VSCO Linki Instagram’a Nasıl Koyulur?

Bazı Instagram profillerinde VSCO linkini görmüşsünüzdür. Dolayısıyla ‘ben de Instagram profilime VSCO hesap linkimi eklesem fena olmaz’ şeklinde düşünmüş olabilirsiniz. O zaman hiç vakit kaybetmeden bunu nasıl yapabileceğinizden bahsedelim. Fakat öncesinde VSCO profil linkinin nasıl kopyalanacağını açıklayalım.

VSCO Profil Linki Nasıl Kopyalanır?

Öncelikle VSCO profilinizin linkini almalısınız ki Instagram biyografinize ekleyebilesiniz. Bunu da şu şekilde yapabilirsiniz:

  • VSCO uygulamasını açın.
  • Ekranın aşağısındaki Profil sekmesine gelin.
  • Şimdi Paylaş‘a dokunun.
  • Son olarak çıkan seçeneklerden Kopyala‘yı seçin.

Bununla birlikte VSCO profil bağlantınızı kopyalamak yerine manuel olarak Instagram bioya ekleyebilirsiniz. VSCO profil adınız, aslında bir URL bağlantısıdır. Profil adınızı Instagram bioya geldikten sonra;

https://vsco.co/techmedya

olacak şekilde, TechMedya yerine kendi VSCO profil adınızı eklemeniz yeterli olacak.

Instagram’a VSCO Linki Nasıl Koyulur?

Artık VSCO linkini oluşturduğunuza göre sıra onu Instagram biyografinize eklemeye geldi. Bunu Instagram profil ayarlarınızda yapabilirsiniz. Takip etmeniz gereken adımlardan bahsetmek gerekirse:

  • Instagram uygulamasını açıp sağ alt köşedeki profil simgesine dokunun.
  • Şimdi Profili Düzenle yazılı seçeneğe dokunun.
  • Kopyaladığınız bağlantıyı Web Sitesi yazılı kısma yapıştırın.
  • Onay işaretine dokunarak yaptığınız işlemi kaydedin.

VSCO linkini Instagram’a koymak için takip etmeniz gereken adımlar bunlardı. Artık herhangi birisi Instagram profilinize geldiğinde, eklediğiniz VSCO linkine dokunduğunda direkt olarak profilinize ulaşacak.

Instagram bio demişken, mevcut Instagram biyografinizin şu an ki durumu içinize siniyor mu? Eğer ‘şöyle afilli bir Instagram bio olsa fena olmazdı’ diyorsanız, şuradaki makaleye göz atmanızı öneririm.

Instagram’daki Takipçilerinizi VSCO Hesabınıza Yönlendirin

VSCO linkini nasıl kopyalayacağınızı ve Instagram biyografinize nasıl ekleyeceğinizi öğrendiğiniz. Hatta muhtemelen buraya gelene kadar tüm bu işlemleri gerçekleştirmişsinizdir. Peki şu an her şey tamam mı? Yani VSCO linkini Instagram’a koymakla yapmak istediğinizi yapmış mı oldunuz?

Bunu yapmanızın temel sebebi, muhtemelen takipçilerinizi VSCO profilinize yönlendirmektir. Dolayısıyla Instagram bioya VSCO linki eklemek dışında takipçilerinizi VSCO hesabınıza yönlendirebilirsiniz. Örneğin Instagram’da hikayenize VSCO hesap linkinizi yapıştırarak bir hikaye paylaşımı yapabilirsiniz. Bu, tüm yapmak istediğinizin üstüne bal kaymak olacaktır.