En İyi 20 ETS 2 Araba Modu

ETS 2 oynayan çoğu oyuncu, oyundaki araçlar dışında farklı araçları da deneyimlemek isteyebiliyorlar. Euro Truck Simulator 2 araba modu sayesinde her oyuncu, oyuna ekstra araba ekleyebilir. Bu mod ile birlikte oyuncular yeni stratejiler belirleyebilir, alabilecekleri en yüksek puana ulaşabilirler.

ETS 2 Araba Modu Nedir?

ETS 2 (Euro Truck Simulator 2) araba modu, oyuncuların oyun içinde kullanabilecekleri araç modifikasyonlarıdır. Bu modlar, oyunculara oyun içindeki standart araçların yerine farklı araçları kullanma imkanı sağlar.

ETS 2 araba modu, aracın görünümü, performansı, sesleri ve diğer özelliklerini değiştirebilir. Bu modlar sayesinde oyuncular, favori markalarının kamyonlarını, özel tasarım araçları ve hatta hayal güçlerine dayanan araçları kullanabilirler.

Bu modlar, oyun topluluğu tarafından yapılmaktadır ve genellikle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyuncular, bu modları mod yapımcılarının web sitelerinde veya Steam atölyesi gibi platformlardan indirip kullanabilirler.

Şimdi ETS 2 araba modu ile kullanabileceğiniz en iyi araba listemize geçiş yapalım.

ETS 2 Araba Modu ile Kullanabileceğiniz En İyi Arabalar

Ferrari F430 1.43

Ferrari F430 1.43, ETS 2 araba modları arasında kullanabileceğiniz en iyi seçenekler arasındadır. Oyuna sinematik bir görüntü katacak Ferrari F430 1.43 modu ile tamamlamanız gerekecek yan görevlerle karşılaşacaksınız. Ayrıca birkaç yüksek hasar veren yeni silah ve özel görünümlü kıyafetiniz olacak. Kamera değiştirici gibi küçük ayarlamalar da yapabileceğiniz bu ETS 2 araba modunu şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Aston Martin V8 Vantage 1977

Aston Martin V8 Vantage, 1977 yılında Britanya’nın ilk süper arabası olarak tanıtılmıştı. O dönem 270 km/s hızla büyük ses getiren bu aracı ETS 2’de kullanma şansına sahipsiniz.

Otomobilin bazı temel özellikleri şunlar:

  • Yüksek kaliteli 3D model
  • Yüksek kaliteli ve detaylı dış cephe ve iç mekan
  • Modelin kendi orijinal tekerlekleri ve jantları mevcut
  • Ok hız göstergesi ve takometre aydınlatması
  • Karakter sürücü koltuğunda doğru oturuyor
  • Aston Martin logosu doğru olarak konumlandırılmış

Bu ETS 2 araba modunu oyuna yüklemek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Lamborghini Aventador SVJ 2018

Lamborghini’nin 2018 yılında ürettiği bu modeli ETS 2’de sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. ETS 2’deki bu araba modu için sık sık yayınlanan güncellemeler, oyuncuların can sıkıcı sorunlardan kurtulmasını sağlıyor. Süper otomobil kullanmayı seven oyuncular, Lamborghini Aventador SVJ 2018 araba modunu da fazlasıyla beğeneceklerdir. Bu modu şuradaki bağlantı üzerinden oyuna yükleyebilirsiniz.

Audi SQ7 4M

Audi’nin gösterişli modellerinden olan Audi SQ7 4M de ETS 2 için kullanabileceğiniz araba modlarından bir tanesidir. By modu oyuna yüklemek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Range Rover Startech 2018

Son güncelleme ile birlikte birçok sorunu ortadan kalkan Range Rover Startech 2018, ETS 2 için geliştirilen bir diğer araba modudur. 4 farklı direksiyon ve koltuk dokusuna sahip olan bu araba modu ayrıca iki farklı sese sahiptir. Denemeye değer olan ETS 2 Range Rover Startech 2018 araba modunu şuradan indirebilirsiniz.

Peugeot 207 RC

Dünya genelinde satışına 2006 yılında başlanan Peugeot 207 RC’yi ETS 2’de kullanmak ister miydiniz? Muhtemelen gerçek hayatta pek tercih etmek isteyeceğiniz bir model olmasa da ETS 2’de deneyimlemek farklı bir his yaratabilir. Oyuna yüklediğinizde tıpkı görseldeki gibi göreceğiniz bu ETS 2 araba modunu şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

2016 Porsche 718 Boxster S

Bir üstteki modelin aksine gerçek hayatta kullanmak isteyebileceğiniz türden bir arabayla devam ediyoruz. Tek kapılı ve üstü açık bir model olan 2016 Porsche 718 Boxster S, ETS 2’yi farklı bir modelle deneyimlemenize imkan tanıyacak. 38 MB gibi diğerlerine nazaran nispeten daha düşük bir boyuta sahip bu araba modunu şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Tofaş DoğanSLX KT01

Ülkemizde yeri apayrı olan Tofaş’ın DoğanSLX modeli, ETS 2 için geliştirilen bir başka araba modu. Ufak tefek hataları olsa da oyuncular, bu modu genel olarak beğenmiş durumdalar. Şuradan modun indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Amarok V1R90

Volkswagen’ın heybetli modellerinden olan Amarok, ETS 2 oyuncuları için özel olarak geliştirilen araba modlarından. Genel olarak sorunsuz gibi görünen bu modu indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Porsche Panamera Turbo 2010

Son güncellemeyle birlikte mevcut birçok sorunun düzeltildiği ETS 2 araba modlarından bir tanesidir. Artık çok daha gerçekçi motor sesine sahip Porsche Panamera Turbo 2010 araba modundaki gereksiz dosyalar da kaldırılmış durumda. Araba modunun indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

Tofaş Murat131

Tofaş hayranlarının aklını çelecek bir ETS 2 araba modu daha. Tofaş Murat131, ufak tefek sorunlar dışında sorunsuzca kullanabileceğiniz bir araba modudur. 5 farklı direksiyon ve 2 farklı jant seçeneğine sahip Tofaş Murat131 modunda “O” tuşuna bastığınızda ayak altı ve gösterge aydınlatmasını açabileceksiniz. Bu modun indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

Mercedes-Benz W463 2012

Mercedes’in 2012-15 yılları arasında ürettiği, oldukça fazla beğeneni olan modellerden bir tanesidir. Araba modu olarak ETS 2 için geliştirilen bu model, son güncelleme ile birlikte birçok sorundan arındırılmıştır. Fakat modun geliştiricisi, aracın fiziğinden tam olarak emin olmanızı, virajlarda devrilmeye meyilli olduğunu belirtiyor. İyi bir sürüş deneyimi yaşamak için ` tuşuna basarak geliştirici konsolunu açabilirsiniz. Yaklaşık 69 MB dosya boyutu bulunan araba modunun indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

Mercedes-Benz W212 2016 E63 AMG S V4.1

Son güncellemelerle birlikte iyileştirilmiş motor gerçekçiliğine ve fiziğe kavuşan bu araba modu, Mercedes’in en sevilen AMG serisi modellerinden bir tanesi. Birkaç boyama seçeneğine sahip olan bu ETS 2 araba modunu şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Volkswagen Touareg 7P V2

Son dönemde ETS 2 için geliştirilmiş en iyi araba modlarından bir tanesidir. Son güncelleme sonrası ufak tefek hataların giderildiği araba modundaki yeni TDI sesini de oldukça beğeneceksiniz. Boyanabilir jantları ve iyileştirilmiş motor-şanzıman gerçekçiliğine sahip bu ETS 2 araba modunu şuradan indirebilirsiniz.

Range Rover Startech 2018

Son güncelleme ile birlikte baştan aşağı yenilenen bu ETS 2 araba modu, Range Rover modelleri hayranları için geliştirildi. Dağıtılan güncelleme sonrası jant kaplamaları değiştirilen, koltuk ve doku seçeneği eklenen, sesi daha gerçekçi olan, ayna ve yol tutuş hataları düzeltilen bu ETS 2 modunu şuradaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

2022 Alfa Romeo Giulia

2022 Alfa Romeo Giulia orta boy lüks sedan, ETS 2 oyuncularına şık performans, sezgisel tasarım, yenilikçi teknoloji ve çok daha fazlasını sunuyor. Modu indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Volkswagen Passat

Volkswagen’ın Passat serisi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de fazlasıyla seviliyor. Bu ETS 2 araba modu, neredeyse full paket özelliklerle birlikte geliyor. Son güncelleme ile birlikte sürücü sabitlendi ve tamponlara flaş eklendi. Modu indirmek için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Nissan Skyline GT-R

Nissan’ın Skyline serisine ait modellerden olan bu arabanın mazisi 1960’lı yılların sonuna dayanıyor. Günümüze kadar da araba oyunlarını sevenlerin favorileri arasında yer alıyor. Sürücüsü sabitlenen bu araba modunda 7 farklı jant bulunuyor. Depo kapasitesi de arttırılmış durumda. Bu ETS 2 araba modunu indirmek için şurada bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Scania R & Streamline Modifications

Scania R & Streamline Modifications, ETS 2 için özel olarak tasarlanmış bir araba modudur. Scania R ve Streamline modellerinin daha gelişmiş bir sürümünü sunan bu mod, oyunculara pek çok özelleştirme seçeneği sunmaktadır.

Aracın performansını, görünümünü ve sesini değiştirme seçenekleri sunan bu mod, dış görünümünde de değişiklikler yapmanıza olanak tanır. Ayrıca yeni boya renkleri, jantlar ve aksesuarlar gibi özelleştirme seçenekleri sunar. ETS 2 araba modunun bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

Volvo FH16

Volvo FH16, ETS 2 için özel olarak tasarlanmış araba modlarından birisidir. Bu mod ile Volvo FH16 serisi araçların birçok farklı versiyonuna ulaşacaksınız. Oyunculara araç üzerinde pek çok özelleştirme seçeneği sunan bu mod, aracın performansını, görünümünü ve sesini değiştirme seçenekleri sunmaktadır. Aracın dış görünümünde değişiklikler yapmanıza olanak tanıyan ve yeni boya renkleri, jantlar ve aksesuarlar gibi özelleştirme seçenekleri sunan bu moda şuradan ulaşabilirsiniz.

ETS 2 Araba Modu Nasıl Yüklenir?

Yukarıda belirttiğimiz araba modlarını ETS 2’ye yüklemek için sırasıyla aşağıdaki talimatları uygulamalısınız:

  • Modu indirdikten sonra zip dosyasından çıkarn
  • Bilgisayarınızdaki Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/mod klasörünüze yapıştırın.
  • Oyunu çalıştırıp modları etkinleştirin.

Gördüğünüz üzere ETS 2 araba modunu aktif etmek için yalnızca birkaç işlem yapmanız yeterli olacak.

İlgili Yazılar

Euro Truck Simulator 2’de Far Açma Nasıl Yapılır?