PC İçin En İyi 3 Acapella Programı

Bir PC için acapella programı, müzisyenlerin kolayca Capella videoları oluşturmalarını sağlar. Ancak dürüst olmak gerekirse, bilgisayarlar için Android veya iPhone sistemlerine kıyasla pek çok seçenek bulunmamaktadır. Bu sebeple Windows 11’de Android uygulama yükleme işlemi yapabilirsiniz ancak bu konsept de hala yeni bir kavramdır. Bunun dışında çoğu kullanıcı henüz bilgisayarlarına Windows 11’i dahi yüklememiştir. Bu nedenle en iyi seçenek, bir üçüncü taraf emülatör programı yükleyerek Android’in Play Store’undan bilgisayar için acapella uygulamasını çalıştırmanıza yardımcı olmaktır. Bu makale ile tam olarak bundan bahsedeceğiz.

PC ve Mac İçin Acapella Programları

Bu bölümde, ücretsiz bir acapella yapıcıyı Play Store’dan bilgisayarınıza yüklemek için PC için üç Android emülatörü hakkında bilgi alacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

NoxPlayer

Nox-Player

NoxPlayer, Windows 10/7/8 üzerinde sorunsuz çalışan güçlü bir Android emülatörüdür. Programı yükleyebilmeniz için gizli bir ücret veya gereksiz abonelikler bulunmuyor. Bilgisayarınıza kurduktan sonra neredeyse herhangi bir APK’yı PC’ye kurabilir ve daha büyük bir ekranda Android deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Örneğin Asphalt 8 ve Clash of Clans gibi yüksek kaliteli oyunları hiçbir kalite kaybı olmadan çalıştırabilirsiniz.

Aşağıda, NoxPlayer ile bir acapella yazılımını PC için nasıl alacağınızı bulabilirsiniz:

  • Adım 1: NoxPlayer‘ı PC’ye indirin ve kurun. Kurulum paketinin biraz büyük olduğunu unutmayın. Bu nedenle bir süre beklemek zorunda kalacaksınız.
  • Adım 2: Kurulum işlemi başarılı bir şekilde tamamlandığında, programı başlatmak için Başlat’a tıklayın.
  • Adım 3: Ardından, Nox tarayıcısını açın ve yüklemek istediğiniz Android APK’sını arayın. Alternatif olarak, Google Play hesabınıza giriş yapmak ve bir uygulama aramak için Play Store simgesine tıklayabilirsiniz.
  • Adım 4: Son olarak, yükledikten sonra acapella uygulamasını PC için açın ve acapella videolarınızı oluşturun. Tüm yapmanız gerekenler bunlardı.

MEmu Emulator

MEmu

MEmu Emulator, bilgisayarlar için mükemmel bir Android emülatörüdür. NoxPlayer gibi herhangi bir kayıt veya üyelik gerektirmeyen açık kaynaklı bir programdır. MEmu, geniş bilgisayar sistem konfigürasyonları sayesinde kullanıcılara milyonlarca Android uygulamasını PC üzerinde çalıştırma imkanı sunar. Bir oyuncuysanız, makro tuşlar, özelleştirilebilir tuş haritalama, işlem kaydedici ve daha fazlası gibi birçok kullanışlı özelliğe sahip sorunsuz bir oyun deneyiminin tadını çıkaracaksınız.

Aşağıdaki adımları uygulayarak MEmu Emulator ile bir Android acapella uygulamasını PC’ye kurabilirsiniz:

  • Adım 1: MEmu Emulator‘ü bilgisayarınıza indirin ve kurun.
  • Adım 2: Yazılımı çalıştırmak için Launch Now’a tıklayın ve yüklemek istediğiniz PC için acapella uygulamasını arayın. Beklendiği gibi, bir APK’yı indirebilir veya doğrudan Play Store hesabınızdan kurabilirsiniz.
  • Adım 3: Android uygulaması başarıyla yüklendikten sonra, MEmu Emulator üzerinde başlatın ve acapella videolarınızı oluşturmanın tadını çıkarın.

Bluestacks Emulator

bluestacks-nedir-nasil-kurulur

Bluestacks, muhtemelen bugün bilgisayarlarda kullanılan en yaygın Android emülatörüdür. Kurulumu ve kullanımı tamamen ücretsiz olan Bluestacks’ın arayüzü de oldukça basittir. Bu nedenle Bluestacks size herhangi bir Android oyununu hızlı ve sorunsuz bir şekilde PC’de oynamanıza olanak tanır.

Kullanıcılar oyunları doğrudan Play Store’dan kurabilir veya Chrome’dan bir APK indirebilirler. Bluestacks, oyun deneyiminizi kolaylaştırmak için birçok özelleştirilebilir klavye kısayolu da sunar. Bunları yaparken de hiçbir kayıt işlemiyle karşılaşmazsınız.

Bluestacks ile PC’de bir Android APK çalıştırmak için şu adımları izleyin:

  • Adım 1: Resmi web sitesinden Bluestacks’i bilgisayarınıza indirin ve kurun. Kurulum işlemi birkaç saniye sürebilir.
  • Adım 2: Ardından Play Store’a tıklayarak giriş yapın ve bir Android acapella uygulaması için PC’yi arayın. Veya Bluestacks üzerinde tarayıcıyı çalıştırın ve bir APK dosyası indirin.
  • Adım 3: Uygulamayı kurduktan sonra Bluestacks’in ana sayfasına gidin ve çalıştırmak için üzerine tıklayın. Şimdi acapella videonuzu oluşturun ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Eğer bu emülatörler içinize sinmediyse, diğer “kasmayan emülatör” önerilerimize şuradan göz atabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Call of Duty Mobile Benzeri Oynanabilecek En İyi Oyunlar