Bigo Live Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bigo Live, mobil uygulamaların yanı sıra tarayıcı üzerinden canlı yayın izlemenmesini sağlayan bir canlı yayın platformudur. Bu platform üzerinden istediğiniz kadar canlı yayın izleyebilirsiniz.

Bigo Live’ı kullanabilmek için elbette bir hesap oluşturmanız gerekir. Ücretsiz olarak hesabınızı oluşturduğunuzda canlı yayınları rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ancak bunu yapabilmek için telefon numaranızı veya e-posta adresinizi kaydetmeniz gerekir.

Bu platformu kullanmanın en büyük avantajı, uluslararası sunucuları sayesinde yayınların dünyanın her yerinden izlenebilmesidir. Diğer bir faydası ise hem masaüstü bilgisayarları hem de mobil cihazları desteklemesidir.

Bigo Live Hesabımı Silersem Ne Olur?

Şifrenizi unuttuysanız, artık uygulamayı kullanmıyorsanız veya kullanmak istemiyorsanız, Bigo Live hesabınızı silmek isteyebilirsiniz.

Peki Bigo Live hesabını silmek, tam olarak ne anlama geliyor? Bir Bigo Live hesabını kalıcı olarak silerseniz, hesabınızla ilişkili olan telefon numaraları ve e-posta adresleri gibi iletişim bilgileri dahil olmak üzere tüm verileri silmiş olursunuz.

Bigo Live Hesap Silme Adımları

Bigo Live hesap silme işlemi oldukça basittir. Bunun için yapmanız gerekenleri sırayla açıklamak gerekirse:

  • Akıllı telefonunuzdan Bigo Live uygulamasını açın.
  • Hesap ayarları kısmına gidin.
  • Yardım ve Geri Bildirim yazılı sekmeye dokunun.
  • BIGO Live nasıl silinir?” (How to delete BIGO Live) şeklinde bir seçenek göreceksiniz. Bu kısma dokunun.
  • Son olarak Bigo Live, doğrulama amacıyla şifrenizi girmenizi isteyecektir.
  • Şifrenizi girdikten sonra Bigo Live hesabınızı kalıcı olarak silmiş olacaksınız.

Bigo Live hesabınızı sildikten sonra daha geri yükleme seçeneğinizin olmayacağını unutmayın. Bu sebeple Bigo Live’ı tekrar kullanmak istediğinizde yeni bir hesap oluşturmanız gerekecek.

İlgili Yazılar

Periscope’a Benzeyen En İyi Canlı Yayın Uygulamaları