Coin Master Free Spin Nasıl Kazanılır?

Coin Master, hızlı tempolu bir temel bina inşa eylemi sunan popüler bir mobil oyundur. Peki Coin Master oyununda free spin mi arıyorsunuz? Oyunun geliştiricisi Moon Active, her gün ek free spin ve jeton alabileceğiniz bağlantılar paylaşıyor. Böylelikle oyunu daha uzun süre oynayabilirsiniz.

Bu mobil oyun, slot makinelerinde oynama heyecanını Clash of Clans’ın sosyal savaşlarıyla birleştirerek sizi oyunun başından kaldıramayacağınız bir şeye dönüştürüyor. Bir köyü mümkün olduğunca yükselttikten sonra, o aşamayı tamamlayacak ve başka bir bölgeye geçeceksiniz. Yeni binalar eklemek ve bunları yükseltmek içinse çok sayıda jetona ihtiyacınız olacak.

Spinler, iç oyun slot makinesinde oynamak için gereklidir. Free spinler oyunculara ücretsiz jetonlar, diğer köyleri yağmalama fırsatları ve köyünüzü saldırılardan korumak için kalkanlar sunar. Spinleriniz azaldığında, Coin Master free spin linkleri kullanarak bakiyenizi doldurabilirsiniz.

Çalışan Coin Master Free Spin Linkleri

Daha Fazla Coin Master Free Spin Nasıl Kazanılır?

Coin Master’da daha fazla free spin elde etmenize yardımcı olacak bazı ipuçları şunlardır:

Coin Master’ı Sosyal Medyada Takip Edin

Coin Master’ın geliştiricisi Moon Active, her gün bağlantılar paylaşır. Bu bağlantıları takip ederek Coin Master free spinlere ulaşabilirsiniz. Bu konuda güncel kalmak, çok az çaba harcayarak sürekli ücretsiz şeyler elde etmenizi sağlar. Coin Master’ı Facebook veya Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

E-posta Hediyelerine Kaydolun

E-posta hediyelerine kaydolduğunuzda, her gün telefonunuzda bir bağlantıyı takip ederek Coin Master free spinlere sahip olabilirsiniz. Şu ana kadar kaydolduktan sonra herhangi bir istenmeyen e-posta ile karşılaşmadık, bu nedenle hızlı ve kolay bir şekilde free spinlere bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı Davet Edin

Facebook üzerinden Coin Master’a başarılı bir şekilde katılan her arkadaşı davet ettiğinizde, 40 Coin Master free spin alırsınız, bu oldukça önemli bir sayıdır. Arkadaşlarınızın oyunu oynaması gerekmiyor; sadece indirip Facebook hesapları üzerinden giriş yapmaları, size free spin kazandıracaktır.

Spinleri Hediye Olarak İsteyin

Arkadaşlardan günlük olarak en fazla 100 Coin Master free spin talep edebilirsiniz, ancak bu yüksek sayılara ulaşmak için size her gün bir hediye göndermeye istekli 100 aktif arkadaşa ihtiyacınız olacak. Her hediye, tek bir ücretsiz dönüş içerir.
Eğer olağanüstü popüler değilseniz, muhtemelen 100 arkadaşınız olmayacaktır. Hele ki sizinle bir oyun oynamaya hevesli 100 kişi bulmak neredeyse imkansızdır. Bu durumda Facebook topluluklarına gidip sizinle oyun oynamak isteyen kişiler bulmayı düşünebilirsiniz.

Video Reklamlarını İzleyin

Her gün sınırlı sayıda da olsa Coin Master free spin alabilirsiniz, bunu yapmak için bir video reklamı izlemeniz yeterlidir. Basitçe slot makinesine gidip sağ alt köşedeki dönüş enerjisi düğmesine dokunun. Eğer orada değilse, o gün bu yöntemle alabileceğiniz free spinleri tüketmişsiniz demektir. Ancak varsa sadece üzerine dokunup bir reklam izleyebilirsiniz.

Köyünüzü Yükseltin

Her seferinde köyünüzü yükselttiğinizde, Coin Master free spinler alırsınız. Ancak bu kolay değil, çünkü yeni binalar satın almak ve bunları iyileştirmek oldukça fazla altın gerektirir ve seviye atlamak için her birini, geliştirmeler dahil, satın almanız gerekir. Bu oldukça fazla spin maliyetine neden olacaktır.

Etkinliklere Katılın

Coin Master’da neredeyse her zaman en az bir etkinlik mevcuttur ve size free spinlerle adeta ödüller yağdırabilir. Slot makinesini görüntülerken ekranın sağ üst köşesine bakın. Menünün (üç çizgi olarak gösterilen) altında görebileceğiniz her sanal düğme bir etkinliktir. Birine dokunun ve her etkinliğin ne içerdiğini göreceksiniz.

Bu etkinliklerden faydalanın ve normalden çok daha fazla Coin Master free spin elde edebilirsiniz.