Clash of Clans Eski Hesap Kurtarma

Eski hesabınıza erişimini kaybetmiş olan bir Clash of Clans oyuncusu musunuz? Kullanıcı adınızı veya şifrenizi hatırlayamadığınızı fark ederek giriş yapmaya çalıştınız mı? Eğer öyleyse yalnız değilsiniz. Birçok Clash of Clans oyuncusu bu sorunla karşılaşır ancak endişelenmeyin. Eski hesabınızı kurtarmanın yolları vardır ve klanınızı yeniden inşa etmeye devam edebilirsiniz.

Clash of Clans Eski Hesap Kurtarma Adımları

Supercell Kurtarma Sayfasına Erişin

Clash of Clans hesabınızı kurtaramıyorsanız veya Supercell ID kimlik bilgilerinizi geri alıp giriş yapmakta sorun yaşıyorsanız, bu sayfayı ziyaret ettiğinizden emin olun. Bu resmi Supercell ID kurtarma sayfasıdır. Ardından Supercell ID’nizi kurtar (Recover your Supercell ID) seçeneğini seçin.

Bu sayfa, Supercell ID anahtar kelimesi için e-posta gelen kutularınıza bakmanızı önerir.

Supercell hesabınızı başka birinin kullandığını düşünüyorsanız, Hesabımı başkası oynuyor (playing my account) seçeneğine tıklayın. Ardından oyuncu etiketinizi, hesap sahibi adınızı, belirli oyun için hesap seviyenizi ve hesabınızın daha önce bir parçası olduğu klanın veya kulübün adını içeren bir e-posta göndermeniz gerekecektir.

Clash of Clans Hesap Ayarları

Eğer durum böyle değilse, Clash of Clans’ı yeni veya misafir bir hesapta açın. Ayarlarınıza erişmek için ayarlar simgesine dokunun.

Supercell ID Ayarları

Mevcut köyünüzde yeni bir Supercell hesabı kullanıyorsanız, Connected seçeneğine dokunun. Misafir hesabı kullanıyorsanız, Giriş Yap‘ı (Log In) seçin. Eski Clash of Clans hesabınızı oturum dışı bırakmak ve kurtarmak için güvenilir bir ağ bağlantısı kullandığınızdan emin olun.

Supercell ayarlarınıza gitmek için dişli simgesini seçin. Oturumu Kapat‘ı (Log Out) seçin. Oturumu kapatmayı onaylayın ve oyunun giriş ekranına gönderileceksiniz.

Kurtarılan Hesap ile Giriş Yapın

Supercell ID ile Giriş Yap‘ı (Login with Supercell ID) seçebilir ve eski hesabınıza bağlı olduğunu düşündüğünüz e-posta adresini kullanabilirsiniz. Ardından Supercell ID kimlik bilgilerinizle giriş yapmanız istenecektir.

Ardından e-posta adresinize gönderilecek bir kodu girmeniz gerekecektir. Bu aşamadan sonra eski hesabınızı kurtarabilir ve oyundaki ilerlemenize geri dönebilirsiniz.