En İyi Brawl Stars Modları

Brawl Star, Android ve iOS platformları için geliştirilmiş çok oyunculu bir oyundur. Oyunda mücadeleyi kazanmak için birbirleriyle karşılıklı olarak savaşmak zorunda olan oyuncular bulunuyor. 3’e 3 olacak şekilde yapılan maçlarda elmasları kazanmak için rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz.

Daha fazla elmas kazanan takım, maçın galibi oluyor. Brawls olarak bilinen farklı karakterler, oyuncuların savaşta kullanması gereken eşsiz dövüş yeteneklerine sahiptir. Oyuncular için ücretsiz bir oynama platformu sunsa da ücretli ögeler de mevcuttur. Tüm özelliklere erişmek için oyunda gerçek para harcamanız gerekiyor.

Oyunu ücretsiz kullanan kişiler için karakterler sınırlı olarak sağlanır fakat bu karakterleri, oyunda zaman geçirdikçe elde edebilirsiniz. Ayrıca oyundaki karakterlerin görünümünü ve kıyafetlerini kişiselleştirebiliyorsunuz.

Brawl Stars Modları Nedir?

Brawl Stars modları, üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oyunun kodunda yapılan yetkisiz değişikliklerdir. Bu modlar, oyunculara sınırsız mücevher, madeni para veya tüm dövüşçülerin kilidini açmak gibi çeşitli avantajlar sunabilir. Bu sayede diğer oyunculara göre bir avantaj elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte modların kullanımı oyunun hizmet şartlarına aykırıdır. Tespit edilmesi halinde oyuncunun hesabının askıya alınmasına veya kalıcı olarak yasaklanmasına neden olabilir. Ayrıca modlar, cihazınıza zarar verebilecek ve kişisel bilgilerinizi tehlikeye atabilecek kötü amaçlı yazılım veya virüsler içerebileceğinden güvensiz olabilir. Tüm oyuncular için eğlenceli ve adil bir oyun deneyimi sağlamak için Brawl Stars’ı kuralları dahilinde oynamak önemlidir.

Brawl Stars Modları Nasıl Kurulur?

Brawl Stars modlarını kullanmak için öğrenmeniz gereken ilk şey, modları doğru bir şekilde nasıl kuracağınızdır. Bunu yapabilmek için aşağıdaki basit adımları takip edebilirsiniz.

Brawl Stars Mod Kurma | PC

Bilgisayarınızdan manuel olarak kurulum yapmak istiyorsanız, şu adımları izleyin:

 • Kurmak istediğiniz modları APK sürümünde indirin.
 • Örneğin USB aracılığıyla modları mobil cihazınıza gönderin.
 • APK yükleyiciyi bilgisayarınızda çalıştırın ve Brawl Stars modları dosyalarını bulun.
 • Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin.
 • Son olarak oyunu başlatın.

Brawl Stars Mod Kurma | Telefon

Brawl Stars modlarını mobil cihazınızdan kurmak için sadece doğrudan tarayıcıya girmeniz yeterlidir. Bunun için yapmanız gerekenler şunlar:

 • Kullanmak istediğiniz modları indirin.
 • APK yükleyiciyi bilgisayarınızda çalıştırın ve Brawl Stars modları dosyalarını bulun.
 • Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin.
 • Son olarak oyunu başlatın.

Brawl Stars Mod APK

Brawl Stars’ı tamamen bir APK versiyonu olarak da indirip oynayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, normalde para ödenmesi gereken her şeye ücretsiz sahip olursunuz. Sınırsız para elde edebileceğiniz bu APK sayesinde oyun deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmış olacaksınız.

Bizim size önerimiz, HappyMod/Brawl Stars Mod APK. Bu APK bağlantısı ile oyunu Android cihazınıza kurabilirsiniz.

En İyi Brawl Stars Modları

Piyasada en iyi hizmetleri sağladığını iddia eden çok sayıda mod bulunmaktadır. Fakat biz, sizler için en iyi Brawl Stars modları listesini hazırladık. Tavsiye ettiğimiz tüm Brawl Stars modlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LWARB

Bu mod sayesinde Brawl Stars sürümünüzü düzeltebilir veya güncelleyebilirsiniz ve cihazınızda herhangi bir sorun yaşatmaz.

Aynı zamanda her oyunda kolayca altın ve mücevher gibi kaynakları elde etmenize olanak tanır. Tüm bunlara ücretsiz ve sınırsız sayıda ulaşmanızı sağlar. Bu moda şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Retro Brawl

Oyunda rütbenizi yükseltme konusunda sorun yaşıyorsanız, Retro kullanabileceğiniz en iyi moddur. Bu mod oyuncuların derecelerini anında yükseltmelerini sağlar, bu da tüm özellikleri ve ödülleri kolayca alacağınız anlamına gelir. Ayrıca kullanıcıların Bug ve Glitch ücretsiz oyun oynamasını sağlar.

Bu mod aracılığıyla resmi sürüm oyuncularıyla da oynayabilirsiniz. Yani sınırlamalarla ilgili hiç endişe etmenize gerek yok. Bu muhteşem mod ile en iyi oyun deneyimine sahip olacaksınız. Brawl Stars modunu indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Spooky Brawl

Cadılar Bayramı tabanlı geliştirilmiş bir moddur. Oyuncular bu modla yaratıcı bir oyun deneyimi yaşamanın yanı sıra bazı ‘karanlık’ haritalara ulaşacaklar.

Dış görünüm koleksiyonunda, özellikle Cadılar Bayramı tabanlı dış görünümlere ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz. Karakterinize bazı korkunç dış görünümler kazandırarak arkadaşlarınızla korku odaklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Spooky Brawl modunu şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Nulls Brawl Alpha

Nulls Brawl Alpha, oyunun tüm özelliklerine tek bir kuruş harcamadan ulaşabileceğiniz en iyi modlardan biridir. Oyuncular, herhangi bir öge satın almadan oyunun tüm karakterlerine erişebilirler.

Ayrıca yeni karakterlerin hepsini rütbe veya para olmadan alabilirsiniz. Bu modla birlikte oyununuzda kullanabileceğiniz dış görünüm koleksiyonunun kilidi de açılmış olur. Farklı oyunlara katılabileceğiniz ve oynayabileceğiniz birden fazla mod sunar.

Nais Brawl

Nais Brawl, Brawl Stars oyununun bir modifiye edilmiş sürümüdür. Bu modda, oyunun birçok yönünü değiştiren yeni özellikler ve değişiklikler bulunmaktadır.

Nais Brawl’ın oyunculara sunduğu bazı yeni özellikleri şunlardır:

 • Yeni karakterler: Nais Brawl Stars, Brawl Stars’ta bulunmayan yeni karakterler içerir. Bu karakterlerin her biri benzersiz yeteneklere ve yeni bir güç dengesine sahiptir.
 • Yeni haritalar: Nais Brawl, Brawl Stars’ta bulunmayan hazı haritaları içermektedir. Bu haritalar ise farklı stratejiler ve oynanış tarzları gerektirmektedir.
 • Yeni oyun modları: Nais Brawl, Brawl Stars’ta bulunmayan yeni oyun modları içerir. Bu oyun modları da oyuna apayrı bir heyecan katmaktadır.

Nais Brawl’ı oynayabilmeniz için öncelikle modu indirmeniz gerekmektedir. Modu indirdikten sonra Brawl Stars’ı açın ve “Modlar” sekmesine gidin. “Nais Brawl” modunu seçin ve oynamaya başlayın.

Nail Brawl’ı oyun modu APK sürümü olarak yer almaktadır. Bu oyun moduna şuradan ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Modları Sunan Siteler

Brawl Stars modları çeşitli web sitelerinden indirilebilir. Aşağıda Brawl Stars modlarını bulabileceğiniz en iyi yerlerden bazılarını göreceksiniz.

 • Brawl Stars Mods, çeşitli Brawl Stars modlarını barındıran bir web sitesidir. Fakat şu an için siteye erişim kesilmiş durumda.
 • Brawl Stars Hub, çeşitli Brawl Stars modlarının yanı sıra oyun için diğer kaynakları barındıran bir web sitesidir.

Tüm Brawl Stars modlarının düzgün çalışacak şekilde oluşturulamayabileceğini unutmamalısınız. Bazı modlar kararsız olabilir hatta zararlı virüsler dahi içerebilir. Önerilerimiz dışında herhangi bir mod indirmeden önce araştırma yapmanızı öneririz.

İlgili Yazılar

Brawl Stars’ta Bedava Elmas Nasıl Kazanılır?
Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Listesi