Dogsis Uygulaması Nedir, Nasıl Kullanılır?

Hayatınızda her daim güvende olduğundan emin olmak istediğiniz kişiler mi var? O halde Dogsis uygulaması imdadınıza yetişebilir. Bir WhatsApp hesabına ait aktiviteleri görebilmenizi sağlayan Dogsis, aile bireylerinizin çevrimiçi hareketlerini takip etmenize olanak tanır. Aşağıda bu uygulamaya dair detaylı bilgilere ulaşacaksınız.

Dogsis Uygulaması Nedir?

Techdrois tarafından geliştirilen Dogsis, aile bireylerinizin çevrimiçi aktivitelerini takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Anlık olarak aktivitelerin takibi gibi özelliklere sahip olan bu uygulama, ailenizin WhatsApp uygulaması üzerinden yaptığı aktiviteleri izlemenize olanak tanır. Uygulama ayrıca sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak için raporlanabilen ayrıntılı bir kullanıcı etkinliği analizi de sağlamaktadır.

Dogsis ile ailenizin aktivitelerini, güvende olduklarından endişe duymadan kolayca takip edebilirsiniz. WhatsApp aktivitelerinin ve en son görülen durumun gerçek zamanlı takibini sağlayan bu uygulama, aile üyelerinizin telefonu ile neler yaptığını her zaman bilmenizi sağlar. Kullanıcı aktivitelerinin ayrıntılı analizi, WhatsApp kullanımının sıklığı ve süresi hakkında bilgi verir ve şüpheli davranışları tespit etmeyi kolaylaştırır.

Dogsis, sevdiklerinizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olabilecek güvenilir ve kullanımı kolay bir Android çevrimiçi aktivite takipçisidir. Çocuklarının çevrimiçi aktivitelerini takip etmek isteyen ebeveynler için sahip olunması gereken bir uygulamadır.

Önemli uyarı:

Birçok ülkede, birinin online aktivitelerini izlemek yasal olarak uygun değildir. Özellikle de takip ettiğiniz kişi yetişkinse. Bu uygulamayı kullanmadan önce lütfen bunun yasal sonuçlarını inceleyin. Ailenizle açık iletişim kurmak, çevrimiçi güvenlik hakkında konuşmak ve birlikte güvenli çevrimiçi alışkanlıklar geliştirmek her zaman en güvenli yoldur.

Dogsis Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Dogsis uygulaması, Google Play Store’dan indirilebilen bir uygulama değildir. Bu uygulamayı ancak APK dosyası olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bunun için de telefonunuzda, APK dosya kurulumu yapabilmeniz için bazı izinleri vermeniz gerekiyor. Android telefonunuza APK yüklemek için bilmeniz gerekenlere şuradaki makaleden ulaşabilirsiniz.

Peki Dogsis uygulaması nereden indirilebilir? Bunun için güvenli bir APK dosya paylaşıcısına ihtiyacınız olacak. Softonic, bu anlamda en güvenilir oluşumlardan birisidir. Dogsis’i Softonic’in şuradaki web sayfasından cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Dogsis Uygulaması Kullananların Yorumları

Peki uygulamayı kullananların Dogsis hakkındaki düşünceleri neler? Şimdi bunlardan bazılarına bakalım:

  • “Çocuğumun online ortamda ne yaptığını takip edebilmemi sağlayan başarılı bir uygulama.”
  • “Aile üyelerimin ne kadar süre WhatsApp kullandıklarını görebiliyorum. Bu da ekran süresini yönetmelerine yardımcı oluyor.”
  • “Uygulamayı kullanmak oldukça kolay ve kullanışlı. Aile üyelerimin aktivitelerini görebiliyorum.”
  • “Dogsis sayesinde çocuğumun siber zorbalığa maruz kalıp kalmadığını öğrenebiliyorum.”

Şunu unutmamalısınız; Dogsis’in tek başına kullanmak, aile bireylerinizin çevrimiçi güvenliğini garanti etmez. En iyi çözüm, her zaman aile bireylerinizle açık iletişim kurmak ve bu tarz uygulamaları kullanmaya ihtiyaç duymamaktır.

Eğer Dogsis aradığınızı karşılamıyorsa, şuradaki bağlantıdan en iyi WhatsApp takip programı önerilerimize göz atabilirsiniz.