En İyi 20+ Reels Video Hazırlama Programı

Instagram-Reels-Video-Düzenleme-Uygulamalari

Instagram, günlük 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bir fotoğraf ve video paylaşma platformudur. Kullanıcıların büyük çoğunluğu da Reels videoları arasında gezinmeye giderek daha fazla zaman harcıyorlar. Eğer Reels video yaratıcılarından biriyseniz, hazırladığımız en iyi ücretsiz Reels video düzenleme uygulaması listemize muhakkak göz atmalısınız.

Instagram Reels Nedir?

Instagram Reels, kullanıcıların müzikli olarak ayarlanmış 15-60 saniye aralığında kısa videolar oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanıyan bir özelliktir. Özellik Ağustos 2020’de TikTok’a doğrudan rakip olarak tanıtıldı.

Reels, kullanıcıların videolarını filtreler, çıkartmalar ve yazı gibi çeşitli yaratıcı araçlarla düzenlemesine ve geliştirmesine olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca Reels videolarını Instagram akışlarında, Hikayelerinde veya uygulamanın Reels bölümünde paylaşabilirler.

Sizlere Android ve iPhone için en iyi Instagram Reels video düzenleyicilerinin bir listesini derledik. Filigransız Reels video düzenleme uygulaması arıyorsanız, şu an tam olarak doğru yerdesiniz. Bu uygulamalardan bazılarının ücretli, bazılarınınsa ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Instagram Reels Video Hazırlama Uygulamaları

Canva

Canva

Kullanıcılar tarafından en sevilen fotoğraf ve video uygulamalarından olan Canva, kullanımı en kolay düzenleme programlarından biridir. Bu nedenle sürekli olarak en iyi Reel düzenleme uygulamalarından biri olarak lanse edilmektedir.

Canva’yı kullanarak videonuza fotoğraflar, grafikler ve yazılar ekleyebilirsiniz. Bu sayede içeriğinizi veya hikayenizi sunmanıza yardımcı olacak her türlü detayı ekleyebilirsiniz.

Canva, her türden bilgiye sahip kullanıcılar için tasarlanmış, sezgisel bir sürükle ve bırak sistemi sunar. Bazıları ücretsiz olan şablonlar, profesyonel kalitede videolar üretebilmenizi kolaylaştırır.

Ayrıca Canva’nın Magic Beat Sync özelliği otomatik olarak görüntülerinizi arka plan müziğinizin ritmine uyacak şekilde eşleştirir.

Ana özellikleri:

 • Ücretsiz simgeler ve grafikler
 • Hootsuite entegrasyonu
 • Sürükle ve bırak tasarımı

Uygulamaya Android için buradan, iOS için buradan ulaşabilirsiniz.

Unfold: Reels & Story Editor

Instagram Reels dahil sosyal medya platformlarında ön plana çıkmanıza yardımcı olacak bir fotoğraf/video düzenleme uygulamasıdır. Reels şablonları ile videonuzu dakikalar içinde bir araya getirerek Reels oluşturabilirsiniz.

Reels videoları dışında Instagram hikaye, gönderi gibi özellikler için de Unfold: Reels & Story Editor uygulamasını kullanabilirsiniz. 400’den fazla şablona sahip olan uygulama, fotoğraflarınıza doğrudan şablon içinden filtreler ve efektler ekleyebilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz.

Magisto

Magisto, Instagram Reels videolar hazırlamak için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın öne çıkan bazı önemli özellikleri şunlardır:

 • Hazırladığınız videolar yapay zeka ile desteklenmiştir.
 • Kullanabileceğiniz çeşitli şablonlar bulunmaktadır.
 • Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.
 • Videolarınızı YouTube ve benzeri pek çok sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz.
 • Ücretsiz olmasının yanında uygulama içi satın alımları yer almaktadır.

İstediğiniz kalitede ve profesyonellikte Instagram Reels videolar hazırlayabileceğiniz bu uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

YouCam Video Editor

Instagram Reels videolarınızı daha kaliteli hale getirmek için kullanabileceğiniz, nispeten yeni sayılabilecek uygulamalardan bir tanesidir. YouCam Video Editor, yüz inceltme ve elmacık kemiklerini yeniden şekillendirme, burun boyunu ve köprüsünü düzeltme, göz düzenleme, cildi pürüzsüz hale getirme gibi etkileyici özelliklere sahiptir. Ayrıca uygulamada 100’den fazla makyaj ve video düzenleme efekti bulunmaktadır.

Reels videolarını düzenlemek için çoğu kullanıcı artık YouCam Video Editor’u kullanmaya başlamış durumda. Uygulama içi satın alımlar yaparak uygulamanın bazı özelliklerini de kullanıma açabilirsiniz. Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

InShot

InShot-1

InShot, çoğu kullanıcı tarafından Android ve iPhone için en iyi Reels video düzenleme programı olarak bilinir. Özel en boy oranlarını destekleyen InShot, ekran boyutunuza göre kolayca dikey Reels videoları oluşturmanızı sağlar. Bunun dışında metinler ve renk efekti ekleyebilir, yerel olarak veya iTunes’tan müzik içe aktarabilirsiniz.

Uygulama, tüm bu özelliklerinin yanında kırpma, yakınlaştırma, videoları çevirme, ağır çekim ve hızlandırılmış videolar oluşturma gibi birçok video düzenleme araçlarına da sahip. Hatta animasyonlu çıkartmalar, emojiler ve özel resimler eklemenize bile izin veriyor.

Birkaç başlangıç ​​videosu hazırladıktan sonra diğerlerinde filigran ekleneceğini unutmayın. Eğer filigranı kaldırmak istiyorsanız, uygulamanın ücretli sürümünü edinmeniz gerekir. Ya da aşağıdaki listede belirtilen diğer ücretsiz uygulamalardan bir tanesini seçebilirsiniz.

Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

VN Video Editor

VN-Video-Editor

VN Video Editor, Android ve iOS’taki en iyi Instagram Reels video düzenleyici uygulamalarından biridir. Bir diğer popüler uygulama InShot’tan çok daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Üstelik o uygulamada yer alan tüm özellikleri de ücretsiz olarak sunuyor.

Bu Reels video düzenleyici uygulaması, tahmin edeceğiniz üzere videolara filigran eklemiyor. Videoyu düzenlerken veya dışa aktarırken hiçbir video veya banner reklam da yer almıyor.

Uygulama, Reels videoları için portre video düzenleme, çoklu en boy oranları, arka plan seçimi ve çok çerçeveli video oluşturma gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. Kullanıcıların en çok kullandığı araçlar ise video efektleri için FX, arka plan iyileştirme için BG, dondurma ve çoğu benzersiz olan filtreleridir. Kırpma, bölme, hız ayarlama gibi standart video düzenleme araçlarının çoğuna da sahiptir.

Filigran içermeyen Instagram Reels videoları oluşturmak istiyorsanız, birinci seçenek olarak VN Video Editor’u değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Clips – Apple

Clips-Apple

Eğer iOS kullanıcısıysanız, Instagram Reels videoları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tek uygulama belki de Clips’tir. Uygulamayı sürekli olarak güncelleyen Apple, videolarınıza memoji ve animojiler de eklemenize olanak tanıyor. Çıkartmalar, yazı tipleri ve filtre gibi standart video düzenleme araçları da mevcut.

Clips’i diğerlerinden ayıran en dikkat çeken özelliği, videolarınıza gerçek zamanlı olarak altyazı eklemenizi sağlamasıdır. Clips, konuştuğunuz sırada altyazıyı farklı konumlarda ve tarzlarda göstererek videonuzu diğerlerinden daha farklı hale getirecek. Yalnızca iOS cihazlar için geliştirilen uygulamayı şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

FilmoraGo

FilmoraGo

Android ve iOS’ta Instagram Reels videoları oluşturmak için faydalanabileceğiniz bir başka klas video düzenleyicisi de FilmoraGo’dur. Diğer video düzenleyici uygulamalar gibi dikey yönde birçok en boy oranını destekliyor.

FilmoraGo, profesyonel bir video düzenleyicide isteyebileceğiniz hemen hemen her özelliğe sahiptir. Bu da Instagram Reels videolarınızın daha profesyonel görünmesini sağlayacağınız anlamına geliyor.

Uygulamaya tam olarak hakim olabilmeniz için biraz zaman geçirmeniz gerekiyor. Zira bazı özellikleri kullanmaya çalışırken kafanız karışabilir. Ücretsiz bir uygulama olan FilmoraGo’da bazı satın alma ögeleri bulunuyor.

Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Promeo

Promeo, Instagram için harika kısa videolar oluşturmanızı amaçlayan mükemmel bir Reels uygulamasıdır. Ücretsiz bir Reels uygulaması olan Promeo, 28.865’ten fazla şablon içerir. Bu sayede sıfırdan başlamadan harika Instagram Reels’ler oluşturabilirsiniz.

Daha özel grafik ögeleri içeren Instagram Reels kısa videoları yapmak isterseniz, Pro planlarını tercih edebilirsiniz. Bu planla Meta Sound Collection’dan 9 milyondan fazla stok video ve 11 bin arka plan müziğine erişim elde edersiniz.

Uygulamanın bazı önemli özellikleri şunlardır:

 • AI AutoCut: Videolarınızda olmasını istemediğiniz nesneleri algılar ve kaldırarak zaman kazandırır.
 • Renk LUT’ları: Bu önceden yapılmış renk derecelendirme ön ayarları, videolarınızın görünümünü anında iyileştirebilir.
 • Hareketli Grafik Başlık: Videolarınız için animasyonlu başlıklar oluşturarak profesyonel bir görünüm elde edin.
 • Animasyonlu Çıkartmalar: Videolarınızı daha çekici hale getirmek için animasyonlu çıkartmalar ekleyebilirsiniz.
 • Dev Şablon Kütüphanesi: Harika kısa videolar yapmak için grafik ögeleri konusunda asla sıkılmazsınız.

Bu uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Funimate

Funimate

Funimate, Instagram Reels dışında Shorts ve TikTok gibi diğer kısa video uygulamaları için videolar oluşturmak için geliştirilmiştir. Instagram Reels’teki yerleşik özelliklerden bağımsız olarak geniş bir efekt ve filtre koleksiyonu bulunuyor. Videoda istemediğiniz kısımları rahatça kaldırmanızı sağlayan Funimate, ses parçaları eklemeye ve geçişler yapmanıza olanak tanıyacak.

Funimate’in videolarınızı paylaşabileceğiniz 2,5 milyondan fazla takipçiye sahip Instagram hesabı bulunuyor. Uygulama içi satın alımların yer bulunduğu uygulamanın ücretsiz olduğunu belirtelim. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Videoleap

Videoleap’ın dikkat çeken özelliklerinden birisi, diğer yaratıcılarla bağlantı kurup, onların şablonlarını keşfedip bunları kendi paylaşımlarınız için kullanabilmenizdir. Bu, TikTok ve Instagram Reels gibi platformlar için trendde kalmak ve göz alıcı videolar oluşturmanın en iyi yollarındandır. Ancak sıfırdan başlamayı tercih ederseniz, bu da sorun değil. Videoleap’ın gelişmiş düzenleyicisi, ses efektlerinden video efektlerine ve yeşil ekranlara kadar yaratıcılığınızı serbest bırakmanız için gereken tüm araçlarla donatılmıştır.

Uygulamanın video düzenleme araçları olağanüstüdür ve size profesyonel kalitede videolar oluşturma imkanı verir. Anahtar çerçeve animasyonlarıyla, ögelerinizin hareketi üzerinde hassas kontrol sahibi olursunuz. Yeşil ekran/krom anahtar bileşimi özelliği, birden çok videoyu sorunsuz bir şekilde birleştirmenize olanak tanır. Video klipleri boş veya renkli bir tuvale yerleştirerek istediğiniz formata uygun hale getirebilirsiniz. Hata yapma konusunda endişelenmenize de gerek yok. Videoleap, deney yapma özgürlüğü veren sınırsız geri alma/yineleme seçenekleri sunmaktadır. Yakınlaştırma işlevine sahip sezgisel zaman çizelgesi, kare kare hassasiyeti sağlar. Böylelikle her detayın mükemmel olduğundan emin olabilirsiniz.

Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz.

VivaCut

VivaCut ile videolarınızı kolaylıkla kırpabilir, bölebilir, çoğaltabilir, çevirebilir, yansıtabilir ve dönüştürebilirsiniz. Parlaklık, kontrast, doygunluk ve daha fazlasını ayarlayarak renk düzeltmesi konusunda tam kontrol sahibi olursunuz. VivaCut, otomatik en-boy oranı ayarlama özelliği sunarak kliplerinizin istenen formata mükemmel bir şekilde uymasını sağlamaktadır

Görsel efektler söz konusu olduğunda VivaCut, filtreler, dinamik geçişler ve kapsamlı bir efekt kütüphanesi sunar. Anahtar çerçeve animasyonları, yeşil ekran/krom anahtar bileşimi ve özelleştirilebilir film filtreleri gibi gelişmiş özelliklerle büyüleyici görseller oluşturabilirsiniz.

Uygulama ile 100’den fazla ses efekti elinizin altında olacaktır. Bunlarla videolarınızın ses deneyimini istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Sesleri dublajlayabilir, sesli anlatımlar ekleyebilir ve ses düzeyini hassas bir şekilde kontrol ederek videolarınıza mükemmel ses dengesi verebilirsiniz.

Uygulamayı Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz.

WeVideo

WeVideo, listedeki bir diğer birinci sınıf Reels video düzenleme uygulamaları arasında yer alır. Sorunsuz bir çalışma dinamiğine sahip WeVideo’yu herhangi bir cihazda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama ile Instagram Reels videoları yapabilir, bunları bulut depolama alanına yükleyebilirsiniz. Instagram Reels’leri gerektiği zamanda ve şekilde düzenlemek için birden fazla cihazı senkronize edebilirsiniz. Instagram profilinizi daha çekici hale getirmek için kısa videolar oluşturmak istiyorsanız, WeVideo’yu muhakkak denemelisiniz. Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

YouCut

YouCut

YouCut, filigran eklemeyen ücretsiz Instagram Reels video düzenleyici uygulamalarından bir tanesidir. Yalnızca Android cihazlar için geliştirilen uygulama, InShot’taki gibi geniş araçlara sahiptir.

Uygulamada bir video düzenleyicide olmasını istediğiniz hemen hemen tüm özellikler mevcut. En-boy oranlarını dilediğiniz gibi ayarlayabilir, video arka planını değiştirebilir ve birden fazla video ekleyebilirsiniz. Metin aracı da oldukça işlevsel. Uygulama, birçok yazı tipini ve metin efekti destekliyor.

Telif içermeyen bir müzik kütüphanesi bulunan YouCut, bu anlamda da Reels video içerik üreticileri için de biçilmiş bir kaftan. Videolara filigran eklemeyen Reels düzenleme uygulaması, Android kullanıcılarının birinci tercihlerinden biri olabilir. Sadece Android için geliştirilen uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.

SCRL: Carousel & Reel Maker

SCRL, Instagram gönderileriniz, hikayeleriniz ve en önemlisi de Reels videolarınız için kullanabileceğiniz muhteşem bir uygulamadır. En fazla 10 fotoğraf olacak şekilde tüm fotoğrafları seçtikten sonra çalışmanız, uygulama tarafından otomatik olarak kayan panoramik bir video olarak kaydedilecek.

İnternet dünyasında pek çok ödül almış olan uygulama, NBA oyuncuları ve popüler oyuncular tarafından da sıklıkla kullanılıyor. Ücretsiz olarak kullanılabiliyor olsa da ücretli olan Premium sürümü de bulunmaktadır.

Yalnızca iOS cihazlar için geliştirilen uygulamaya şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

KineMaster

KineMaster

Instagram Reels videolarını oldukça klas özelliklerle düzenlemenizi sağlayacak, kullanımı kolay bir arayüzüne sahip video düzenleyici uygulamadır. KineMaster, kullanıcılarına video düzenlemeyi PC’de yapıyormuş hissini tattırmak için yatay modda çalışır. Uygulamanın hem ücretli hem de ücretsiz sürümleri mevcuttur. Ücretli sürüm ücretsiz olandan elbette daha iyi ancak ücretsiz versiyonu da gayet işinizi görür özelliklere sahip.

Çok sayıda efekt, metin, çıkartma eklemenize ve birden fazla medyayı birleştirmenize olanak tanıyan KineMaster, video en-boy oranını da sizin belirlemenize imkan tanıyor. Uygulama ile ilgili söyleyebileceğimiz tek olumsuz yanı, ücretli sürümünü kullanmazsanız videolara filigran bırakmasıdır. Fakat profesyonel videolar oluşturmak istiyorsanız, ödeme yapmanıza değer bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

KineMaster, videolar için 10 farklı çözünürlük alternatifine sahip. 360p’den başlamak üzere 60 fps’te 4k 2160p’ye kadar yüksek çözünürlüğe kadar çıkabiliyor. Benzer şekilde kare hızını da istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Splice

Splice

Toplam 2 milyon indirme sayısına sahip Splice, Android ve iPhone/iOS için son dönemin popüler video düzenleme uygulamasıdır. Portre modunda (yani 16:9 en boy oranında) düzenleme yapmak için en ideal uygulamalar arasındadır.

Kullanıcı dostu bir arayüz tasarımına sahip olan uygulamada gerekli tüm özelliklere kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Bu, Splice’ın popüler olmasını sağlayan detaylardan yalnızca bir tanesi.

Uygulama, Instagram Reels videolarınıza kolaylıkla medya, metin ve müzik eklemenizi sağlıyor. Ayrıca videonuzu dışa aktarırken FPS (saniyedeki kare sayısı) ve çözünürlük ayarlarını da kendiniz belirleyebilirsiniz. 4K ultra HD’ye (yüksek tanımlı) kadar destek verdiğini de belirtelim.

Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

GoPro Quik

GoPro-Quik

Aksiyon kameralarıyla tanınan popüler bir kamera markası GoPro’nun Quik isimli resmi uygulaması vardır. Bu uygulama, kullanıcıların videoları hızlı bir şekilde düzenlemesini sağlar. Her ne kadar GoPro kullanıcıları için yapılmış olsa da, Instagram Reels’lerinizi düzenlemek için de kullanabilirsiniz.

Uygulamayı ön plana çıkaran özelliklerinden biri, öne çıkan anları seçerek otomatik videolar oluşturma yeteneğidir. Uygulamaya birkaç klip ekleyip otomatik olarak gerekli tüm anları gösteren hikaye tabanlı bir video oluşturabilirsiniz. Yani temel olarak tüm düzenlemeleriniz uygulama tarafından otomatik olarak yapılır. Videoların uygulamadan HD çözünürlükte çıktığını da belirtelim.

Uygulamada klip ayarlama, ağır çekim efekti ekleme ve arka plan müziği değiştirme gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli temalar ve düzenleme araçları mevcuttur. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush

Adobe-Premiere-Rush

Profesyonel video düzenleyiciler söz konusu olduğunda, PC için Adobe Premiere Pro’dan daha iyi bir yazılım yoktur. Adobe’un bir de mobil platformlar Adobe Premiere Rush adlı mobil video düzenleyici uygulaması bulunmaktadır. Videolarınızı doğrudan akıllı telefonunuz ile düzenlemek için profesyonel düzeyde tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Bu uygulamayla en iyi olan detaylardan biri ücretsiz olmasıdır. Üstelik videolarınıza filigran da eklemez.

Adobe Premiere Rush, tüm düzenleme araçlarına kolayca erişilebilen kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Dilerseniz uygulama içinden videolar çekebilir, bunları hızlı şekilde Facebook, Instagram, TikTok gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush’ın bir başka harika özelliği de videonuza renk derecelendirmesi yapmasıdır. Bunu da sinematik görünüm için hazır ayarları uygulayarak ya da pozlama, kontrast, vurgular, gölgeler, doygunluk gibi ayarlama araçlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

VLLO

VLLO

Çoğu mobil video düzenleyici uygulaması, Chroma Key özelliğinden mahrumdur. Kısaca Chroma Key, iki görüntünün veya videonun renk tonlarına (kroma aralığı) dayalı olarak birleştirilmesini sağlayan bir görsel efekt ve post prodüksiyon tekniğidir. Ancak VLLO, bahsettiğimiz bu özelliğe sahip nadir uygulamalardan bir tanesidir.

Kullanımı kolay kaydırıcılar sayesinde yeşil arka planı düzenlemenizi, doygunluğunu ve parlaklığını ayarlamanızı sağlar. Yeşil renkli aracı kullanarak ayar çekebileceğiniz üç parametre mevcut. Bu parametreleri kullanarak istemediğiniz tüm arka planı ortadan kaldırabilirsiniz.

200’den fazla telifsiz müzik bulunan uygulamada, video içinde video ve GIF ekleme gibi özellikler de mevcut. 2200’den fazla da modern çıkartmalar ve hareketli metinler bulunuyor. Bunlar vektör formatında olduğu için genişletildiklerinde herhangi bir kalite kaybı yaşamazsınız.

Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

ReelsApp video trends – Reels

ReelsApp video trends – Reels, yalnızca birkaç adımda etkileyici Reels videoları oluşturmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Yapmanız gereken tek şey bir kategori ve şablon seçmek, ardından fotoğraf ve video ekleyip çalışmanızı kaydetmek.

Müzik seçme ve video hazırlama konusunda zaman kaybı yaşamanızı engelleyen bu uygulama, sizin yerinize hemen her şeyi yapacaktır. Uygulamaya her hafta yeni bir şablon gelmesi, farklı türde Reels videolar hazırlamanıza da olanak tanıyacak.

Yalnızca iOS için geliştirilen uygulamaya şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

VITA

VITA, Reels için video oluşturmanızı kolaylaştıracak en iyi uygulamalardan biridir. Bu uygulamanın en tatlı özelliklerinden birisi, eğlenceli videolar oluşturmanıza imkan tanıyan şablonlardır. Uygulamayı yükledikten sonra en üst kısımdaki butona dokunarak şablonlara ulaşabilirsiniz. Ardından içlerinden birini seçip videonuzu da ekledikten sonra düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Uygulamada videoya canlı müzik ekleme seçeneği de mevcut. Çoğu benzer uygulamada sınırlı sayıda ses olsa da VITA, devasa bir şarkı parçası kitaplığını bir araya getirerek kendisini diğerlerinden ayrı bir yere taşıyor. Kırpma, müzik ekleme veya videolara efekt ekleme özellikleri bulunan VITA, kesinlikle denemeniz gereken bir uygulama olarak göze çarpıyor.

Uygulamanın Android sürümünü buradan, iOS sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Reels videolarda müzik kullanılabilir mi?

Evet. Reels videonuza eklemek için çeşitli müzik parçaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Reels videolarda filtreler kullanabilir kullanılabilir mi?

Evet. Videonun görünümünü iyileştirmek veya değiştirmek için Reels videonuza filtreler uygulayabilirsiniz.

Reels videomu yayınladıktan sonra düzenleyebilir miyim?

Hayır. Reels videonuzu yayınladıktan sonra düzenleyemezsiniz. Ancak videonuzu sildikten sonra istediğiniz değişiklikleri yaparak yeni bir video oluşturabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Instagram Reels İzlenme Arttırma Yolları