Günlük Para Kazandıran Sohbet Siteleri | 2024

Artık günümüzde, dünyan ın diğer ucundaki insanlarla konuşabilmek tek bir tıklama kadar basit. Ancak insanlarla bağlantı kurmanın pek çok yolu varken birçok insan hala yalnızlık ve izolasyonla mücadele ediyor.

Bu nedenle günümüzde pek çok insan anlamlı ilişkiler kurmak için internete yöneliyor. Peki başkalarıyla sohbet etmek için para alabileceğinizi biliyor muydunuz? Aşağıda çevrimiçi sohbet etmek için para kazanabileceğiniz siteler bulacaksınız.

Günlük Para Kazandıran Sohbet Siteleri

RentaCyberFriend

Dakika başına ödemeli bir görüntülü arama hizmeti olan RentaCyberFriend ile ortak ilgi alanlarına göre insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Ödeme, %20 platform ücreti olacak şekilde dakika başına yapılır. Farklı konular için daha yüksek veya daha düşük ücretler de belirleyebilirsiniz.

Örneğin yemek pişirme hakkında konuşmak için dakika başına 3 $ ve filmler hakkında konuşmak için 1 $ ücret alabilirsiniz.

Potansiyel Kazançlar

Dakika başına 3,00 dolar ücret alırsanız ve iki saat sohbet ederseniz, platform ücretinden sonra 288,00 dolar kazanırsınız. Bunu tam zamanlı yaparsanız, haftada binlerce dolar kazanabilirsiniz.

Phrendly

Eğer biraz arkadaşça flört etmek istiyorsanız, Phrendly tam size göre bir site olabilir. Bu sosyal ağ platformu, insanlarla sohbet etmenize ve ödeme almanıza olanak tanır. Phrendly, flört etmeye izin veren ancak açık içerik için olmayan arkadaşlık tabanlı bir sitedir.

Nasıl Çalışır?

Phrendly’de mesaj başına sohbet etmek için ödeme alırsınız ve ücretin bir kısmını kazanırsınız. Birisi size “içecek” adı verilen bir hediye gönderdiğinde, kazancın %90’ını siz alırsınız.

Potansiyel Kazançlar

Bir kullanıcı tarafından gönderilen sohbet mesajı başına 0,35 ABD doları, telefon ve video aramalarından elde ettiğiniz kazancın %70’ini (dakika başına 0,20 ABD doları bağlantı ücreti hariç) ve kullanıcılardan alınan hediyelerin değerinin %90’ını alırsınız.

RentAFriend

Yeni arkadaşlar edinmek ve bunu yaparken para kazanmak ister misiniz? RentAFriend, insanların sohbet ettikten sonra arkadaşlarıyla yüz yüze tanışmalarına yardımcı olan bir web sitesidir. Birisi yeni bir şehre taşınıyorsa veya tatildeyse, platform üzerinden sizinle bağlantı kurabilir ve isterseniz o kişiyle buluşabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Bir profil oluşturduğunuzda, ilgi alanlarınızı ölçen bir anket doldurmanız gerekir. Kullanıcılar arkadaş aradıklarında, yaş, cinsiyet ve ilgi alanlarına göre görünürsünüz.

Potansiyel Kazançlar

Kazançlar konuma bölgenizdeki arkadaşlara olan talebe, müsaitlik durumuna ve saatlik ücretinize bağlıdır. Siteye göre çoğu kişi saatte 10 ila 50 dolar arasında kazanıyor, bazıları ise özel deneyimler için daha yüksek ücretler kazanabiliyor.

Fiverr

Fiverr insanların başkalarına hizmetleri için ödeme yaptığı bir platformdur ve arkadaşlık da böyle bir hizmettir.

Nasıl Çalışır?

Bir serbest çalışan olarak, “arkadaşlık hizmetinizin” fiyatını belirleyebilir ve müşterilerle sohbet edebilirsiniz. Bir anlaşmaya vardığınızda, zamanınız için peşin ödeme alırsınız.

Potansiyel Kazançlar

Popülerliğinize ve puanlarınıza bağlı olarak Fiverr’da iyi para kazanabilirsiniz. Fiverr toplam “proje” maliyetinin %20’sini alır.

Facebook Grupları

Özel bir ilgi alanınız varsa veya yerel bölgeniz hakkında çok şey biliyorsanız, bir Facebook grubu kurabilir ve bundan para kazanabilirsiniz. Yani insanlardan üye olmaları ve sizinle konuşmaları için bir ücret talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bağış isteyebilir, ürün satabilir veya nakit karşılığında soruları yanıtlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Bir grup oluşturabilir ve ayarları kontrol edebilirsiniz. İnsanlar katılmayı talep ettiklerinde, onlarla konuşma ve etkileşim süreniz için bir ücret talep edebilirsiniz.

Potansiyel Kazançlar

Ne kadar kazanacağınız fiyatlandırma, katılım ve gruba ayırdığınız zamana bağlıdır, ancak başkalarından üye olmaları için ücret alarak iyi bir miktar kazanabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
iPhone’da Engellenen Numara Nasıl Kaldırılır?