Clash of Clans FHx Server Nasıl İndirilir?

Bu makalede, Clash of Clans oyunu için ilginç bir konudan bahsedeceğiz; FHx server.

Bu .apk dosyası, Clash of Clans için özel bir sunucudur. Ancak bunun CoC’un resmi oyunu olmadığını unutmayın. Bu server ile oyuna sosyal platformlar aracılığıyla giriş yapamayız.

FHx server ile sınırsız sayıda Clash of Clans oynayabilirsiniz. Bu server’ın kurulumu çok basittir, üstelik Android cihazlar için Root işlemi de gerektirmez.

Clash of Clans FHx Server Nasıl Çalışır?

Aynı anda bağlı olan sınırlı sayıda oyuncuyu onaylayan birçok sunucu bulunmaktadır. Bu sunucu dolduğunda başkalarının girmesine izin vermez, bu yüzden bazen sunucuya erişmek biraz zaman alabilir.

Bize sunulan farklı sunucular var. Örneğin aşağıda bahsettiğimiz bağlantılardan bazılarını deneyebiliriz. Eğer bağlanmak fazla zaman alıyorsa, başka bir sunucuyu kaldırıp yükleyebiliriz.

Tüm dosyalar Android işletim sistemine 4.0 sürümünden itibaren yüklenebilir.

CoC FHx Server Kurma Adımları

 • İlk olarak birazdan aşağıda göreceğiniz APK dosyasını indirin.
 • Daha sonra bu APK dosyasını yükleyip Clash of Clans’ı açın. APK dosyasını kurabilmeniz için Android sistem güvenlik ayarlarında bulunan “Bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların kurulmasına izin ver” seçeneği olmalıdır.
 • Sunucuya erişmek için biraz sabırlı olmamız gerekiyor. Eğer ilk seferde bağlanmazsa, yeniden deneyin. Bir APK dosyası bağlanmazsa, diğer seçeneklerden birini deneyebilirsiniz.

Clash of Clans FHx Serverlar

Gördüğünüz gibi FHx serverın kurulum adımları çok basit.

 • DSG Server: Doku ve grafiklerin MOD’u, başlangıçta sınırsız altın, değerli taşlar ve iksir.
  İndirme Bağlantısı
 • SG Server: Başlangıçta doku ve grafikler, iksir, mücevherler ve sınırsız altın MOD’u.
  İndirme Bağlantısı
 • X Server: Tam MOD. Sınırsız altın, değerli taşlar ve iksir oluşturun.
  İndirme Bağlantısı

Android İçin Clash of Clans FHx Server Uygulamaları

Yukarıdaki FHx for Clash of Clans sunucularından APK dosyalarını indirmenin yanı sıra, Google Play Store’da bulunan Android uygulamalarını da Android akıllı telefonunuza indirip kurma seçeneğiniz vardır. Bu özel CoC sunucuları, yukarıdaki işlevleri gerçekleştirmenizi sağlayabilirler. Aşağıda, bu özel CoC server uygulamalarının en dikkat çekici olanları bulacaksınız.

FHX Server of Clash-Phoenix

Clash-Phoenix Simülasyonu’nun FHx sunucusu, orijinal Clash of Clans oyununa benzeyen bir sunucudur. Bu FHx sunucusu ile her şeyi kilitleyebilir ve sınırsız değerli taşlar elde edebiliriz.

Magic-Clash

Bu uygulama size Clash of Clans’a benzeyen bir FHx sunucusu verecektir. Özel olarak değiştirilmiş bir CoC sunucusu olan Magic-Clash, en iyi oyun deneyimini sunmaya çalışmaktadır. Sunucu neredeyse Supercell oyunuyla aynıdır, tek farkı ise oyunun başında sınırsız kaynaklara sahip olmanızdır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
En İyi 15+ RAR Dosyası Açma Programı