Minecraft APK Ücretsiz İndir

Minecraft’ı Android cihazlarda oynayabileceğiniz Minecraft – Pocket Edition versiyonu, popüler oyunu akıllı telefonlara getiriyor. Üstelik bu şekilde oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olacaksınız.

Oyunda kendi adalarınızın kralı olacak, fantastik mekanizmalar oluşturabilecek, canavarları alt edebilecek, birden fazla eşya toplayarak zanaat özelliklerinden faydalanabileceğiniz kendi Minecraft dünyanızı inşa edeceksiniz. Oyundaki olasılıklar neredeyse sonsuzdur.

Minecraft’ın Hikayesi

Oyun da oyuncuların belirli bir hedefi yoktur. Minecraft zaten eksiksiz açık dünya haritalarına, rastgele oluşturulan düşmanlara, işçiliğe ve inşa etmek için kullanabileceğiniz pek çok özellikle birlikte geliyor. Oyunu nasıl oynamanız gerektiği konusunda fazlasıyla seçeneğiniz olacak.

Minecraft – Pocket Edition, oyunun dünyasını keşfetmenizi sağlayacak tek oyunculu versiyonunun yanı sıra dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla çevrimiçi olarak buluşabileceğiniz bir dünyaya katılmanıza olanak tanıyor. Bununla birlikte Mojang’ın barındıracağı şekilde en fazla 10 arkadaşınızla birlikte kendi sunucunuzu oluşturabileceksiniz. Ya da çok oyunculu online oyunlarda arkadaşlarınıza katılabilir, dünyanın farklı yerlerinden binlerce oyuncunun yer aldığı online sunuculara da erişebilirsiniz.

Minecraft’ın Özellikleri

Kendi Minecraft Dünyanızı Çevrimdışı Olarak Yaratın

Minecraft’taki oyuncular, başlangıçta kendi çevrimdışı haritalarını oluşturmakta tamamen özgür olacaklar. Her türlü kişiselleştirilebilir özelliği kullanarak kendi özel haritalarınızı veya rastgele haritaları oluşturabilirsiniz. Böylelikle oyunun pek çok farklı alanda keyfini çıkarabilirsiniz. Bunlarla birlikte oyundaki zamanınızı haritaları keşfetmek, kaynakları toplamak, canavarlarla savaşmak ve oyundaki eşyalardan bazılarını üretmekten ve toplamak için harcayabilirsiniz.

İstediğiniz Gibi Özelleştirebilirsiniz

Minecraft – Pocket Edition ile oyundaki dünyanız tamamen size ait olduğunuz için, oyunda birçok farklı şey oluşturabilirsiniz. Bunu, her türlü özelleştirme yapmanıza imkan tanıyan komutlarını kullanarak yapabilirsiniz. Ancak bazı oyuncular, sezgisel olmayan arayüzler gerekçesiyle bundan pek haz etmeyebiliyorlar.

Bunun dışında Minecraft’ta kendi haritanızı oluşturmak istemiyorsanız, oyunda yer alan bazı özelleştirilebilir eklentilerden faydalanabilirsiniz. Bu eklentiler, oyunu kişiselleştirmeniz adına daha sezgisel bir yönteme, tamamen yeni kaynak paketlerine ve daha fazlasına ulaşmanıza olanak tanıyacak.

Sonsuz Haritalarda Gezinebilirsiniz

Minecraft oyuncuları oyundaki devasa haritalara erişebilecek, oyundaki tüm detayları özgürce keşfederek oyunun tadını çıkarabilecekler. En önemlisi de Minecraft’taki haritalarda toplanabilecek her türlü kaynağa erişebileceksiniz. Ağaçlardan veya hayvanlardan yiyecekler elde edebilecek, işçilik için farklı eşyaları ve değerli ögeleri kullanabileceksiniz.

Çeşitli Kullanımlar İçin Ögeler Oluşturabilirsiniz

Minecraft – Pocket Edition’daki oyuncular, her türlü ögeyi oluşturmak için crafting özelliğini kullanabilirler. Bu özellik madencilik, çiftçilik, düşmanlarla savaşmanız için silah, avcılık için araçlara ulaşmanızı sağlar. Bunun yanında oyundaki işlenebilir malzemeleri kullanarak yeni eşyalar da oluşturabilirsiniz. Evinizi veya kalenizi tuğladan metale kadar her türlü malzemeden faydalanarak inşa edebilirsiniz.

4 Farklı Oyun Modunu Kullanabilirsiniz

Minecraft’ın çok oyunculu evreninde, arkadaşlarınızla birlikte milyonlarca online oyuncuya katılabilirsiniz. Aşağıdaki farklı online oyun modları arasından seçim yaparak Minecraft’ın tadını çıkarabilirsiniz:

  • Çok oyunculu: Minecraft’ta 4 farklı oyuncu arkadaşınızla tek bir haritada online olarak oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oyunda zaman geçtikçe kendi dünyanızı yaratacak, mafyalarla savaşıp düşmanlarınıza meydan okuyarak kendi hikayelerini keşfedeceksiniz.
  • Realms: Oyunda gizlilik arayışı içerisindeyseniz, yalnızca istediğiniz oyuncularla oyunun tadını çıkarabileceğiniz özel sunucu Realms’ten de faydalanabilirsiniz. Realms, 10’a kadar farklı arkadaşınızla istediğiniz zaman çapraz platform oyun deneyimine erişmenize olanak tanır.
  • Sunucular: Oyunda yer alan büyük sunucular, oyundaki diğer oyuncularla bir araya gelmenizi sağlayan bir yerdir. Binlerce aktif oyuncunun bulunduğu bu devasa büyüklükteki sunuculara adım atarak arkadaşlarınızla birlikte oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Minecraft APK Ücretsiz İndir

Bildiğiniz üzere Minecraft, mobil ve masaüstü platformlarda ücretsiz olarak oynanıyor. Eğer herhangi bir ücret ödemeden oyunun kilidini açmak istiyorsanız, bu anlamda geliştirilen APK çözümlerini kullanabilirsiniz. Android cihazlara APK ile birlikte dosya yükleme işleminin nasıl yapılabileceğine şuradaki makaleden ulaşabilirsiniz.

Oyunun son APK sürümünü ise şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.