En İyi 10+ Film İzleme Programı | APK

Bu makale ile film, TV şovları, canlı kanallar ve sporları izlemek için kullanabileceğiniz en iyi APK programlarının yer aldığı bir listeye kavuşacaksınız.

APK, Android Uygulama Paketi anlamına gelir. Bunu Android tabanlı sistemler için bir kurulum dosyası olarak düşünebilirsiniz.

Amazon Fire TV Stick’ler, Android telefonlar, Android TV/Google TV Box, insanların bu dosyalarla birlikte kullandığı en popüler cihazlardır. Bunların birçoğu bir Real-Debrid (Real-Debrid, Torrent’lerden dosya indirirken hız ve güvenilirlik sağlayan bir premium hizmettir) hesabı ile entegre edildiğinde yüksek çözünürlüklü içerikleri izleme şansına erişebilirsiniz.

Android Cihazlara APK Nasıl Yüklenir?

Başlamadan evvel yüklemek istediğiniz APK dosyasına zaten sahip olduğunuzu varsayacağız. Android’de bir APK dosyasını indirdikten sonra onu kurabilirsiniz. Oldukça basit bir süreç olan bu adımlar, çoğu Android sürümü için aynıdır.

Android’de bir APK dosyasını kurmak için şu adımları izlemelisiniz:

  • Android cihazınızın dosya gezgini uygulamasını açın. Bulamıyorsanız, öncelikle Files by Google uygulamasını indirip kurun.
  • APK dosyanızı dosya gezgini uygulamanızda bulun ve seçin.
  • APK yükleyici menüsü görünecek, ardından kurulumu gerçekleştirin. Samsung cihazlarında bu bir pop-up olarak görünebilir.
  • Uygulamanın yüklenmesi için biraz bekleyin.
  • Kurulum tamamlandığında ‘a veya benzeri ifadeye dokunun.

Cihazınıza ve uygulamanın gerektirdiği izinlere bağlı olarak ek adımlar görebilirsiniz. Gerekirse ekran üzerindeki herhangi bir ek talimatı takip edin.

En İyi Film APK Programları

Kodi

Kodi

Kodi, kullanıcılara ücretsiz filmler, diziler, belgeseller, yetişkin içerikler ve daha fazlasını sunan en popüler seçeneklerden biridir. Bazı insanlar bu uygulamayı bir APK olarak adlandırmaz çünkü ücretsiz içeriği almak için ek 3. taraf eklentilerini yüklemeniz gerekir.

Amazon uygulamasının App Store’da bulunmaması sebebiyle kullanıcılar, Firestick ve Fire TV cihazlarına uygulamayı yan yüklemeleri gerekir. Kodi’yi çoğu Android tabanlı sistemde kurmak basittir. Kodi için Google Play mağazasında arama yaptıktan sonra yükleme düğmesine tıklayın. Ardından en iyi Kodi Eklentileri ve Kodi Yapıları’nı yükleyerek istediğiniz tüm ücretsiz içeriğe, filmlere, şovlara, canlı TV’ye ve daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

Syncler

Yakın zamanda kararlı bir APK olarak piyasaya sürülen Syncler, arayüz ve gezinme açısından bir zamanlar popüler olan TVZion’ın bir klonudur. Zira her iki uygulama da birbirine oldukça benzemektedir.

Syncler ile içeriklere erişmek için bazı eklentiler yüklemeniz gerekiyor, tıpkı Kodi veya Stremio. Bu uygulama, kullanım için Real-Debrid veya diğer kısıtlama olmayan indirme hizmetini gerektirir. Bu da içerik seçimi yaptıktan sonra ara belleğe alma işlemi yapılmayacağı anlamına gelmektedir.

Stremio

Stremio, bir kayıt işlemi gerektirdiği için diğerlerine nazaran biraz farklıdır. Ancak kullanıcılar, bu uygulama ile hatasız yayın keyfi yaşamak için anonim olarak kaydolabilir ve bir VPN kullanabilirler.

Stremio kayıt gerektirdiği için içeriğiniz diğer tüm cihazlarda senkronize olacak. Böylelikle herhangi bir cihaz üzerinden aynı içeriklere erişilebilir olacaksınız. Stremio, kullanıcıların filmler, diziler ve daha fazlası için yükleyebileceği Kodi’ye benzer eklentilere sahiptir. Mevcut en iyi eklenti, bu uygulamayı kullanırken VPN’nizi açık tuttuğunuzdan emin olmanız gereken bir torrent eklentisidir.

Stremio, bugün herhangi bir cihazda ara belleğe alma işlemi olmadan film izlemek için mevcut olan en iyi uygulamalardan biridir.

BeeTV

Günümüzde film izlemek için en iyi seçeneklerden birisi olan BeeTV, tercih ettiğiniz cihaz için pek .ok seçenek sunar. Filmler ve dizilerin yanı sıra diğerlerinden farklı olarak anime içerikleri de sunmaktadır.

BeeTV’yi kurduğunuzda bazı reklamlarla karşılaşacaksınız. Fakat bunları Surfshark’ın CleanWeb özelliği ile tamamen kaldırabilirsiniz. MX Player veya VLC gibi harici video oynatıcılarını kullanıyorsanız, bu APK’yı entegre edebilirsiniz. BeeTV ile 4K’ya kadar ara belleğe alma işlemi yapmadan film izleyebilirsiniz.

Uygulamanın geliştiricileri, BeeTV’yi Firestick, Android TV ve daha fazla cihazda sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için sürekli olarak güncellemektedir.

FilmPlus

Yeni bir film izleme APK’sı olan FilmPlus, güncellenmiş bazı özelliklere sahip olan Terrarium TV’nin başka bir versiyonu gibidir. Bu uygulama özellikle real-debrid çözümleme hizmetleriyle entegre edildiğinde harika çalışıyor.

Kullanıcılar, seçim yapabilecekleri popüler kategorilere sahip tanıdık bir arayüz fark edecekler. Reklamlar mevcut olsa da, bunları kolaylıkla bir VPN uygulamasına bağlanarak kaldırabilirsiniz. Geliştiriciler bu uygulamayı sürekli olarak güncelledikleri için APK’nın en iyi performansı gösterdiğinden emin olabilirsiniz.

Cinema APK

Cinema APK, kullanıcılar arasında giderek popüler olan kullanımı kolay bir film izleme APK’sidir. Film ve dizilerin yer aldığı bir kütüphaneye sahiptir ve neredeyse her cihazda son derece hızlı çalışmaktadır. Real-debrid ve Trakt entegrasyonu ile Cinema APK, akış deneyiminizi mümkün olan en iyi hale getirme yeteneğine sahiptir.

Bu uygulama, kullanıcılara devasa kütüphanesinde gezinmek için basit bir arayüze sahip. Genre olarak kategorilere ayrılmış binlerce başlığın bulunduğu APK programı, yüksek kalitede yayın deneyimi sunuyor. Programda 1080p HD ve hatta 4K kalitesinde yayınlar mevcuttur.

Flix Vision

Filmler, diziler, TV yayınları ve daha fazlası için tek bir uygulama arayanlar, Flix Vision‘ı kullanmayı düşünebilirler. Hepsi bir arada olan APK’leri pek görmediğimiz için Flix Vision, kendisini bu listedeki diğer uygulamalardan ayırıyor.

Uygulama, yüksek tanımlı 720p ve 1080p dahil olmak üzere içerik oynatmak için doğrudan akış bağlantılarına gider. Şu anda herhangi bir real-debrid seçeneği bulunmamakla birlikte, Trakt hesabı olanlar bu hizmetten faydalanabilirler.

Bu uygulamada henüz çalışması gereken çeşitli ayarlar bulunsa da, genel olarak hem VOD içeriği hem de canlı yayın için oldukça iyi çalışır.

OnStream

OnStream, filmleri ve dizileri izlemek için kullanabileceğiniz yeni bir APK’dir. Bu listedeki çoğu seçeneğin aksine OnStream, otomatik oynatma özelliğine sahiptir. Bu da çeşitli bağlantı ve kaynak seçeneklerini sıralamaktan hoşlanmayanlar için ideal bir özelliktir.

Son derece hızlı çalışan OnStream, 1080p dahil olmak üzere HD kalitesinde yayınlar yapmaktadır. İlgilenenler için e-posta ile kayıt olma seçeneği de bulunmaktadır, ancak bu özelliğin ne gibi avantajlar sağladığından emin değiliz.

Viva TV

Viva, son dönemde kullanıcılar arasında popülerlik kazanan yeni bir film izleme programıdır. Şu anda 1080p ve 4K dahil olmak üzere birçok HD bağlantısıyla harika bir şekilde çalışıyor. Real-debrid ve trakt yetenekleri yanı sıra altyazılar, harici bir oynatıcı ve daha fazlası da mevcuttur. Viva ayrıca kullanıcılarını memnun edecek benzersiz bir arayüze sahiptir.

İçeriğinizin seçeneklerini filtrelemenize yardımcı olan çeşitli kategoriler bulunmakt. Hem Firestick cihazlarında hem de Android TV/Google TV Box’ta gezinmesi son derece basittir.

Ocean Streamz

Bu listedeki yeni APK’lerden biri olan Ocean Streamz, filmler, diziler ve canlı kanallar sunmaktadır. VOD İçeriğinin yanı sıra Ocean Streamz’in canlı TV seçenekleri de bulunmaktadır ki bunu bu listedeki birçok diğer seçenekte görmüyoruz.

Ocean Streamz’un en iyi özellikleri, kullanıcı dostu arayüzü, basit gezinmesi ve kategorileridir. İçerik seçiminizi yaptıktan sonra neredeyse hiç ara belleğe alma işlemi olmadan yüksek çözünürlüklü birçok bağlantı bulunmaktadır.

Nova TV

Nova TV, kullanıcılara binlerce kaliteli film ve dizi seçeneği sunan APK’lerden birisidir. Nova TV, popüler Terrarium TV’nin bir başka çatalı olarak hizmet vermektedir. Bu uygulama, varsayılan medya oynatıcıları pek iyi olmadığı için MX Player ile entegre edildiğinde özellikle iyi çalışır. Ayrıca Nova TV içinde Real-Debrid ve Trakt’ı entegre etmek çok basittir, bu da bu uygulamayı çok daha efektif kılmaktadır.

Nova TV, Firestick, Fire TV ve Android TV box’lar dahil popüler akış cihazlarında çok iyi çalışır. Yayın bağlantılarının kalitesi ve diğer özellikleri entegre etmenin basitliği, bu APK’nın denemeye değer taraflarından yalnızca birkaçıdır. Nova TV’nin geliştiricileri, kullanıcıların en iyi deneyimi elde etmelerini sağlamak için sürekli olarak güncelleme ve iyileştirme yapmaktadır.