Takip Etmeden Instagram Profili Görme Siteleri

çalinan-instagram-hesabi-nasil-geri-alinir

Merak etmek, insanoğlunun tarih boyunca nasıl, neden gibi soruların cevabını aramak için başvurduğu olgulardan birisidir. Tarih öncesinde bu durum daha primitif bir haldeyken gün geçtikçe değişen koşullar, merakın da yapısını değiştirmeye başladı. Günümüzde en çok vakit geçirdiğimiz sosyal medya uygulamalarında Instagram, her zaman ilk sıralarda olmuştur. Instagram’da neler yaptığını merak ettiğimiz kişilerin profillerini takip etmeden görmek isteyebiliyoruz. Eğer takip etme gibi bir seçeneğiniz veya şansınız yoksa, takip etmeden bunu nasıl yapabileceğinizi merak edebilirsiniz. Şimdi bu yöntemlerin neler olduğuna bir bakalım.

Instagram Profili Takip Etmeden Görme Sitesi

InstaLooker

Bir Instagram profili görme sitesi arıyorsanız, çok da fazla arayış içerisinde olmanıza gerek yok. InstaLooker, herhangi bir ücret ödemeden özel Instagram hesaplarına erişmenize yardımcı olan bir sitedir.

Kullanımı en iyi ve kolay sitelerden olan InstaLooker’da yapmanız gereken tek şey birkaç tıklama yapmak. Ardından neyi görmek istiyorsanız başarılı bir şekilde karşınıza getirir.

Ayrıca gizli Instagram hesaplarından herhangi bir fotoğrafı sorunsuz bir şekilde görmenizi ve indirmenizi sağlar. Sitenin tek dezavantajı, bilgilere erişmeden önce farklı anketleri tamamlamanız gerektiğidir. Bunu da hallettikten sonra ilgili kişinin Instagram profilini takip etmeden görebileceksiniz.

PrivateInsta

PrivateInsta, Windows, iOS, Android ve macOS gibi farklı platformlarda kolaylıkla çalışması üzerine tasarlanmış bir sitedir. Zamanla kullanımı kolay bir hale getirilen site, kullanıcıların herhangi bir özel Instagram hesabındaki fotoğraflara ve videolara kolay bir şekilde göz atabilmenizi sağlıyor.

InstaRipper

Gizli olan Instagram profilini takip etmeden görmenizi sağlamak için tasarlanmış harika araçlardan birisidir. Bu siteyi kullanarak seçtiğiniz özel Instagram profillerine kolaylıkla göz atabileceksiniz.

Site, masaüstünde ve akıllı telefonlarda kolaylıkla çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Programı resmi web sitesinden ücretsiz olarak kolayca indirerek kullanabilirsiniz. InstaRipper ile gizli bir profilde gezinebilmenin yanı sıra gördüğünüz fotoğrafları da indirebilirsiniz.

Instagram Private Profile Viewer

Bir başka sağlam takip etmeden Instagram profili görme sitesi de Instagram Private Profile Viewer‘dır. Diğerleri gibi bu site de özel Instagram hesaplarını görebilmenizi sağlıyor. Yalnız fotoğrafları tam bir çözünürlük yerine bulanık şekilde gösteriyor. Eğer bu kadarı da sizin için yeterliyse, Instagram Private Profile Viewer’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Likecreeper

Diğer web siteleri gibi Likecreeper da çoğu kullanıcının başvurduğu web tabanlı araçlardan birisidir. Kullanıcılarının gizli Instagram profilini giriş yapmadan görüntüleyebilmenizi sağlar.

Gizli hesapların fotoğraflarına ve videolarına kimliğinizi gizleyerek olarak kolayca göz atabilirsiniz. Tüm işletim sistemlerinde çalışan bu araç, ayrıca Instagram profilinizi kimlerin görüntülediğini görmenize de yardımcı olur.

Takip Etmeden Instagram Profili Görme Yöntemleri

Yukarıdaki siteler dışında bir Instagram profilini takip etmeden görebilmek için aşağıdaki yöntemlerden de faydalanabilirsiniz.

Google Arama ile Takip Etmeden Instagram Profili Görme

Instagram’da bir kişiyi takip edemiyor fakat profilini görmek istiyorsanız, bunun için farklı bir yöntem bulmalısınız. Google, bu anlamda sizin için çok yararlı olacaktır. Çünkü Instagram kullanıcıları, profillerini gizleseler dahi görsel arama motorları ile gönderilerinin izlerini bırakıyorlar. Dolayısıyla bu durum, Google’ın profile ait fotoğrafların yer aldığı bir kitaplık oluşturmasını sağlar.

Instagram-Gizli-Hesap-Görme

Peki böyle bir senaryoda ne yapılabilir? İlgili kişiye ait görseli Google Görsel Arama’ya girmeyi deneyebilirsiniz. Zira biraz önce de belirttiğimiz üzere bu kişinin arkasında bir iz bırakması ihtimali çok yüksek. Denemekten zarar gelmez.

Bir Arkadaşınıza Sorun

Instagram profilini merak ettiğiniz bu kişiyle ortak arkadaşınız var mı? Eğer sizi ele vermeyecek olduğundan eminseniz, kendisinden ilgili kişinin profilinin ekran görüntüsünü alıp size göndermesini isteyebilirsiniz. Veya Instagram’da arkadaş değillerse, ilgili kişiye ekleme talebi göndererek kabul etmesini bekleyebilirsiniz. Böylelikle arkadaşınızdan ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Instagram-Hikaye-Yüklenmiyor-Sorunu-Nasil-Çözülür

Sahte Instagram Hesabı Oluşturun

Birisi özel Instagram hesabınızdan gönderdiğiniz takip isteğinizi kabul etmiyorsa, sahte bir hesap kullanmayı deneyebilirsiniz. Sahte bir Instagram hesabı oluşturmak pek etik sayılmasa da yasa dışı da değildir. Artık kolay bir şekilde sahte Instagram hesabı oluşturup kullanabileceğiniz çok fazla sayıda araç bulunuyor. Şuradaki makaleye göz atarak Instagram hesap oluşturucu araçların hangileri olduğunu görebilirsiniz.

Yalnız sahte bir Instagram hesabı oluştururken, hesabınızı gizli tuttuğunuzdan emin olun. Herhangi bir şekilde sizin olduğunuzu tahmin edecek bir hata yapmamaya çalışın.