Valorant Özel Oyun Hileleri | Tam Liste

Valorant

Valorant’ta oyuncuların kaçırmaması gereken bir detay da özel oyun hile kodlarıdır. Valorant özel oyunlarında bu hilelerden faydalanarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Sonsuz yetenek cephanesinden tanrı moduna kadar şimdi Valorant’ta hileleri nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Valorant özel hile kodlarının oyuncuların özel bir çekiciliği bulunuyor. Derecelendirilmemiş veya Rekabetçi modlarında özel oyun hilelerini kullanamazsınız, yalnızca özel oyunlarda çalıştırabilirsiniz. Ancak Spike Rush veya Death Match gibi özel harita veya oyun modunu seçebilirsiniz.

Valorant Özel Oyun Hileleri Nasıl Etkinleştirilir?

Bazı oyuncular, onlara yalnızca özel oyunlara girmenin hile kullanma yeteneği vereceğini düşünüyor. Özel oyunda özel haritanız için sonsuz yetenek cephanesi kullanmak, maç zamanlayıcısını duraklatmak, oyun son aşamasını ve daha farklı hileleri kullanmak için hileleri manuel olarak etkinleştirmek zorunda kalacağından durum böyle değil. Valorant özel hileleri şu şekilde etkinleştirebilirsiniz:

 • Ekrandaki Oynat‘a (Play) yazısına tıklayın.
 • Sağ taraftaki Özel Oyun‘u (Custom Game) seçin.
 • Şimdi haritanızı seçin ve ardından Seçenekler‘e tıklayın.
 • Burada Hilelere İzin Ver (Allow Cheats) seçeneğinin açık olduğundan emin olun.
 • Aşağıdaki Başlat’a (Start) tıklayın ve karakterinizi seçin.
 • Oyundayken oyun ayarlarını açmak için Esc tuşuna dokunun.
 • En sağdaki Hileler (Cheats) sekmesini seçin.

Buradan Valorant’taki tüm hileleri görebileceksiniz. Diğer oyunlar bunları kullanmak için hile kodları ve gizli kodlar girmenizi gerektirir, ancak Valorant’ta hileleri kullanmak için, belirtilen hileyi seçmeniz veya hile konsolunda Açık (On) düğmesine tıklayarak etkinleştirmeniz gerekir.

Valorant Özel Oyun Hilelerini Neden Kullanmalısınız?

Bu özel oyun kılavuzu, hileleri tam anlamıyla anlamanıza yardımcı olacaktır. Öncesinde onları neden kullanmanız gerektiğinden bahsetmek istiyoruz. Valorant’ta online oyun için etkinleştirilmiş tüm hileler ile yapabileceğiniz bazı ilginç şeyler şunlar:

 • Haritaları keşfetmek için Hayalet Modu’nu (Ghost Mode) kullanın: Hayalet Modu ile haritanın sınırlarının ötesine seyahat edebilirsiniz. Riot geliştiricileri, keşfedebileceğiniz haritaların etrafında oyunculara birkaç easter egg yerleştirdi.
 • Arkadaşlarınızla Sonsuz Yetenekleri kullanın: Oyuncular, bazen Valorant’ı eğlence için oynandığını unutuyor. Şimdi arkadaşlarınızla yalnızca yetenek turnuvaları düzenleyin.
 • Alıştırma dizilişleri: Ghost Mode’u bir tuş takımı ile etkinleştirebilirsiniz. Bu yüzden özel bir diziliş deneyin. Srdından anında Hayalet Modu’nu etkinleştirip yeteneğinizin nereye düşeceğini görmek için yörüngeyi dolaşın.

Valorant Özel Oyun Hileleri Listesi

Valorant’ta kullanabileceğiniz birçok hile kodu bulunmaktadır. Her hilenin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız şu an doğru yerdesiniz. İşte Valorant’taki tüm hilelerin açıklamaları:

Hile Koduİşlevi
Ghost ModeGhost Mode’u ayrı bir menüde tuş bağlantısı ayarlayarak açabilir veya hileler sekmesinin alt kısmında etkinleştirebilirsiniz. Bu seçenek sizi gerçek bir hayalet haline getirerek haritadaki tüm nesneler arasında geçiş yapmanızı ve istediğiniz yere gitmenizi sağlayacak.
Pause Match TimerBu hileyi etkinleştirdiğiniz zamana kadar maç sayacı durur.
End Game PhaseBu seçenek, mevcut oyun aşamasını sona erdirecek ve sizi bir sonraki aşamaya taşıyacak.
Restart GameBu hile, Valorant’ta özel oyunu yeniden başlatmanızı sağlayacak.
Infinite AbilitiesOynadığınız belirli ajan için sınırsız yeteneklere sahip olacaksınız.
Infinite AmmoKullandığın silahın cephanesi asla bitmeyecek.
Infinite MagazinesVandal veya Phantom gibi silahlarınızı asla yeniden doldurmanız gerekmeyecek.
Infinite CredsBu Valorant hilesi ile mağazadan istediğiniz şeyi satın alabilirsiniz.
Ignore Shopping RestrictionsHaritanın herhangi bir yerinde silah mağazası görmenizi sağlar.
InvulnerabilitySizi ölümsüz hale getirerek diğer etkin hilelerin yanında ölmemenizi sağlar.
Auto-RespawnOyunda varsayılan konum yerine öldüğünüz yerde yeniden başlayacaksınız.
Agent For Next RoundBir sonraki tur için karakterinizi burada seçilen karakterle değiştirebileceksiniz.

Valorant özel oyun hileleri için hazırladığımız rehber şimdilik bu kadar. Yukarıdaki hileler ile Valorant oynamak her zamankinden çok daha eğlenceli olacaktır. Fakat bu hilelerle Shroud gibi bir profesyonel olamayacağınızı da unutmayın 🤗

Oyuncuların Valorant’ta Bilmediği Bazı İpuçları

Valorant’ta yeni oyuncuların öğrenmesi zor bazı hileler vardır. Bu, özellikle de sizin ilk takım shooter oyununuzsa. Eğer hızlı bir şekilde çok daha iyi performans göstermek istiyorsanız, bu önemli ipuçlarını aklınızda bulundurun.

 • Varlığınızı gizlemek için yürüyün: Koşmak ses çıkarır ve deneyimli oyuncular her zaman bu seslere kulak verirler. Duvarların arkasındayken, duman içindeyken veya başka bir şekilde gizlendiğinizde varlığınızı ele verecektir. Düşmanlara yakın olduğunuzda daha çok yürüyün.
 • Sağa sola hareket etmek işe yaramaz: İkinci doğa gibi hissedebilir, ancak sağa sola hareket etmek doğruluğunuzu düşürür, bu sebeple durun ve nişan alın.
 • Atış menzilindeki silahları deneyin: Pratik atış menzili, favori bir silah bulmanız ve onunla pratik yapmanız için harikadır. Hangisini en çok sevdiğinizi hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz ve doğruluğunuzu geliştirme pratiği yapabilirsiniz. Her silah türünün kendi geri tepme ve diğer özgün özellikleri vardır.
 • Bazı duvarlardan ateş edebilirsiniz: Kurşun delikleri gösteren duvarlardan ateş edebilirsiniz. Eğer diğer tarafta bir düşman varsa, onlar bir miktar hasar alır, ancak onları korkutur ve sağlıklarını azaltmaya yardımcı olur.
 • Hızlıca haritanın diğer tarafına gitmeniz gerekiyorsa bıçağınızı çıkarın: Haritanın diğer tarafına hızla gitmeniz gerekiyorsa, bıçağınızı çıkarın. Silah taşımaktan daha hızlı koşarsınız