Euro Truck Simulator 2’de Far Açma Nasıl Yapılır?

ETS 2’de ekstra far açma işlemini nasıl açacağınızı mı merak ediyor musunuz ? Pek çok Euro Truck Simulator 2 oyuncusu, bu farların nasıl çalıştığının farkında değil. Bu nedenle bu makale, size oyunda far açma hakkında bilmeniz gereken her şeyi gösterecek.

Euro Truck Simulator, oyunculara sürüş deneyimini belirli ölçüde kişiselleştirme özgürlüğü verir. Her şeyin nasıl çalıştığını bilmemeniz ise gayet doğal. Her yama ile birlikte EFT 2’ye yeni bir şeyler eklenir. Bu da oyunda her şeyi takip etmeyi imkansız hale getirebiliyor. Bu yazımızda oyunda satın alabileceğiniz ekstra farlara odaklandık. Bunların nasıl çalıştıklarını ve farları nasıl açacağınızı anlatacağız.

Euro Truck Simulator 2’de Far Açma

Bazı ETS 2 oyuncuları, kamyonlarını geceleri sürmeyi sever. Bu da özellikle yağmur yağdığında heyecan verici olmasının yanında biraz tehlikelidir. Bu sebeple aracınızı iyi çalışan farla donatmak oldukça önemlidir.

Oyun, kamyondaki ışıklar için çeşitli özelleştirmeler sunuyor. Treyler ışıklarıyla birlikte kısa ve uzun huzmelere sahip olabilir. Bu iyi bir aydınlatma sağlasa da her zaman daha fazlası için bir yer vardır. Çatı kısmı ve ön taraf için ekstra ışıklar satın alabilirsiniz. Bu ekstra ışıklar sadece güzel görünmekle kalmayıp aynı zamanda ekstra aydınlatma da sağlar. Karanlık ve yağmurlu bir gecede tam olarak böyle bir şeye ihtiyacınız olacak.

Kamyonuzdaki tüm farları ve ışıkları Işık özelleştirme paneli üzerinden yönetebilirsiniz. Bunu da en basit haliyle klavyenizdeki F4 tuşuna basarak yapabilirsiniz. Bu tuşa bastığınızda ek ışıklar seçeneğini göreceksiniz. Ekstra lambaları yakmak için ön ve tavan yardımcılarını da kontrol edebilirsiniz.

Sonuç olarak ETS 2’de ekstra farları ve ışıkları açmak için F4 tuşuna basarak özelleştirme panelini açmanız yeterli olacaktır.