boyunca ekrana kilitlenmenizi sağlayabilecek bir filmdir. Dram ve tarih filmlerini seviyorsanız Zoraki Kral’ı izleyebilirsiniz.

Meryem

18-19 yaşlarında, güzelliği sayesinde bütün kasabanın ilgisini çeken Meryem, aynı kasaba yaşayan ve oğulları İstanbul’a çalışan bir ailenin dikkatini çeker. 10 gün içerisinde nişan, kına gecesi ve düğün yapıldıktan sonra olaylar tuhaflaşmaya başlar. Meryem’in kocası olan Mustafa, düğünden birkaç gün önce gelmiştir ve 6 günlük evlilik sürecinden sonra yaşadığı şehir olan İstanbul’a dönüş yapar. Daha sonra Meryem, bekleme sürecindeyken çeşitli psikolojik tedaviler almaya başlar.

Sizler de KabloTV ayrıcalığıyla bu ayın en seçkin filmlerini izleyebilirsiniz. Kablonet abonelerinin sahip olabileceği KabloTV sayesinde güncel filmlere erişebilirsiniz. Dilerseniz https://www.superkablonet.com/ üzerinden yeni aboneliğinizi başlatabilirsiniz.