En İyi 20+ Video Dönüştürme Programı

Video-Dönüştürme-Programlari-Ücretsiz

Video dönüştürme programı, bir video formatını (AVI, MPG, MOV, vb. gibi) diğerine dönüştürmenize izin veren programlardır. Formatı desteklemediği için bir videodan istediğiniz şekilde faydalanamadığınızda video dönüştürücüler yardımcı olabilir. Aşağıda en iyi ücretsiz video dönüştürme programlarının ve çevrimiçi video dönüştürme yapabileceğiniz sitelerin yer aldığı bir liste göreceksiniz.

Video Dönüştürme Nedir?

Video dönüştürme, bir yazılım aracılığıyla videonun formatının başka bir formata dönüştürmenizdir. İlk video formatının adı Quad’dı ve bu format 1956 yılında tanıtıldı. Daha sonraki yıllarda ise çok farklı video formatları tanıtıldı.

Profesyonel bir çalışan veya sıradan bir kullanıcı olarak video dosyalarını bir formattan diğerine dönüştürmeniz gereken zamanlar olabilir. Artık online olarak kullanılabilen onlarca dönüştürme aracı bulunmaktadır. Bu makale ile en iyi video dönüştürme araçlarını bulacaksınız.

En İyi Video Dönüştürme Programı

AVS Video Converter | Video Dönüştürme Programı

AVS Video Converter, yalnızca Windows bilgisayarlarda kullanılabilen basit fakat güçlü bir video dönüştürme aracıdır. Videoları farklı biçimlere dönüştürebilen bu program, full HD ve 4K UHD videoları daha hızlı dönüştürmenize olanak tanıyor.

Programın temel özelliklerinden bahsetmek gerekirse:

 • Donanım hızlandırma desteği sağlar.
 • Mobil cihazlar için videoları dönüştürebilmenize olanak tanır.
 • Komut satırı modunu kullanarak dönüştürmeyi otomatik olarak yapabilmenizi sağlar.
 • Dönüştürdüğünüz videoyu herhangi bir platformda paylaşabilmenizi sağlar.

Bu çok amaçlı video dönüştürme programını şuradaki bağlantıdan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

WinX HD Video Converter Deluxe | Video Dönüştürme Programı

WinX HD Video Converter Deluxe, herhangi bir video formatını diğer formatlara dönüştürebilen güçlü bir video dönüştürme programıdır. Kullanımı kolay ve pek çok özelliği bulunan programdaki tüm özellikler şunlardır:

 • 200’den fazla video formatını destekler
 • Videoyu hızlı bir şekilde dönüştürme
 • Yüksek kalitede çıktı sunması
 • Kullanıcı dostu arayüz
 • Kesme, kırpma ve efekt ekleme gibi çeşitli özellikler

WinX HD Video Converter Deluxe ile bir videoyu dönüştürmek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

 • Şuradaki bağlantıdan WinX HD Video Converter Deluxe’i indirin ve yükleyin.
 • WinX HD Video Converter Deluxe’i açın ve “Video Ekle” (Add Video) seçeneğine tıklayın.
 • Şimdi dönüştürmek istediğiniz video hangisiyse onu seçin.
 • Profil” açılır menüsünde bulunan çıkış formatlarından birini seçin.
 • Dönüştürmeyi başlatmak için “Başlat” (Start) seçeneğine tıklayın.

Dönüştürme işlemi, eklediğiniz videonun boyutuna ve bilgisayarınızın hızına bağlı olarak birkaç dakika sürebilir. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra videoyu “Çıktı” (Output) klasöründe bulabilirsiniz.

Any Video Converter | Video Dönüştürme Programı

Any-Video-Converter

Any Video Converter, kullanımı gerçekten kolay bir ücretsiz video dönüştürücüdür. Toplu dönüştürme, dosya birleştirme ve çerçeve kırpma gibi birçok gelişmiş özelliğe sahiptir.

Belirli bir cihazda kullanılabilir olması için videoyu hangi formata dönüştüreceğinizi bilmiyorsanız, program bunu sizin yerinize halleder. Yalnızca listeden cihazı seçmeniz yeterli olacaktır.

Any Video Converter, diğer herhangi bir video dönüştürücü programlarına nazaradan daha fazla giriş video formatını destekliyor. Programı test eden kullanıcılar, programın video dönüştürme işlemini hızlı ve sorunsuz bir şekilde dönüştürdüğünü söylüyorlar. Programı Windows ve Mac cihazlarda kullanabilirsiniz.

Any Video Converter’ı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

UniConverter | Video Dönüştürme Programı

UniConverter, multimedya dosyalarını farklı formatlar arasında dönüştürmenizi sağlayan bir video dönüştürme programıdır. Bu programlar ile videoları, ses dosyalarını ve görüntüleri dönüştürebilirsiniz. MP4, AVI, MKV, MP3 ve JPG dahil çok çeşitli dosya türlerini destekleyen program ayrıca video düzenleme araçları, DVD yazma özellikleri ve çevrimiçi video indirme yeteneği gibi özelliklere sahiptir.

Windows ve Mac işletim sistemlerinde kullanılabilen UniConverter, 1.000’den fazla farklı ses ve video formatını destekliyor. Daha da önemlisi, tüm bunları 30 kat daha hızlı işlem hızında yapabiliyor. Ücretsiz deneme sürümü de bulunan programı şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

MiniTool Video Dönüştürücü | Video Dönüştürme Programı

MiniTool-Video-Dönüştürücü

MiniTool, tüm önemli video formatlarını destekleyen ücretsiz bir video dönüştürücüdür. Kullanımı oldukça kolaydır.

Programın altında, programdan çıkmak ya da tüm bilgisayarı kapatmak gibi, dönüştürmeler bittiğinde ne olacağını belirlemenizi sağlayan bir zamanlayıcı bulunur. Windows 7-8-10 işletim sistemlerini desteklemektedir.

Programı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hamster Video Dönüştürücü | Video Dönüştürme Programı

Hamster-Video-Dönüştürücü

Hamstersoft, Windows cihazlar için ücretsiz bir video dönüştürücüdür.

Dönüştürdüğünüz veya birleştireceğiniz video dosyalarını, dosyanın sonunda olması gereken biçimi ve video kalitesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Program, Windows 10’da sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Hamster Video Dönüştürücü’yü buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Avidemux | Video Dönüştürme Programı

Avidemux

Avidemux, video dönüştürme de dahil olmak üzere birçok gelişmiş ve kapsamlı özelliğe sahip ücretsiz video düzenleyici programdır.

Avidemux’un tek olumsuz tarafının, videoları dönüştürürken biraz kafa karışma ihtimalinin yüksek olmasıdır. Bunun dışında işini sorunsuz şekilde yaptığını belirtelim. Avidemux, Windows 11, 10, 8, 7, Vista ve XP, Linux ve macOS cihazlarda çalışabiliyor.

Programı şuradaki bağlantıya tıklayarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

HandBrake | Video Dönüştürme Programı

HandBrake; macOS, Linux ve Windows işletim sistemlerinde kullanılabilen açık kaynaklı video dönüştürücü programıdır. Program, hemen hemen tüm videoları MP4 veya MKV biçimine dönüştürebilir. Bu iki format dışında başka bir formata dönüştürme imkanınız bulunmuyor.

Programın bazı temel özelliklerinden bahsedecek olursak;

 • Videoyu kırpıp yeniden boyutlandırabilirsiniz.
 • Belirli ses türleri için dönüştürme olmadan geçiş sesi uygulayabilirsiniz.
 • Belirli ses türleri için ses düzeyini ve dinamik aralığı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Mevcut altyazıları koruyarak geçici altyazılar ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

HandBrake’i cihazınıza yüklemek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

EncodeHD | Video Dönüştürme Programı

EncodeHD

EncodeHD, dosyalarınızı bazı mobil cihazların ve oyun sistemlerinin okuyabileceği formatlara dönüştüren video dönüştürme programıdır. Dilerseniz dönüştürdüğünüz dosyaları DVD’lere sığdırabilmek adına 4 GB’lık dilimlere ayırabilirsiniz.

Giriş Formatları: ASF, AVI, DIVX, DVR-MS, FLV, M2V, MKV, MOV, MP4, MPG, MPEG, MTS, M2T, M2TS, OGM, OGG, RM, RMVB, TS, VOB , WMV, WTV ve XVID.

Çıkış Cihazları: Apple TV/iPhone/iPod, BlackBerry 8/9 Series, Microsoft Xbox 360, Nokia E71/Lumia 920, Samsung Galaxy S Serisi telefonlar, Sony PlayStation 3/4/PSP ve YouTube HD.

Bu program, yukarıda saydıklarımızın dışında da bazı cihazları destekleyebilir. Yukarıdakilerin yalnızca test edilmiş cihazlar olduklarını belirtelim.

EncodeHD, Windows 10’da sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Muhtemelen Windows 11 ve daha eski sürümlerde de çalışacaktır. Programı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

MPEG Streamclip

MPEG Streamclip, 80’lerden kalma tarzı arayüzü, sınırlı çıktı seçenekleri ve temel düzenleme yetenekleriyle eski video dönüştürücülerden birisidir. DVD’leri kopyalayıp dönüştürebilirken, MOV ve MP4 gibi en çok kullanılan formatlar bu ücretsiz video dönüştürücü tarafından destekleniyor. Ancak çıktı formatlarından bahsetmek gerekirse, QuickTime MOV, DV, AVI/DivX ve MPEG-4 videoları seçebileceğiniz tek seçenekler. Ayrıca videolarınızı HEVC, AV1, VP8 veya diğer yüksek sıkıştırma kodeklerine dönüştüremezsiniz.

PC ve Mac için olan bu ücretsiz video dönüştürücünün bir diğer dezavantajı ise videoları yalnızca 16:9 veya 4:3 en boy oranlarında dışa aktarabilmesidir. Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarına video yüklemek için dönüştürmek isteyen kullanıcılar, bu platformların 1:1 kare biçimli videoları tercih ettiği için başka bir video dönüştürücü programı seçmeliler.

Prism | Video Dönüştürme Programı

Toplu dosya sıkıştırma ve dönüştürme becerileriyle Prism, bu listede olmayı hak eden bir video dönüştürme programıdır. Prism, ihtiyacınıza göre özelleştirmek için kullanabileceğiniz bir dizi araç sunar. Örneğin program ile videonun çözünürlük oranını ve kare hızını değiştirebilir, belirli bir boyut ayarlayabilir, sıkıştırma oranını ve hatta kodlayıcı hızını ayarlayabilirsiniz.

Giriş ve çıkış için tüm popüler biçimleri destekleyen Prism, videolarınızı geliştirmek için birçok efekt ve filtre kullanmanızı da sağlar. Son olarak Kaydet demeden önce yaptığınız düzenlemeleri önizleme ile kontrol etmenize olanak tanır.

Windows ve macOS kullanıcılarının kullanabileceği bu video dönüştürücü programı, şuradaki bağlantı üzerinden indirilebilir.

Totally Free Converter | Video Dönüştürme Programı

Totally-Free-Converter

Totally Free Converter, listemizde yer alan en basit tasarıma sahip video dönüştürücüler arasında yer alır. Programı kullanabilmek için ana menüdeki Video kısmına tıklayın, ardından dosyanızı seçin ve desteklenen formatlardan birini seçerek kaydedin.

Totally Free Converter’ı kurmaya çalıştığınızda birkaç ek program yükleme talebi gelebilir. Bunları reddederek kuruluma devam edebilirsiniz. Windows 11, 10, 8 ve daha eski sürümler dahil olmak üzere tüm Windows sürümlerinde çalışan programı şuradan indirebilirsiniz.

Clone2Go Ücretsiz Video Dönüştürücü | Video Dönüştürme Programı

Clone2Go

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program, video dosyalarını da hızlı bir şekilde dönüştürebiliyor.

Programı her kullandığınızda size profesyonel sürüme geçmek isteyip istemediğiniz sorulacak. Bu biraz can sıkıcı olsa da açıkçası programı kullanmamanız için çok da geçerli bir sebep değil. Her seferinde bu ekrandan çıkarak Clone2Go Ücretsiz Video Dönüştürücü’yü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Windows 11, 10, 8, 7, Vista ve XP’de sorunsuz şekilde çalışan programı şuradan indirebilirsiniz.

iWisoft | Video Dönüştürme Programı

iWisoft

iWisoft, popüler birçok dosya formatını destekleyen bir video dönüştürücü programıdır. Birden çok video dosyası ekleyerek bu dosyaları destekleyen formatlara dönüştürebilirsiniz.

Programın çalıştığı cihaz sayısı biraz sınırlı. Eğer bilgisayarınız eskiyse ve Windows 7, Vista, XP gibi işletim sistemlerine sahipse iWisoft’u kullanabilirsiniz. Programı indirmek için bağlantı şurada.

DivX Converter | Video Dönüştürme Programı

DivX-Converter

DivX Converter, yüksek çözünürlüklü ekranlar için videoları 4K çözünürlüğe dönüştüren oldukça popüler programlardan biridir.

4K kadar videolar oluşturmak için kurulum sırasında DivX HEVC Eklentisini Etkinleştir‘i (Enable DivX HEVC Plug-in) seçtiğinizden emin olmalısınız. macOS ve Windows cihazlarda çalışan programı şuradan indirebilirsiniz.

FFCoder | Video Dönüştürme Programı

FFCoder

FFCoder, kullanımı oldukça kolay ve kullanıcı dostu tasarıma sahip ücretsiz bir video dönüştürücü programıdır. Dönüştürmek istediğiniz videoyu seçin, ardından çıktı dosyası seçin ve Başlat deyin. Program, videonun kalitesini ve boyutunu değiştirmenizi sağlayan bazı gelişmiş araçlara sahiptir.

Windows 11, 10, 8, 7, Vista ve XP sürümlerini destekleyen programı buradan indirebilirsiniz.

Online Converter | Video Dönüştürme Programı

Online-Converter

Videoların formatını internet sitesi üzerinden değiştirmenizi sağlayan ücretsiz bir video dönüştürücüdür.

Online Converter’ı online olarak şuradaki bağlantı üzerinden kullanabilirsiniz. Bunun dışında mobil uygulamaları ve Chrome eklentisi de mevcut. Android cihazlar için buradaki, iOS cihazlar içinse buradaki indirme bağlantısını kullanabilirsiniz.

Windows Live Movie Maker | Video Dönüştürme Programı

Windows-Live-Movie-Maker

Windows Live yazılım paketinin bir parçası olan Movie Maker ile videoları çeşitli telefonlarda ve elektronik cihazlarda çalıştırabileceğiniz formatlara dönüştürebilirsiniz.

Kurulum sırasında önce yüklemek istediğiniz programları, ardından Photo Gallery (Fotoğraf Galerisi) ve Movie Maker’ı seçin. Windows Live Movie Maker’ı Windows 11-10-8 ve 7 sürümlerinde kullanılabilir durumda. Cihazınıza indirmek için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Format Factory | Video Dönüştürme Programı

Format-Factory

Format Factory, çok işlevli bir medya dönüştürücüsüdür. İlk olarak videonuzu dönüştürmek istediğiniz dosya türünü seçin, ardından dosyayı yükleyin. Programda ses kanalı, en boy oranı ve bit hızı düzenleme gibi araçlar bulunuyor.

Windows 11, 10, 8, 7, Vista ve XP’de çalışan programı şuradan indirebilirsiniz.

Freemake Video Dönüştürücü | Video Dönüştürme Programı

Freemake

Freemake Video Converter, kullanımı oldukça kolay bir programdır. Çıktı biçimlerinden herhangi birine dönüştürmek için birden fazla video dosyanızı yükleyebilirsiniz. Dosyaları tek bir dosyada birleştirmenize hatta direkt olarak DVD‘ye yazmanıza da olanak tanır. Program ile altyazı ekleyebildiğiniz videonuzun uzunluğunu da dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Windows 11 dahil olmak üzere eski 7’ye kadar tüm eski sürümler programı desteklemektedir. İndirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu arada indirme bağlantısını görmek için sayfayı biraz aşağı doğru kaydırmanız gerekebilir.

Oxelon Medya Dönüştürücü | Video Dönüştürme Programı

Oxelon

Oxelon Medya Dönüştürücü, kullanımı oldukça kolay bir programdır. Programda videonun genişliğini, yüksekliğini ve kare hızını değiştirmenizi sağlayan gibi bazı araçlar yer almaktadır.

Programdan her çıktığınızda geliştiricinin web sitesinin açılması gibi bir durum söz konusu. Dilerseniz bunu programın ayarlar kısmından kapatabilirsiniz. Windows işletim sistemli cihazlarda çalışan programı buradan indirebilirsiniz.

Internet Video Converter | Video Dönüştürme Programı

Internet-Video-Converter

Internet Video Converter, çoğu ana formatı destekleyen ücretsiz bir video dönüştürücü programıdır. İlk başta biraz kafa karıştırıcı gibi görünen program, zamanla daha kolay ve anlaşılabilir olacaktır.

macOS ve Linux cihazları desteklemeyen program yalnızca Windows işletim sistemli cihazlarda kullanılabiliyor. İndirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Miro Video Converter | Video Dönüştürme Programı

Miro-Video-Converter

Açık kaynaklı bir medya oynatıcısı olan Miro Video Converter, aynı zamanda ücretsiz bir video dönüştürücüdür.

Program, oldukça basitleştirilmiş bir arayüze sahiptir. Videoları programa sürükleyip bırakın, ardından videoyu hangi formatta dışa aktarmak istediğinizi seçin.

Miro Video Converter; macOS, Linux ve Windows’un tüm sürümlerinde çalışabiliyor. Programı cihazınıza indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kiss DejaVu Enc | Video Dönüştürme Programı

Kiss-DejaVu-Enc

Kiss DejaVu Enc, kullanması en kolay video dönüştürücülerden bir tanesidir. İlk başta kafa karıştırıcı gibi görünse de aslında tüm ayarlar tam olarak karşınızdadır. Bu sebeple programa kullandıkça daha hakim olacağınızı söyleyebiliriz.

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz programı buradan indirebilirsiniz.

Video Dönüştürücü Siteler | Online

Cloudconvert

Cloudconvert

Cloudconvert, videoları istediğiniz gibi dönüştürebileceğiniz iyi web sitelerinden biridir. Bu anlamda tüm dünyada en popüler isimler arasında yer alır.

200’den fazla formatı desteklediğini iddia eden Cloudconvert ile isterseniz URL olarak belirlediğiniz bir videoyu, isterseniz de bilgisayarınızdaki videoyu dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Google Drive, Dropbox ve OneDrive’daki dosyalarınızı dönüştürme desteği de sunuyor.

Kullanımı oldukça kolay olan siteye ulaşmak için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Video-converter

Çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz en kullanışlı video dönüştürme sitelerinden bir tanesidir. Siteyi ziyaret ettiğinizde karşınıza videoyu yükleyebileceğiniz seçenekler göreceksiniz. Bilgisayarınızda mevcut olan videoyu, elinizde URL olarak bulunan videoyu veya Dropbox gibi bulutlarda bulunan videoyu seçip ardından hangi formata dönüştürmek istediğinizi seçin. Dilerseniz video yerine direkt ses olarak da çevirebilirsiniz.

Seçiminizi yaptıktan sonra sıra çözünürlüğü belirlemeye geldi. Dilerseniz kaynaktaki ses çözünürlüğüyle yapabilir, dilerseniz de mobil ve 1080p çözünürlükleri arasından bir tanesini seçebilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde işinizi rahatlıkla görmenizi sağlayacak siteye şuradan ulaşabilirsiniz.

FileZigZag

FileZigZag

Birçok video formatını destekleyen FileZigZag, çevrimiçi video dönüştürücüdür. Herhangi bir program indirmek zorunda değilsiniz, yalnızca şuradaki web sayfasına gitmeniz yeterlidir.

FileZigZag’ın tek olumsuz yanı, videoyu yükleme, dosyayı dönüştürme ve tekrar indirme işlemlerinin biraz uzun sürmesidir. Bunun dışında programın gayet işlevsel olduğunu ve işinizi göreceğini söyleyebiliriz.

Zamzar

Zamzar

Zamzar, çoğu video formatını destekleyen bir tarayıcı tabanlı video dönüştürücüdür. Siteyle ilgili şu sıkıntıyı söyleyebiliriz; günde yalnızca iki videoyu (50 MB sınırlı) dönüştürebilirsiniz.

Program indirmeden direkt tarayıcı üzerinden birkaç adet video dönüştürmek istediğinizde burayı kullanabilirsiniz. Siteye ulaşım için şuraya tıklamanız yeterli.

Convertio

Convertio

Convertio, videolarınızı MP4, WMV, MOV, AVI gibi nadir formatlara ya da bu formattaki videolarınızı dönüştürme yapabilir. Öyle ki site, 3256 farklı video dönüşümünü desteklediğini iddia ediyor. Yüksek kaliteli video işleme algoritmalarıyla oluşturulması sayesinde, videolarınızda dönüştürme sırasında kalite kaybı yaşamazsınız. Ayrıca video çözünürlüğü, en boy oranı, codec bileşeni ve diğer istenen ayarları dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Convertio, kullanıcılarına üst seviye güvenlik sağlar. Yüklenen video dosyalarını anında, dönüştürülenleri ise 24 saat sonra siler. Ayrıca bu dosyalara hiçkimsenin erişim izni yoktur. Siteye şuradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aynı yerden Chrome eklentisini de tarayıcınıza yükleyebilirsiniz.

Aconvert

Aconvert

Aconvert.com, video dosyalarını dönüştürmenizi sağlayan bir başka kapsamlı dönüştürücü web sitesidir. Bu site ile yalnızca videoları değil, görüntü, ses, belge, PDF gibi birçok dosya türünü de değiştirebilirsiniz.

Site, kullanıcıların site 200MB’a kadar dönüştürmenize izin veriyor. Videonuzu ise MP4, MKV, VOB ve SWF gibi birçok formata rahatlıkla dönüştürebilirsiniz. Siteye ulaşmak için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Convertfiles

Convertfiles

Kullanımı kolay bir video dönüştürücü arıyorsanız, Convertfiles.com’u denemenizi tavsiye ederiz. Diğer çevrimiçi video dönüştürücülerle karşılaştırıldığında Convertfiles.com oldukça sade bir tasarıma ve kullanım kolaylığına sahiptir.

İşlemi gerçekleştirmek için video dosyasını yüklemeniz, çıktı biçimini seçmeniz ve ‘Convert’ yazılı kısma tıklamanız yeterlidir. Siteye şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

FreeConvert

FreeConvert

Listemizin sonunda FreeConvert yer alıyor. Site, dünya genelinde videoları mümkün olan en yüksek kalitede dönüştürmesiyle ünlüdür. 60’tan fazla farklı video formatından dönüştürmenize izin veren site, muhtemelen ihtiyacınız olan her işlevselliğe sahip.

FreeConvert’in internet sitesine ulaşmak için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Video dönüştürme programı video kalitesini iyileştirebilir mi?

Bazı video dönüştürücü programlarının paraziti ortadan kaldırarak veya görüntüyü keskinleştirerek video kalitesini iyileştirme yeteneği vardır. Ancak bu, videonun orijinal kalitesine ve dönüştürme işlemi sırasında kullanılan ayarlara da bağlı olabilir.

Ses dosyalarını dönüştürmek için video dönüştürme programı kullanılabilir mi?

Bazı video dönüştürme programlarının ayrıca ses dosyalarını MP3’ten WAV’a veya tersi gibi dönüştürme yeteneği vardır.

Video dönüştürme programları tüm dosya biçimlerini destekliyor mu?

Hayır, her video dönüştürme programı farklı dosya biçimlerini destekleyebilir. Bir programı indirmeden önce desteklenen dosya biçimlerini kontrol etmelisiniz.

İlgili Yazılar

En İyi 7 Dosya Dönüştürücü Program
En İyi 20 Video Dönüştürme Programı [Ücretsiz]
Videoyu Sese Dönüştürme Nasıl Yapılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Masaüstüne Bilgisayarım Ekleme Nasıl Yapılır?