En İyi 10+ Instagram Şifre Kırma Programı

Instagram şifrenizi unuttuysanız ve ne yaptıysanız hesabınıza ulaşamadıysanız, Instagram şifre kırma yöntemlerini uygulama vaktiniz gelmiş demektir. Aşağıdaki Instagram şifre kırıcı uygulamalarının hepsinin kullanımı son derece basittir. Bu da herkesin bu araçları kolayca kullanabileceği anlamına geliyor. Yalnızca birkaçının biraz teknik bilgi gerektirdiğini söyleyebiliriz.

Instagram Şifre Kırma Nedir?

Instagram şifre kırma, şifresi unutulan Instagram hesaplarına ulaşabilmek için yapılan işlemler bütününe verilen addır. Bu bazen şifre sıfırlama, bazen de farklı araçlar aracılığıyla şifrenin kırılması ile gerçekleşir. Aşağıda bir Instagram şifresini kırmak için en ideal araçların hangileri olduğunu göreceksiniz.

Instagram Şifre Kırma Programı Kullanmanın Sebepleri

“Hackleme” (şifre kırma) terimi, daha çok siber dolandırıcıların yaptığı eylemleri ifade etmektedir. Bu kelime, çoğunlukla çalmak veya gizlice bir şeyler yapmak için birinin bilgisayarına veya sosyal medya hesabına erişmeyi anlatır. Bununla birlikte bazı insanların bir Instagram şifre kırma programı kullanmak istemesinin bazı geçerli sebepleri olabilir.

Örneğin küçük çocukların veya gençlerin ebeveynleri, günümüz online dünyasında her zamankinden daha çok dikkatli olmalıdır. Çocuklar, akranları tarafından internet ortamında zorbalık veya fiziksel ya da cinsel taciz gibi korkutucu durumların hedefi olabilirler. Ebeveynlerin, çocuklarının online ortamda ne yaptığını, kimlerle mesajlaştıklarını görmelerini sağlayacak bir araca sahip olmaları gerekebiliyor.

Ebeveynlerin Instagram hesabını gözetlemesi, muhtemelen çocuklarını fazlasıyla kızdıracaktır. Ancak çoğu ebeveyn, çocuklarını güvende tuttuklarından emin olmanın başka bir yolunu bulamıyorlar.

Bununla birlikte eşinin sadık bir kişi olmadığını öğrenmek kadar çok az şey duygusal olarak daha incitici olabilir. Bazı insanlar, eşinin sadık olmadığına dair kanıt elde etmek için eşlerinin Instagram hesabını hacklemenin çeşitli yollarını arıyorlar. Hatta bu yolu bulanlar (Instagram şifre kırma programı kullanmak gibi), mahkemede bunu delil olarak kullanabiliyorlar.

Son olarak bilgisayar korsanları, bir Instagram hesabına yasa dışı olarak erişmek için en fazla mesai harcayan kimselerdir. Bunun sebebi ise kişinin kişisel bilgilerini ele geçirmektir. Bir bilgisayar korsanı Instagram’da bir hesabı hacklediğinde, kişinin adına hesap açabilir ve online olarak bağlantı kurduğu kişilere erişebilir.

Instagram Şifre Kırma Programı

mSpy

MSpy

Instagram şifre kırma işlemini yapabilmenizi sağlayacak bir başka popüler programdır. mSpy ile arama geçmişi, tuş vuruşları, GPS konumu, e-postalar, mesajlaşma uygulamaları gibi etkinliklerin bir günlüğünü tutabilirsiniz. Sadece bununla sınırlı kalmayan mSpy, hedef telefondaki herhangi bir fotoğrafı veya videoyu bile görmenizi sağlar.

Bu Instagram şifre kırma aracının en temel özellikleri, tüm mesajları izleyebilmesi, sohbetleri ve bağlantıları takip edebilmesidir. Birinin Instagram hesabını izlemeye başlamadan önce iki aşamalı bir işlem kullanır. mSpy ayrıca WhatsApp’taki mesajların okunmasına, paylaşılan fotoğrafların görülmesine hatta iMessage’daki mesajları dahi görebilmenizi sağlar.

Ücretsiz demo kullanımı bulunan mSpy’ın özelliklerini beğendiyseniz, ücretli versiyonunu da kullanmayı deneyebilirsiniz. Programın resmi web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Spyzie

Bu Instagram şifre kırma aracı, yalnızca Instagram’ı değil, diğer sosyal hesapları da hacklemeye yardımcı olması sebebiyle hızla büyüyor. Bu aracı kullanarak Instagram mesajlarını okuyabilir, paylaşılan fotoğrafları kontrol edebilir ve Instagram aktivitelerini izleyebilirsiniz. Ayrıca programın tuş kaydedici özelliğini kullanarak, tüm tuş vuruşlarını akıllı telefonunuzu jailbreak yapmadan veya rootlamadan takip edebilirsiniz.

Instagram şifrenizi öğrenmenize yardımcı olacak en güvenilir ve iyi Instagram şifre kırıcı uygulamalarından biridir. Spyzie’yi kullanmak için bir hesap oluşturmanız ve ardından uygulamayı kullanmak istediğiniz cihaza yüklemeniz gerekir. Spyzie hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır. Daha fazla bilgi almak için programın resmi web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Instagram Password Decryptor

Instagram şifrenizi kırmak ve hesabınızın kimlik bilgilerini geri almak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. Instagram Password Decryptor, birden çok web tarayıcısını desteklemektedir. Kullanımı kolay bir yazılımdır ve çoğu bilgisayarda kolayca çalışabilir.

Arayüzü kullanıcı dostu ve kullanışlı olan aracı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşabileceğinizi düşünmüyoruz. Tüm seçenekleri orta kısımda açıkça görecek, tek yapmanız gereken Kurtarmayı Başlat (Start Recovery) seçeneğine tıklamaktır. Bu andan itibaren geriye bir tek yazılımın hünerlerini sergilemesini beklemek kalıyor.

Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgiler, HTML, XML, TXT veya CSV dosyası oluşturularak ayrıntı şekilde karşınıza çıkacak. Ancak bu araç, bir sözlük veya kaba kuvvet saldırısı kullanarak şifreleri kırmaz. Yalnızca web tarayıcınızda bir yere gizlenmişlerse o şifreleri bulabilir.

Aracın birkaç temel özelliğinden bahsedecek olursak:

 • Bu Instagram şifre kırma aracının kullanımı oldukça basittir ve düşük kalitedeki sistemlerin kullanımı için geliştirilmiştir.
 • Windows 10, 8, 7, Windows Vista 64 bit, Windows Vista ve Windows XP 64 bit dahil olmak üzere neredeyse tüm Windows sürümlerini destekler.
 • Bu araç, Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, SRWare Iron, Opera, SeaMonkey gibi tüm popüler tarayıcıları destekler.

Instagram Password Decryptor’ın indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

SuperiGram

Bu Instagram hack uygulaması, Android ve iOS cihazlarda Instagram hesaplarını izleyebilmeniz için tasarlanmıştır. SuperiGram, bir yazılım indirmesi gerektirmeyen online bir araçtır.

Tamamen güvenli olan araçtır. Dolayısıyla kullandığınızda yasal sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. İndirme sorunu olmadığı için de kullanımı kolaydır.

Programın bazı temel özelliklerinden bahsetmek gerekirse:

 • Uygulama, hedef Instagram hesabını hacklemek için bir şifre üreticisi kullanıyor.
 • Hedef cihazı hacklemeye ve fotoğrafları, videoları ve diğer medya dosyalarını görüntülemeye yardımcı olur.
 • Bu yazılımın kullanımı ücretsizdir.
 • Basit bir kurulum ve kullanım sürecine sahip olduğu için uygulamayı kullanmak için teknoloji konusunda bilgili olmanıza gerek yok.

Siteye şuradan ulaşıp ardından Hack Now yazısına tıklamalısınız. Ardından şifresini öğrenmek istediğiniz Instagram kullanıcı adını girin. Sonrasında ekranda beliren talimatları takip etmelisiniz.

FlexiSPY

iOS ve Android cihazlarla uyumlu olan FlexiSPY, piyasada iyi olarak bilinen Instagram hack uygulamalarındandır. Etkili ebeveyn kontrolü ve çalışan izleme gibi özelliklere sahiptir.

FlexiSPY ile hedef cihazdaki tüm Instagram mesajlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca Facebook, Snapchat gibi diğer sosyal medya hesaplarında sorunsuzca çalışır.

Program ile hedef cihazın GPS konumunu görebilir, sesli aramalarını dinleyebilirsiniz. Uygulama gizli modda çalışabildiği için kişi farkında olmadan cihazı takip edebilirsiniz.

Uzaktan izleme özelliğinin de bulunduğu FlexiSPY’ın bazı temel özellikleri şunlar:

 • Gizli modda çalışabiliyor.
 • Fotoğraflara ve diğer dosyalarına erişim elde edersiniz.
 • Keylogger özelliğini kullanır.
 • Konum izleme özelliğine sahiptir.

FlexiSPY’ın resmi web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

uMobix

Arkadaşlarınızın veya aile üyelerinizin sosyal platformda ne yaptığını merak edenler için uMobix, en uygun programlardandır. Bu program ile hedefteki kişinin Instagram hesabına tam erişim sağlayabilirsiniz. Yalnız programın verimli bir şekilde çalışması için ücretli sürümü kullanmanızı öneririz.

Bu program Android ve iPhone’larda sorunsuzca çalışmaktadır. iPhone kullanıcıları için jailbreak gibi işlemlere gerek yoktur.

Yazılımın kurulumu oldukça kolaydır. Bunun için şu adımları takip edin:

 • İlk olarak, bir abonelik planı seçmeniz ve ödemeyi tamamlamanız gerekiyor.
 • Aldığınız e-postayı kullanarak uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyin.
 • Uygulama, takip etmek istediğiniz hesapla ilgili veri göndermeye başlayacak.
 • iOS kullanıcıları, veri güncellemelerini almak ve hedef kullanıcıyı izlemek hedefiçin iPhone’daki iCloud hesap bilgilerine sahip olmalıdır.

uMobix’in temel özelliklerinden bahsetmek gerekirse:

 • Hedef hesaba tam erişim sağlayabilir, hesap içerisinde özgürce gezinebilirsiniz.
 • Instagram mesajlarını okuyabilir, akışını kaydırıp hesabın takipçilerini izleyebilirsiniz.
 • Android kullanıcıları için gerçek zamanlı izleme özelliğine sahiptir.
 • Veri güncellemeleri her 5 dakikada bir sağlanır.
 • 7/24 müşteri desteğine sahip olursunuz. Ekip, herhangi bir sorun yaşadığınızda hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar.

Türkçe dil desteği de bulunan programın resmi web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Aispyer

Aispyer, sosyal medya hesabı üzerinden birisini izlemek için kullanılabilecek en iyi programlardan biri olarak kabul edilmektedir. Bu araç ile hedef kişileri veya çocuğunuzun online aktivitelerini takip edebilirsiniz. Birinin kişisel mesajlarını, fotoğraflarını ve diğer dosyalarını kontrol etmek için de tercih edebilirsiniz.

Bu araç, hedef cihazki telefonda girilen mesajları kaydedebilmek için keylogger özelliğine sahiptir. Aispyer ile bir telefona tam erişim sağlayabilir ayrıca birinin konumu hakkında gerçek zamanlı bilgi edinebilirsiniz.

Bu uygulama ile mesajları, resimleri ve diğer verileri kontrol edebilirsiniz. Dolayısıyla bir Instagram hesabının şifresini kırmak istiyorsanız, Aispyer iyi bir seçim olabilir. Kullanımı kolay ve güvenilir olan Aispyer’i deneyebilmek için 0,50 dolar ödeme yapıp deneme sürümünü elde edebilirsiniz. Programı indirmek için şuradaki bağlantıya gidebilirsiniz.

WFuzz

WFuzz, web uygulamalarını güvenlik açıklarına karşı test etmek için kullanılan bir araçtır. Instagram veya başka herhangi bir web uygulamasının güvenliğini test etmek için kullanabilirsiniz. Bu da herhangi bir Instagram hesabının zayıf şifresini WFuzz ile kırabileceğiniz anlamına geliyor.

Instagram’ı test etmek üzere WFuzz’ı kullanmak için web uygulamasının URL’sini ve uygulamaya karşı test edilecek yüklerin bir listesini belirtmeniz gerekir. Ardından uygulamaya istekler göndermek ve güvenlik açıklarını aramak için yanıtları analiz etmek için WFuzz’u kullanabilirsiniz. Programı şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

THC Hydra

THC Hydra, Instagram gibi sosyal ağları da kapsayan bir şifre kırma programıdır. Bir bilgisayarda çalıştırılan bir komut satırı aracı olan THC Hydra, Instagram da dahil olmak üzere çeşitli sistemlerde şifre kırma saldırıları gerçekleştirmek için kullanılabilir.

Instagram şifrelerini kırmak adına THC Hydra’yı kullanmak için, potansiyel şifrelerin bir listesine ve bunları araca beslemenin bir yoluna ihtiyacınız olacak. THC Hydra çok çeşitli farklı kimlik doğrulama protokollerini desteklediğinden, Instagram’ın kullandığı belirli kimlik doğrulama sistemini de bilmeniz gerekir. Bu bilgiye sahip olduğunuzda, doğru şifre bulunana kadar her olası şifreyi denemek için THC Hydra’yı kullanabilirsiniz. Programa şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

XNSPY

XNSPY

XNSPY, birinci sınıf bir Instagram şifre kırma aracın olarak bekleyeceğiniz tüm işlevlere sahiptir. XNSPY ile şifresini kırmak istediğiniz Instagram hesabına ait tüm gönderileri görebilirsiniz.

XNSPY, hedef hesaptaki tüm paylaşımların bir yedeğini alır ve mobil cihazların arka planında gizli bir uygulama olarak çalışır. XNSPY ile ilgili tek dezavantaj, programı fiziksel olarak hedef hesabın telefonuna yüklemeniz gerekmesi.

Bir kişinin Instagram hesabını görüntülemek için XNSPY’yi nasıl kullanmanız gerektiğine dair adımlar şunlar:

 • XNSPY’ın web sitesine giderek öncelikle oturum açın, ardından programı hem kendi telefonunuza hem de hedef cihaza kurun.
 • Uygulamanın verileri hedef hesaptan XNSPY’daki panoya aktarması için 48 saat kadar bekleyin.
 • Şimdi cp.xnspy.com‘da oturum açıp oturum açma bilgilerinizi girin.
 • Buradan nanoya gidip Fotoğraflar‘ı (Photos) ziyaret edin.
 • Şimdi Ara (Search) seçeneğine tıklayın.
 • Ardından Instagram’ı seçin ve ‘Bugün’, ‘Bu Ay’, ‘Bu yıl’ veya ‘Tümü’ arasından bir zaman aralığı belirleyin.
 • En son tekrar Ara seçeneğine tıklayın.

Bu yöntemden faydalanabilmeniz için XNSPY’a ücretli olarak abone olmanız gerektiğini unutmayın.

SpyBubble

Instagram hesabını hacklemeye yardımcı olan bir başka harika uygulama da SpyBubble’dır. Yukarıda bahsettiğimiz diğer uygulamaların aksine, SpyBubble uygulamadaki tüm aktiviteyi izlemenizin yanında uygulamayı uzaktan tam kontrol edebilmenize olanak tanır. Bunlar bir hackerin takipçi eklemesine veya çıkarmasına, resimlere yorum yapmasına veya uygulamanın ayarlarını değiştirmesine olanak tanısa da bu değişiklikler, kullanıcı tarafından mutlaka fark edilecektir.

Ancak Instagram hesabını takip etmek söz konusu olduğunda, SpyBubble bu listedeki diğer uygulamalar kadar iyi çalışır. Uygulama ile tüm mesajları okuyabilir, paylaşılan fotoğraf veya videoları izleyebilir, kullanıcının iletişim listesine erişebilir, kullanıcı adlarını alabilir ve her mesaj için tarih ve zaman damgalarını görebilirsiniz.

Uygulama son derece güvenlidir ve hedef cihaza yüklendiğinde hiçbir şekilde görünmeyecektir. Uygulamanın indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

Hoverwatch

Hoverwatch

Hoverwatch, Instagram etkinliğini izlemek ve takip etmek için özel olarak tasarlanmış sofistike ve güçlü bir Instagram hack aracıdır. Bu aracın birincil amacı, kullanıcılara Instagram kullanımının çeşitli yönleri hakkında ayrıntılı ve derinlemesine içgörüler sağlamaktır.

Hoverwatch’tan yararlanarak, bireyler kendi Instagram davranışları hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olabilir, çalışanlar veya aile üyeleri de dahil olmak üzere başkalarının faaliyetlerini yakından izleyebilir.

Hoverwatch, Instagram kullanımının çeşitli unsurlarını izleme ve analiz etme becerisiyle öne çıkmaktadır. Kullanıcılar tarama geçmişi, kullanım modelleri ve platform içindeki etkileşimler gibi değerli bilgilere erişebilirler.

Bu araç, Instagram etkinliğine yüzeysel bir genel bakış sağlamanın ötesine geçerek ayrıntılara iniyor ve kullanıcıların, Instagram’ın nasıl kullanıldığına dair bütünsel bir resim elde etmelerini sağlıyor. Instagram davranışlarını izlemek için Hoverwatch kullanan bireyler için bu araç, kendini yansıtma ve kişisel gelişim için değerli bir kaynaktır.

Kullanıcılar, kullanım modellerini ve tarama geçmişlerini analiz ederek, aşırı zaman harcadıkları veya verimsiz davranışlarda bulundukları alanları belirleyebilirler. Bu bilgiyle donanmış bireyler, platformdaki zamanlarını ayırma konusunda bilinçli kararlar verebilir ve daha sağlıklı çevrimiçi alışkanlıklar geliştirmek için çalışabilirler. Bu kullanışlı aracı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Instagram Password Decryptor

Bu Instagram şifre kırma programını kullanmak için öncelikle bir hesap oluşturmalı ve iki aşamalı bir süreçten geçmelisiniz. Bu işlemin ardından hedef cihazdan herhangi bir bilgiyi çıkarmak için Instagram Password Decryptor’ı kullanabileceksiniz. Oldukça hızlı çalışan bu program, sizi işinizden alıkoymayarak diğer uygulamalara ve sosyal ağ sitelerine girme yeteneğine sahiptir.

Ebeveynler, çocuklarının sosyal medya kullanımını izlemek isteyebiliyorlar. Çocuklar, Instagram gibi uygulamaları kimsenin bilmesini istemeyecekleri şekilde kullanmayı tercih edebiliyorlar. Dolayısıyla Password Decryptor gibi bir uygulamayı tercih edebilrisiniz.

Şifrelax ile Instagram Şifre Kırma

Son zamanlarda kullanıcıların bir Instagram şifresini kırmak için başvurdukları yöntemlerden birisi de Şifrelax. Herhangi bir program indirmeden online olarak kullanılabilen bu yöntemde yapmanız gereken şey, sifrelax.com’a girip ekrandaki talimatları uygulamak.

Bununla birlikte şu an sifrelax.com’a girdiğinizde, sayfanın açılmadığını göreceksiniz. Tıpkı gizli Instagram profillerini görmenize olanak tanıyan Postegro’nun kapanması gibi Şifrelax’ın da akıbeti şimdilik bu yönde.

Kimlik Avı Saldırısı ile Instagram Şifre Kırma

Kimlik avı saldırısı, internet veya e-posta yoluyla yapılan şifre kırma tekniklerinden birisidir. Bu yöntemi farklı amaçlarla kullanabilirsiniz, buna Instagram şifre kırma da dahil.

Kimlik avı saldırılarında saldırganlar, kurbanlarına güvenilir bir kurum veya web sitesi gibi görünen sahte bir site veya e-posta aracılığıyla saldırı düzenler. Kurbanlar da bu sahte site veya e-postaya inanarak özel bilgilerini veya şifrelerini paylaşırlar. Bir Instagram şifresi de bu şekilde ele geçirilebilir.

Kimlik avı saldırısını farklı bir Instagram kullanıcısı üzerinde kullanmanın yasal sorumlulukları olduğunu unutmamalısınız. Eğer Instagram hesabınızı çaldırdıysanız ve ne yaptıysanız geri alamadıysanız, bu yöntemi kullanmayı deneyebilirsiniz.

Sıfır Gün Saldırıları: Bilinmeyen Zafiyetlerin Kullanılması

Sıfır gün saldırıları, modern hackleme tekniklerinin karmaşıklığını simgelemektedir. Bu gizli saldırılar, geliştiricilere veya güvenlik araştırmacıları için bilinmeyen yazılım veya sistem zafiyetlerini hedef alır. Hackerlar, bu zafiyetlere erişim sağlamak için çeşitli yollar kullanırlar. Örnek olarak bunları dark web gibi platformlardan satın alırlar veya kendileri geliştirirler. Bir sıfır gün zafiyeti tespit ettiklerinde, bunu yetkisiz erişim elde etmek için kullanabilirler.

Kimlik Bilgisi Dolgusu: Çalıntı Kimlik Bilgilerinin Kullanılması

Kimlik bilgisi dolgusu, yaygın bir tekniktir ve daha önceki veri ihlallerinden çalınmış giriş kimlik bilgilerinin kullanılmasını içerir. Hackerlar, veri ihlallerinden çalınmış kimlik bilgilerini biriktirerek bunları birçok web sitesine yetkisiz erişim sağlamak için kullanırlar. Bu yöntem genellikle otomatikleştirilir, bu da hackerların minimal çaba harcayarak birçok hesabı ele geçirme potansiyelini doğurur.

Instagram Hesabının Hacklenmesi Nasıl Engellenir?

Yukarıdaki yöntemler dahil olmak üzere herhangi bir şekilde Instagram hesabınızın engellenmesini önlemek için aşağıdaki maddelere göz atmalısınız:

 • Güçlü bir şifre kullanın: Güçlü bir şifre oluşturmak veya şifreyi düzenli olarak güncellemek için harf, rakam ve simgelerden oluşan bir kombinasyon kullanın.
 • İki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirin: Bu yöntem, Instagram şifrenize ek olarak telefonunuza bir kod gönderilmesini gerektirerek hesabınıza ekstra bir güvenlik katmanı ekler.
 • Halka açık WiFi konusunda dikkatli olun: Daha az güvenli olabileceği için herkese açık WiFi üzerinden hesabınıza giriş yapmaktan kaçının.
 • Şüpheli bağlantılardan kaçının: Kimlik avı dolandırıcılığına maruz kalmamak için güvenmediğiniz kaynaklardan gelen bağlantılara tıklamayın.
 • Yazılımınızı güncel tutun: Güvenlik açıklarının yamalandığından emin olmak için cihazınızın işletim sistemini ve Instagram dahil tüm uygulamalarınızı düzenli olarak güncelleyin.
 • Şüpheli işlemlere dikkat edin: Olağandışı etkinlikler için hesabınızı düzenli olarak kontrol edin ve hesabınızın saldırıya uğradığından şüpheleniyorsanız hemen Instagram’a bildirin.

Bu adımları takip ederek Instagram hesabınızın saldırıya uğrama riskini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Instagram Hesap Kurtarma | Kesin Çözüm