Apex Legends Ücretsiz Coin Kazanma | En İyi 3 Yöntem

Apex Legends’in aniden popüler hale gelmesi, oyun içi mikro işlemler ve görünümlerle ilgili büyük bir ilgiyi de ortaya çıktı. Ardından ortaya Apex Coin ve Apex Packs çıktı.

Apex Coin, Apex Legends’ın en iyi para birimidir ve neredeyse tüm ek mağaza içerikleri bu paralarla satın alınabilir. Ne kadar fazla ek içerik olduğunu düşünürseniz, oyun içi ögeleri toplamaya başlamak için birçok Apex Coin’e ihtiyacınız olacak. Maalesef bazı oyuncular çok fazla Apex Coin satın alamayabiliyorlar, bu nedenle bu rehberde size nasıl ücretsiz Apex Coin alabileceğiniiz göstereceğiz.

Apex Coin Nasıl Alınır?

Apex Coins’in Apex’te satın alabileceğiniz tek ve gerçek para birimi olduğunu göz önüne alarak (Apex Coins satın almakta bir sorun yoksa), bunları herhangi resmi olmayan kaynaklardan almak için pek fazla yol bulamayacaksınız. Apex Coins’i almanın temel yolu, doğrudan oyun içi mağazadan veya bunları sunan resmi çevrimiçi mağazalardan satın almaktır.

Bu rehberde Apex Coin hediye kartı satan, resmi olmayan satıcılardan bahsetmeyeceğiz. Ancak yine de merak ediyorsanız, hızlı bir Google aramasıyla bu platformları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Battle Pass

Apex Legends premium Battle Pass’leri, size başlangıçta satın aldığınız Apex Coin’leri geri kazandırmanızı sağlar. Bu sebeple eğer düzenli bir Apex Legends oyuncusuysanız, Battle Pass ile bu paraları geri kazanmanızı ve diğer oyun içi mağaza ögelerine harcamanızı öneririz. Battle Pass’ler aracılığıyla geri kazanacağınız tam miktar yaklaşık 1200 Apex Coin’dir.

Apex Legends ile Ücretsiz Coin Nasıl Kazanılır?

Freecash, oyunculara ücretsiz olarak Apex Coin elde etmelerini sağlayabilir. Freecash, en iyi GPT hizmetini sunan bir platformlardan birisidir. Gerçek dünya para birimlerini veya diğer oyun içi paralara dönüştürebileceğiniz paraları kazanmanızı sağlayan Freecash’te para kazanmanın birçok yolu vardır.

Kayıt olun:

Freecash’in ana sayfasını ziyaret edip ‘Sign Up‘ sekmesine tıklayın. Dilerseniz Google veya Steam aracılığıyla basitçe kaydolabilirsiniz.

Para kazanma:

Freecash’e üye olduktan veya giriş yaptıktan sonra anketleri tamamlayarak, görevleri yerine getirerek veya reklam izleyerek paralar kazanmanız gerekecek. Başlamak için web sitesinin sol üst köşesinde bulunan ‘Earn‘ sekmesine gitmeniz gerekiyor.

Parayı çekin:

Yeterli miktarda para biriktirdiğinizde, ‘Earn’ sekmesinin hemen yanındaki ‘Cashout‘ sekmesine gitmeniz gerekecek.

Apex Coin alma:

Ücretsiz Apex Coin almak istiyorsanız, kazandığınız Freecash paralarını gerçek dünya para birimine dönüştürmeniz gerekecek. Bu da cashout bölümündeki Banka Transferi veya Paypal nakit yöntemlerini kullanarak yapılabilir. Banka veya PayPal hesabınız dönüştürülen parayı aldığında, istediğiniz herhangi bir mağazaya giderek Apex Coin satın alabilirsiniz.

Buff ile Ücretsiz Apex Coin Nasıl Kazanılır?

Buff Game, gördüğümüz diğer web sitelerinden farklı bir site olup oyun oynayarak para kazanma imkanı sunmaktadır. Temelde Overwolf API’sini kullanan Buff, oyun oynarken performansınızı tarar.

Şimdi sırasıyla aşağıdaki adımları izleyerek ücretsiz şekilde Apex Coin kazanmaya başlayabilirsiniz.

Buff programını indirin:

İlk yapmanız gereken şey, resmi web sitesini ziyaret ederek Buff programını indirin.

Kayıt olun:

Buff programını indirdiğiniz anda sizden kaydolmanız istenecektir.

Oynayın ve kazanın:

Programın kurulumu oldukça kolaydır. Her şeyi doğru bir şekilde kurduktan ve kaydolduktan sonra, desteklenen oyunları oynayarak Buff puanları kazanabilirsiniz.

Buff programı ile yapabileceğiniz başka bir şey de, puanları veren ücretli anketleri ve görevleri tamamlamaktır. Bu, oyunlarınızın / maçlarınızın yüklenmesini beklerken yan tarafta daha fazla Buff puanı toplamak istediğinizde yararlı olacaktır.

Apex Coin satın alın:

Buff puanlarınızın yeterli olduğunu düşündüğünüzde platformun marketine göz atın ve oynadığınız platforma ait bir hediye kartı bulun. Örneğin Apex Legends’ı Xbox’ta oynuyorsanız, Buff puanlarınızı bir Xbox hediye kartına harcayabilir ve ardından Apex Coin’leriyle değiştirebilirsiniz.

Idle Empire ile Ücretsiz Apex Coin Nasıl Kazanılır?

Idle Empire da Freecash gibi internet üzerindeki en iyi GPT web sitelerinden biridir. Bu web sitesi üzerinden Apex cCoin kazanabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şunlar:

Kayıt olun:

Idle Empire kullanmaya başlamak için önce kaydolmanız gerekecektir. Bu, web sitelerinin sağ üst köşesindeki ‘Register‘ seçeneğine tıklayarak ve ardından kaydolarak yapılabilir.

Puan kazanın:

Kaydolduktan sonra ‘Earn‘ bölümüne gitmeniz gerekiyor. Bu bölümde ücretsiz ödüller ve Idle Empire puanları karşılığında teklifleri tamamlayabilir, videoları izleyebilir ve hatta oyun oynayabilirsiniz. Ana hedefiniz ise sitenin sunduğu görevleri tamamlayarak mümkün olduğunca çok sayıda puan biriktirmek olmalıdır.

Parayı çekin:

Puanları yeterince topladığınızı düşündüğünüzde, web sitesinin ‘Withdraw‘ bölümüne giderek kazandığınız puanları diğer para birimlerine veya değerli dijital ögelere dönüştürebilirsiniz. Burada tonlarca seçenek bulunmakta ve kripto dostudur.

Apex Coin alın:

Şimdi Withdraw sayfasından puanlarınızı Apex Coin satın almanıza izin verecek bir öge üzerinden çektiğinizden emin olun. Bunlar genellikle Steam, Playstation ve Xbox hediye kartları gibi platform tabanlı hediye kartlarıdır.

Bu hediye kartlarını ilgili mağazalarda kullanarak Apex Coin satın alabilirsiniz. Kripto paralar ise farklı bir hikaye, çoğunlukla onları başka bir uygulama veya program kullanarak gerçek paraya dönüştürmeniz gerekecek.