Videoya Yüz Ekleme | En İyi 4 Yöntem

Bazen komik veya farklı konseptte videolar oluşturmak için videodaki yüzünüzün farklı görünmesini isteyebilirsiniz. Bunun için yüz değiştirme filtreleri ekleyebilir, videodaki yüzünüze bir çıkartma veya emoji eklemeyi düşünebilirisiniz.

Videoda bir yüzü değiştirmek için gen elde iki yöntem bulunmaktadır. İlk olarak videodaki bir yüzü bir çıkartma veya emoji ile değiştirebilirsiniz. İkinci olarak da video uygulamalarındaki yüzü değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Videoya online olarak bir çıkartma eklemek, oldukça kolay bir işlemdir. Telefonda bulunan bir videodaki yüzü emoji veya çıkartma ile değiştirmek için InShot veya diğer video düzenleyicileri kullanabilirsiniz.

Peki bir videoda yüz değiştirme nasıl yapılır? Bu makalede bir videodaki yüzü değiştirmenize olanak tanıyan 5 yöntemden bahsedeceğiz.

Video Yüz Ekleme Yöntemleri

FacePlay

Popüler bir yüz değiştirme uygulaması olan FacePlay, bir kişinin fotoğrafındaki yüzü farklı bir yüzle bir araya getirebilir. Yüz değiştirme videolarını kolaylıkla yapabilmeniz için, bu uygulama çeşitli cosplay video şablonları sağlamaktadır.

Yüz değiştirme için bir fotoğraf ile kendi fotoğrafınızı içe aktarın. Bu işlemle birlikte FacePlay iki yüzü otomatik olarak birleştirecektir. Son olarak yüzlerin birleştirilmesiyle birlikte videonuzu oluşturmuş olacaksınız.

Android ve iOS cihazlar için geliştirilen uygulamayı indirmek için şuradaki bağlantıya gidebilirsiniz.

Reface

Reface, en iyi video yüz değiştirme uygulamalarından birisidir. Bu uygulama, yüz değiştirme videoları ve GIF’leri oluşturmanız için büyük bir kaynak video, GIF ve fotoğraf koleksiyonuna sahiptir.

Reface’in yüz değiştirme özelliği ile yüzünüzü bir ünlünün yüzüyle kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama canlı yüz ve cinsiyet değiştirme gibi özelliklere de sunmaktadır. Hazırladığınız videonuzu direkt olarak mesajlaşma uygulamalarında ve sosyal medyada paylaşabilmenizi sağlayan Reface’in resmi web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

FaceMagic

Yapay zeka destekli bir uygulama olan FaceMagic, herhangi bir video, fotoğraf ve GIF’te bulunan yüzünüzü, arkadaşınızın veya başka birisinin yüzünü değiştirebilmenizi sağlıyor. Özel yüz değiştirme videoları oluşturmak için galerinizdeki herhangi bir videoyu yükleyebilmenize izin veren uygulama, yerleşik video, fotoğraf ve GIF kaynakları arasından seçim yapabilmenize olanak tanıyor.

FaceMagic ile yüzü değiştirebilir, komik yüz değiştirme videoları ve fotoğrafları oluşturabilirsiniz. Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen uygulamanın indirme bağlantılarına şuradan ulaşabilirsiniz.

Add Face To Video

Son olarak Add Face To Video adlı bir uygulamadan bahsedeceğiz. Mevcut videolara kendi yüzünüzü veya herhangi bir yüzü ekleyebilmenizi sağlayan bu uygulama ile eğlenceli videolar hazırlayabilir, bunları ister arkadaşlarınızla ister sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Videoları GIF olarak değiştirmenizi sağlayan bu uygulama, sadece Android cihazlar için geliştirilmiş durumda. İndirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.