Her Siteden Video İndirmenizi Sağlayan Programlar

Herhangi bir sitede gördüğünüz videoyu daha sonra tekrar izlemek için kullanabileceğiniz bir program arayışı içerisinde olabilirsiniz. Bu isteğinizi yerine getirmenizi sağlayacak çok sayıda program ve web sitesi bulunmaktadır. Aşağıda her siteden video indirmek için kullanabileceğiniz en iyi araçların yer aldığı bir liste bulacaksınız.

Her Siteden Video İndirme Programı Önerileri

By Click Downloader

By Click Downloader, YouTube, Facebook gibi 40’tan fazla sitedeki videoları indirmek için kullanabileceğiniz bir programdır. Videoyu hangi kalitede indirmek istiyorsanız, seçiminizi ona göre yapabilirsiniz.

By Click Downloader, diğerlerinden ayrı olarak YouTube oynatma listelerini indirmenize de olanak sağlıyor. YouTube oynatma listesini nasıl indirebileceğiniz daha detaylı bir makaleye de şuradan ulaşabilirsiniz. Son olarak program ile aynı anda birden fazla video indirebilir, video sayısında herhangi bir sınırlamaya takılmazsınız.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu programı şuradaki bağlantıdan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Savethevideo.com

Savethevideo, desteklediği onlarca site ile herhangi bir videoyu indirmenizi sağlayan müthiş bir araçtır. Telif hakları gerekçesiyle YouTube’u desteklemese de çoğu web sitesindeki videoları rahatlıkla indirebilmenizi sağlıyor. Tam uyumlu Türkçe arayüzü sayesinde kullanım konusunda zorluk yaşamazsınız. Aracı kullanmak için indirmek istediğiniz videonun URL bağlantısını kopyalamanız yeterli olacak. Ardından ana ekrandaki boş kısma yapıştırıp hemen sağındaki Başlat seçeneğine tıklayın. Web sitesinin Chrome ve Firefox için uzantılarının bulunduğunu da unutmayın.

Video Downloader Pro

Yine herhangi bir program indirmeden en popüler sitelerden video indirmenizi sağlayan başka bir araçtan bahsedeceğiz. Video Downloader Pro, çoğu web sitesindeki videoyu indirmenizi sağlıyor. Üstelik bunu farklı çözünürlük alternatifleri sunarak yapıyor.

Yapmanız gereken şey, indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayıp ardından Video Downloader Pro’nun resmi web sitesine giderek boş olan kısma yapıştırmak. Ardından hemen sağındaki büyüteç simgesine tıkladığınızda, videoyu birkaç alternatife sahip olabilecek şekilde indirebileceksiniz.

4K Video Downloader

4K Video Downloader, 4K gibi yüksek kalitede videolar dışında 3D ve 360 ​​derece videoları indirmenize olanak tanıyan popüler bir video indirme programıdır. Bu programı bilgisayarınıza rahatlıkla kurabilirsiniz çünkü hemen hemen tüm işletim sistemlerini destekliyor. Ayrıca neredeyse tüm içerik platformlarını destekliyor.

4K Video Downloader ile video indirme işlemi de oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey, istediğiniz videonun URL’sini programa yapıştırmak ve sonrasında indirmek istediğiniz formatı belirlemek. Bundan sonrasını programa bırakın, gerisini halledecektir.

iTubeGo

iTubeGo, YouTube, Facebook, Instagram dahil olmak üzere 10.000’den fazla web sitesini destekleyen bir video indirme programıdır. Program ayrıca YouTube oynatma listelerini ve kanallarını indirmenize de olanak tanıyor.

Windows, Mac ve Android platformlarını destekleyen iTubeGO, yerleşik bir tarayıcıya da sahiptir. Ücretsiz olarak kullanabilseniz de çoğu özelliğini kullanabilmeniz için ücretli sürümüne geçmeniz gerekecek.

SnapDownloader

SnapDownloader, YouTube, Facebook, Twitter dahil olmak üzere 900’den fazla popüler web sitesinden video indirmenizi sağlayan bir programdır. Coğrafi kısıtlamalara uğramamanız için proxy’i ayarlayabilmenizi sağlayan SnapDownloader, oldukça hızlı bir indirme deneyimi sunuyor.

Videoları MP4 veya MP3 formatlarına dönüştürme işlevselliği sunan SnapDownloader, toplu video indirme özelliğine de sahiptir. Windows 11/10/8/7 sürümlerinin yanı sıra macOS 10.10 ve üzeri sürümleri destekleyen programı şuradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Keepvid

Keepvid, başta YouTube olmak üzere çoğu web sitesinden video indirebilmenizi sağlayan online video indirme aracıdır. Site üzerinden Facebook videolarınızı yedekleyebilir, sevdiğiniz müzikleri MP3 formatında cihazınıza indirebilir ve sonrasında internet olmadan dinleyebilirsiniz. Oldukça güvenilir bir online video indiricisi olan Keepvid ile YouTube oynatma listesi içeriğinin tamamını indirebilirsiniz.

ClipGrab

ClipGrab, YouTube videoları dahil olmak üzere pek çok web sitesinden videoları indirmenizi sağlayan bir başka programdır. Kullanımı tamamen ücretsiz olan bu program, Windows ve Mac bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

Programı şuradan bilgisayarınıza kurabilir, ardından kolay bir şekilde video indirme işlemine geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, indirmek istediğiniz videonun URL bağlantısını kopyalamak. Ardından indirdiğiniz ClipGrab programına yapıştırıp videoyu indirmek istediğiniz formatı ve çözünürlüğü belirlemelisiniz. Tüm ayarları yaptıktan sonra Grab this clip! yazılı seçeneğe tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.

aTube Catcher

aTube Catcher, video indirmenizi kolaylaştırmasının yanında bazı profesyonel işlevler sunan yerine bir video indirme programıdır. Kullanımı oldukça kolay olan program, URL’sini kopyaladığınız bir videoyu veya sesi indirebilmenizi sağlıyor.

Çoklu format çıkışlarını belirleyerek videoları indirmenize, ayrıca videoları ve sesleri sorunsuz bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olur. Kullanımı ücretsizdir, bir kuruş bile ödemeden programın nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Fakat karşınıza çıkacak biraz fazla sayıdaki reklamlara tolerans göstermeniz gerekecek.

Windows bilgisayarları destekleyen bu 24 MB boyutundaki video indirme programına şuradan ulaşabilirsiniz.

JDownloader

JDownloader, açık kaynak olarak kullanabileceğiniz güçlü bir video indirme programıdır. Kullanıcılara herhangi bir videoyu online olarak indirme imkanı sunan programın kullanımı oldukça basittir. Buna rağmen son derece hızlı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Program ile bir video indirmeye başladığınızda durdurma ve istediğiniz zaman devam ettirme kontrolüne sahip olursunuz. Ayrıca dilerseniz programda bant genişliği sınırlamalarıyla ilgili ayarları belirleyebilir, arşivleri otomatik olarak ayıklayabilir ve diğer farklı işlevlerden faydalanabilirsiniz.

JDownloader’ın arayüzünün çok gösterişli olmadığını söyleyelim. Yine de her siteden video indirme konusunda işinizi fazlasıyla görecektir.

Video Grabber

Video Grabber, online olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir video indirme aracıdır. Herhangi bir siteden video ve ses dosyalarını indirmek, videoları belirli formatlara dönüştürmek ve slayt veya animasyon gibi videolar oluşturmak için hareketsiz fotoğrafları kullanmak gibi çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

İndirmek istediğiniz videonun URL bağlantısını kopyalayıp yapıştırın. Ardından indirmek istediğiniz video dosyasının belirlediğiniz klasöre otomatik olarak kaydedilmesini sağlayın. Neredeyse tüm format çıktılarını destekleyen Video Grabber’ı ister online ister program olarak kullanabilirsiniz.

Aiseesoft Video Converter Ultimate

Aiseesoft, kullanıcılarının 3D videoları dönüştürmelerini sağlamasının yanı sıra pek çok övgüye değer özelliğe sahip bir programdır. Bununla birlikte indireceğiniz program sayesinde herhangi bir siteden video veya ses kaydını indirebilmenizi sağlıyor.

Çok çeşitli format çıktılarını destekleyen Aiseesoft, çevrimiçi olarak yasal olan tüm içerik platformlarından videoları indirebilmenizi sağlar. İndirme işlemini oldukça hızlı yapan aracın kullanımı güvenli ve ücretsizdir. Video indirmenin yanı sıra video üzerinde düzenleme yapabilmenize olanak tanıyan pek çok araca da sahiptir.