WhatsApp’ta Çevrimiçi Bildirimi Alma Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz birisi WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda bildirim almak mı istiyorsunuz? Biriyle konuşmak için WhatsApp’ı açtığınızda son görülmenin birkaç saat önce olduğunu fark etmek biraz rahatsız edici olabilir. Böyle bir durumda kişi WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda bildirim almak gerçekten de çok iyi olurdu.

Fakat WhatsApp, çevrimiçi bildirimleri almanız için resmi olarak böyle bir özellik sağlamıyor. İyi haber şu ki ilgi duyduğunuz kişi WhatsApp’ta her çevrimiçi olduğunda bildirim almanızı sağlayan bir uygulama bulunuyor.

Birisi WhatsApp’ta Çevrimiçi Olduğunda Bildirim Nasıl Alınır?

Android cihazlar için geliştirilen WeLog, birisi WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda sizi bildirim göndererek uyaran bir uygulamadır. Şuradan indireceğiniz uygulama, WhatsApp’ta birisi çevrimiçi olduğunda direkt olarak size bildirim gönderecektir.

Uygulamayı kullanmak için izlemeniz gereken adımlar sırasıyla şunlar:

  • Yukarıdaki bağlantıdan uygulamayı Android cihazınıza yükleyin.
  • Uygulamayı başlattıktan sonra gizlilik politikasını kabul edin.
  • Uygulama sizden bazı izinler isteyecektir, İzin Ver‘e dokunun.
  • Daha sonra çevrimiçi olduğunda bildirim almak istediğiniz WhatsApp numarasını girin.

Tüm yapmanız gerekenler bunlardı. Kişi artık WhatsApp’a her girdiğinde uygulama size bildirim gönderecektir.

WhatsApp Çevrimiçi Bildirimi Alma Uygulamaları

WaStat

WaStat, WhatsApp’ta çevrimiçi olan kişiler için bildirim göndererek sizi haberdar eden bir uygulamadır. Bu uygulama, kişinin çevrimiçi durumunu izlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kişi WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda anında bilgilendirileceksiniz. Bu bilgiler arasında son görülme zamanı ve tüm çevrimiçi olduğu zamanlar yer alıyor.

Uygulamanın bazı temel özellikleri şunlar:

  • Bir kişi WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda size bildirim gönderir.
  • Çevrimiçi, çevrimdışı ve son görülme zamanlarını gösterir.
  • Saat görünümünde zaman aralıklarını gösterir.
  • Son 30 gün için çevrimiçi istatistiklerini görebilirsiniz.
  • 10 adede kadar profili izleyebilirsiniz.

Android cihazlar için geliştirilen uygulamanın indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

mSpy

MSpy

Bu uygulama hem Android hem de iOS kullanıcıları için kullanıma uygundur. En popüler mobil uygulamalardan biri olan mSpy WhatsApp izleme aracı, basit bir kullanıcı arayüzüne ve 7/24 müşteri destek hizmetine sahiptir. mSpy’ın en iyi yanı ise uygulamayı cihazınızda çalıştırabilmek için herhangi bir teknik beceriye ihtiyacınızın olmamasıdır.

Uygulamanın kurulumu yalnızca birkaç dakika sürmektedir. Kurulumdan hemen sonra WhatsApp hesabınıza bağlayabilirsiniz. Android cihazlar ve iPhone için uygulamanın indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

WhatsDog

Son olarak yine yalnızca Android kullanıcılarının faydalanabileceği bir uygulamadan bahsedeceğiz. İşinde oldukça başarılı olan WhatsDog, sizi engellemiş veya son görülmelerini gizlemiş olsalar bile bir WhatsApp kullanıcısının çevrimiçi etkinliğini izleyebiliyor.

Uygulamanın tek dezavantajı ise yalnızca bir kişinin çevrimiçi olup olmadığını öğrenmenize olanak tanımasıdır. Eğer ihtiyacınızı karşılıyorsa şuradaki bağlantıdan uygulamayı Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

En İyi WhatsApp Takip Programları