Gerçek Para Kazandıran Şeker Oyunu

Candy Crush oynamak, çoğu kişi için eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Peki Candy Crush oynayarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Eğer bu oyunu oynamayı seviyorsanız ve ekstra para kazanmanın yollarını arıyorsanız, bu rehberi okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz.

Bu rehber ile Candy Crush oynayarak para kazanmanın üç yasal yolunu öğreneceksiniz. Her bir yöntemin kısa bir açıklamasını ekleyeceğiz. Böylelikle her yöntemden ne kadar kazanç beklemeniz gerektiğini bileceksiniz. Ardından hangi yöntemi seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Öyleyse devam edelim ve bir şeker oyunu oynayarak para kazanma rehberimize başlayalım.

Para Kazanma Yöntemlerinden Ne Beklemelisiniz?

Kazanmak için aşağıdaki seçeneklerde geçmeden önce ilk olarak bu kazanç yöntemlerinden neler bekleyebileceğinize değinelim. Açıkça belirtmek gerekirse, bu yöntem sizi zengin etmeyecek. Yani Candy Crush oynayarak çok fazla para kazanmayacaksınız.

Bununla birlikte bu oyunu oynamayı seviyorsanız, kazanacağınız ödülleri güzel bir bonus değerlendirebilirsiniz.

Aşağıdaki yöntemlerden birisi potansiyel olarak size önemli bir miktar kazandırabilir. Ancak bazı ekstra adımlar gerektirdiğini de göz ardı etmemelisiniz.

Şeker Oyunu (Candy Crush) ile Para Kazanma Yolları

Artık Candy Crush’tan kazanç potansiyeli açısından ne beklemeniz gerektiğini bildiğinize göre şimdi tercih edebileceğiniz seçeneklere bakabiliriz. Candy Crush oynayarak kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için birden fazla seçeneği tercih etmek size avantaj sağlayacaktır.

Candy Crush oynayarak ile para kazanmanın daha iyi yollarını bulduğumuz takdirde bu rehberi güncelleyeceğiz. Dolayısıyla bu URL’yi yer imlerine eklediğinizden ve ara sıra kontrol ettiğinizden emin olun.

Playtime Uygulamalarını Kullanın

Candy Crush oynayarak gerçek para kazanmanın en kolay yolu Playtime uygulamalarını kullanmaktır. Bunlar mobil cihazınıza indirebileceğiniz platformlardır. Daha sonra Candy Crush da dahil olmak üzere çeşitli mobil oyunları oynayarak para kazanabilirsiniz.

Favori platformlarımız arasında ySense, AppKarma ve FeaturePoints yer almaktadır. Bu platformların çalışma şekli, Candy Crush (ya da diğer mobil oyunları) oynadığınız her dakika için sizi ödüllendirmeleridir.

Bu platformları önermemizin nedeni, diğer mobil oyunları düzenli olarak tanıtmalarıdır. Eğer Candy Crush mevcut değilse, diğer mobil oyunları oynayabilir ve yine de ödüller kazanabilirsiniz. Ancak bu platformlarda aklınızda bulundurmanız gereken şey, oynamak istediğiniz oyunu doğrudan mobil cihazınızın menüsünden değil, platformdan açmanız gerektiğidir.

Bu da önce uygulamalarda oturum açmanız ve mobil oyunlar bölümüne gidip oyunu buradan açmanız gerektiği anlamına gelir. Öncelikle mobil oyunu telefonunuza yüklemelisiniz. Bu uygulamalara ilk kez giriş yaptığınızda, sizden veri kullanımınızı takip etmelerine izin vermenizi isteyeceklerini unutmayın. Bu şekilde bir oyunu ne kadar süredir oynadığınızı bu şekilde takip edecekler. Dolayısıyla platformun bunu yapmasına izin verdiğinizden emin olun. Aksi takdirde oynayarak hiçbir şey kazanamazsınız.

Hatırlamanız gereken bir başka şey de oynadığınız her oyundan yalnızca sınırlı bir miktar kazanabileceğinizdir. Belirli bir mobil oyunu ne kadar uzun süre oynamaya devam ederseniz, kazanacağınız ödüller de o kadar küçük olacaktır. Bu sistem, sizi farklı mobil oyunları oynamaya devam etmeye motive etmek için tasarlanmıştır çünkü platform da bu şekilde kazanç elde etmektedir.

Öne çıkardıkları oyunları ne kadar çok kişi oynarsa, o kadar çok kazanacaklar ve size daha fazla ödeme yapabilecekler. Dolayısıyla kazancınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız tek bir mobil oyun oynamaya bağlı kalmamalısınız. Bu tür bir kazanç yöntemi size çok fazla ödeme yapmayacaktır, ancak daha önce de belirttiğimiz üzere Candy Crush gibi mobil oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, kazandığınız ödülleri bir bonus olarak düşünebilirsiniz.

İş Fırsatları

Candy Crush oynayarak önemli miktarda para kazanmanın bir yolu olduğundan, ancak bunun birkaç adım gerektirdiğinden bahsetmiştik. Bahsettiğim yöntem işte buydu.

Candy Crush’ın geliştiricisi King.com’un Kariyer (Career) sayfasına giderseniz, geliştirici tarafından sunulan iş fırsatlarını bulacaksınız. Bu işlerden bazıları sizden mobil oyunlarını (Candy Crush dahil) test etmenizi isteyecektir.

Bu işlerin başvurmanız gereken gerçek işler olduğunu unutmayın. Dolayısıyla bu fırsattan kazanç elde etme süreci daha uzun sürecektir. Ayrıca hemen işe alınacağınızın da garantisi yok. Candy Crush’ın geliştiricisi adına çalışmak için yetenekli olmanız gerekir.

Ayrıca bu işlerin bazıları bulunduğunuz yere bağlı olacaktır. Bu nedenle, bu yöntemi yalnızca sizden istenecek görevleri yerine getirecek becerilere gerçekten sahipseniz ve başvurmaya uygunsanız kullanmanızı öneririz.

Fiverr’da Freelance İşler

Fiverr, serbest çalışanlar için çeşitli işler sunan bir serbest çalışma sitesidir. Bu platformda ücret karşılığında Candy Crush oynamayı teklif eden kişiler bulunuyor. Yani potansiyel olarak başkaları için Candy Crush oynayarak para kazanabilirsiniz. Bu tür bir iş için serbest çalışan kiralayan çok fazla insan olup olmadığından tam olarak emin değiliz ancak yasal bir serbest çalışma sitesinde gerçek bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Kazanabileceğiniz miktar, Candy Crush oynamak için ne kadar ödeme almak istediğinize bağlı olacaktır. Böylece ne kadar kazanabileceğinizi belirleyebilirsiniz. Ancak talep ettiğiniz ücreti gerçekçi şekilde dengelemeniz gerekmektedir. Sadece Candy Crush oynayarak yüzlerce dolar kazanmayı beklememelisiniz.

Gamezop

Candy Crush dışında gerçek para kazandıran bir oyun daha bulunuyor: Gamezop. Oynadıkça kazanmanıza olanak tanıyan ek özelliklerle benzersiz bir Candy Crush deneyimi sunan oyunun ödül sistemi en iyilerden biridir. Para kazanmanızın pek çok yolunu sunan Gamezop ile beceri düzeyinize ve oyuna ayırdığınız zamana bağlı olarak değişen miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Gamezop’un resmi web sayfasına şuradan ulaşarak daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Gerçek Para Kazandıran Mobil Oyunlar
Video İzleyerek Para Kazanma Uygulamaları
Gerçek Para Kazandıran Oyunlar (Günde 100 Dolar)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Spotify Sanatçı Hesabı Açma İşlemi Nasıl Yapılır?