Video İzleyerek Para Kazanma | En İyi 15 Uygulama

Kendinize zahmetsizce para kazandıracak bazı aktiviteler mi arıyorsunuz? O halde yalnızca video izleyerek para kazanma uygulaması önerilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Aşağıda, video izlemeniz için size ödeme yapan en iyi uygulamaların yer aldığı bir liste göreceksiniz. Şimdi hazırsanız bu uygulamaların neler olduğuna bir bakalım.

Uygulama ile Video İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Uygulama ile video izleyerek para kazanmak oldukça basit ve eğlenceli bir süreçtir. Aşağıdaki adımları takip ederek mobil uygulama üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

 • İlgili uygulamaları bulun: Uygulama mağazalarında birçok video izleme uygulaması bulunmaktadır. Bunlar arasında Swagbucks, Inbox Dollars ve MyPoints gibi uygulamalar bulunmaktadır. Aşağıda bu uygulamalarla ilgili gerekli bilgileri görebilirsiniz.
 • Uygulamayı indirin: İlgilendiğiniz bir video izleme uygulaması bulduktan sonra uygulamayı indirip kurmanız gerekmektedir. Bu işlem genelde ücretsizdir ve uygulamanın nasıl kullanılacağına dair talimatlar uygulama içinde yer almaktadır.
 • Üye olun: Uygulama genellikle bir üyelik işlemi gerektirir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra uygulama içindeki video izleme seçeneklerini keşfedebilirsiniz.
 • Videoları izleyin: Uygulama içindeki video izleme seçeneklerini kullanarak videoları izlemeye başlayabilirsiniz. Videolar genellikle birkaç dakika süren reklam videolarıdır ve her bir video için size ödeme yapılır.
 • Para kazanın: Uygulama içindeki kazanılan para miktarınızı takip edebilirsiniz. Genelde biriken miktar belirli bir seviyeye ulaştığında ödeme yapılır. Ödeme seçenekleri arasında PayPal, banka hesabına para transferi veya hediye kartları gibi seçenekler yer alabilir.

Video İzleyerek Para Kazanma Uygulamaları

Qumpara

Video izleyerek para kazanma uygulamaları, genelde yurtdışında geliştirilmiştir ve dolayısıyla İngilizce dil odaklıdır. Qumpara ise tamamen Türkçe olan ve Türkiye sınırları içerisinde geliştirilen, kullanıcılarına belirli görevleri yerine getirmeleri karşılığında para kazandıran bir uygulamadır.

Qumpara’da çeşitli görevlerin yerine getirilmesiyle para kazanılması mümkün. Bunların içerisinde bazı videoları izlemek de bulunuyor. Video izlemek dışında yaptığınız alışverişlerin fişinin fotoğrafını çekip gönderdiğinizde, uygulama size ödeme yapıyor. Ayrıca yaptığınız bazı alışverişler için yaptığınız ödemenin bir kısmı size iade ediliyor.

Bunun gibi pek çok para kazanma fırsatı sunan Qumpara’yı Android cihazınıza şuradan, iOS cihazınıza ise şuradan indirebilirsiniz.

Cheelee

Cheelee, video odaklı para kazandıran uygulamalardan bir diğeridir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulamada, öncelikle bir Dijital gözlüğünüz olacak. Bu gözlük sayesinde videoları izleyecek ve karşılığında paranı rahatlıkla çekebileceksiniz. Kazandığınız bu paraya LEE paraları deniyor. LEE paralarını istediğiniz bi para birimine dönüştürebilir veya banka kartınıza aktarabilirsiniz.

Gözlükten biraz daha bahsedecek olursak, bu gözlüğü satın almalı ve kendinize bir strateji belirlemelisiniz. Seçtiğiniz strateji, kazanacağın paranın miktarını belirlemede önenli rol oynayacak.

Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Viggle

Viggle, dizi ve film izlediğiniz için size ödeme yapan bir ödül programıdır. Uygulama, izleme alışkanlıklarınızı izleyerek sizi ödüller veya hediye kartları için kullanılabileceğiniz puanlarla ödüllendirir.

Bazı kullanıcılar Viggle ile ilgili olumlu deneyimler bildirdiler ve halihazırda yaptıkları bir şey (TV izlemek) için ödül kazanmanın kolay bir yolu olduğunu söylüyorlar. Diğerleriyse uygulamanın bazı zamanlarda soru çıkardığını ve ödülleri kullanmanın biraz zor olduğunu bildirdiler.

Genel olarak bakacak olursak Viggle’ın TV izleyerek ödül kazanmanın en meşru yollarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Android cihazlar için geliştirilen Viggle uygulamasını şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Cointiply

Video izleyerek kripto para kazanmak ister miydiniz? Bu anlamda en iyi seçeneklerden birisi olarak kesinlikle Cointiply’i söyleyebiliriz. Uygulamada videoları izlemenin yanı sıra anketlere cevap vererek, oyun oynayarak, ücretli teklifleri tamamlayarak, reklamlara tıklayarak, ücretsiz puanlar için musluktan faydalanarak ve çok daha fazlasını yaparak kazanabilirsiniz.

Uygulamanın ödeme eşiği 3$, yani çok fazla değil. Bununla birlikte ödemeleri yalnızca DOGE, DASH, Bitcoin veya LiteCoin gibi kripto paralarla alabilirsiniz. Bu nedenle bu platforma katılmadan önce bir kripto cüzdanına ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Uygulama yalnızca Android cihazlarıyla uyumludur. Eğer bir iOS kullanıcısıysanız, platformlarına erişmek için bir mobil tarayıcı kullanmanız gerekecektir. Küresel olarak erişilebilir olan Cointiply uygulamasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Swagbucks

Swagbucks, çok yönlülüğü ile video izleyerek para kazanabileceğiniz en iyi mobil uygulamalardan biridir. Yalnızca video izlemek için para almakla kalmayacak, aynı zamanda Swagbucks anketlerini tamamladığınızda, oyun oynadığınızda, çevrimiçi alışveriş yaptığınızda, ücretsiz deneme tekliflerini doldurduğunuzda ve daha pek çok şeyde puan kazanmış olacaksınız.

Swagbucks uygulamasıyla bir görevi her tamamladığınızda, belirli bir miktarda puan kazanacaksınız. Bu puanları nakit ödüller, PayPal hesabınıza doğrudan para yatırma veya hediye kartları ile değiştirilebilme imkanına sahipsiniz.

Swagbucks ayrıca harika bir tavsiye programı ile birlikte geliyor. Bağlantınızı kullanarak kaydolan her arkadaşınızın ömür boyu elde ettikleri kazançlarının %10’unu kazanırsınız. 10 dolarlık bir hoşgeldin bonusu da veriyorlar ancak bu miktar 5 – 10 dolar arasında değişkenlik gösterebiliyor.

Online video izleyerek en yüksek ücrette paralar kazanabileceğiniz uygulamalardan olan Swagbucks’ı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

ClipClaps

ClipClaps, yakın zamanda piyasaya sürülen ve gittikçe popüler hale gelen bir uygulamadır. Uygulama, kısa ve eğlenceli videoları telefonunuzdan izlediğinizde size ödeme yapıyor. Evet, kulağa biraz garip gelse de durum tam olarak bu.

YouTube’da komik videolar aradığınızda, bu videolar hem izlemek hem de para kazanmak için ClipClaps’ten faydalanabilirsiniz.

Uygulamaya kaydolduğunuzda 5383581033 kodunu kullanırsanız, otomatik olarak 1 dolar hoşgeldin bonusu kazanırsınız. Aksi takdirde tüm yeni kullanıcılar, kayıt sırasında Elmas Sandık denilen şeyi alırlar. Bu Elmas Sandık ise birçok ödül içeriyor. Örneğin, bir sandık 500 puan ve ücretsiz Amazon hediye kartları için çekiliş biletleri içeriyor.

Uygulamayı arkadaşlarınıza önererek daha fazla para kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınız promosyon kodunuz veya bağlantınız aracılığıyla kaydolduklarında 1 dolar kazanmış olursunuz.

Çoğu kullanıcı, ClipClaps’in eğlenceli videolar nedeniyle bağımlılık yaratabildiğini söylüyor. Minimum puan miktarına ulaştığınızda, bunları PayPal hesabınıza doğrudan para yatırmak için değiştirebilirsiniz. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

FusionCash

FusionCash, kullanıcıların anketler doldurarak, reklam videoları izleyerek, ürün incelemeleri yaparak ve diğer görevleri tamamlayarak para kazanabilecekleri bir web sitesidir. Aşağıdaki adımları takip ederek FusionCash ile video izleyerek nasıl para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

 • FusionCash’e kaydolun: FusionCash web sitesine gidin ve kayıt formunu doldurun. Kayıt işlemi genellikle adınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi ve bazı kişisel bilgilerinizi içerir.
 • Videoları izleyin: FusionCash, kullanıcılara reklam videoları izleme fırsatı sunar. Bu videoları izleyerek kazancınızı arttırabilirsiniz. Videolar genellikle 30 saniye ile 2 dakika arasında sürer.
 • Görevleri tamamlayın: FusionCash, ürün incelemeleri, anketler ve diğer görevleri tamamlayabilme fırsatı sunar. Bu görevleri tamamlayarak daha fazla para kazanabilirsiniz.
 • Kazançlarınızı alın: FusionCash, kazançlarınızı PayPal veya banka hesabınıza transfer ederek ödeyebilir. Ödeme yöntemleri uygulamaya göre farklılık gösterebilir.
 • Referral programından yararlanın: FusionCash, kullanıcılara arkadaşlarını davet etme fırsatı sunar. Davet ettiğiniz her arkadaşınız için belirli bir tutar kazanabilirsiniz.

Özetleyecek olursak FusionCash, kullanıcılara video izleyerek para kazanma fırsatı sunmaktadır. Ancak daha fazla kazanç için diğer görevleri de tamamlamanızı öneririz.

MyPoints

MyPoints, nakit geri ödemeli alışveriş portalı olarak bilinen bir uygulamadır. Web genelinde yüzlerce çevrimiçi perakendeciyle ortaklık kuran MyPoints, tüm bağlı kuruluş bağlantılarını sayfalarına yerleştirdiler.

Bir bağlantıya her tıkladığınızda ve seçtiğiniz bir perakendeciden alışveriş yaptığınızda, komisyon kazanıyorlar. Bu komisyonu da kendilerine saklamak yerine size nakit olarak geri veriyorlar.

Uygulama üzerinden yaptığınız her alışverişinizde %1 – 10 arasında parayı geri kazanabilirsiniz. Ayrıca online alışveriş için puan kazanmakla kalmayacak, mobil uygulama üzerinden video izleyerek ücretsiz para kazanma fırsatına ulaşırsınız.

İlk 20 dolarınızı kazandığınızda 10 dolar bonus kazanma şansınız var. Uygulamayı arkadaşlarınıza önerdiğinizde, kazandıkları her puanın %10’unu bonus olarak kazanabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir sınırlama da bulunmuyor. MyPoints’i Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

KashKick

KashKick ile para kazanmak için yapmanız gereken şey, ücretli anketlere katılmaktır. Bununla birlikte KashKick, kullanıcılara kısa videolar ve reklamlar izlemeleri halinde ödeme yapmaktadır. Bu da diğer kazanç faaliyetlerinden daha az olmasını sağlamaktadır.

KashKick’e kayıt olduktan sonra profil anketinizi tamamlamanız gerekecektir. Video tekliflerine hak kazanırsanız, bunları kontrol panelinizdeki “Teklifler” (Offers) sekmenizde bulabilirsiniz. Her video için ödül miktarı teklife bağlıdır ve bu 0,25$ ile birkaç dolar arasında değişmektedir.

KashKick’i kullanmaktan memnun olursanız, arkadaşlarınızı ve ailenizi yönlendirerek ekstra ödüller kazanabilirsiniz. Yönlendirdiğiniz her kişinin kazandığı gelirin %25’i size ödenir.

Inbox Dollars

Inbox Dollars, video izlemenin yanı sıra görevleri tamamladığınızda ödeme yapan başka bir uygulamadır. Bu görevler arasında e-posta okumak, oyun oynamak, anket yapmak, ücretsiz deneme tekliflerini doldurmak bulunuyor.

Daha fazla para kazanmak istiyorsanız, e-postaları okumak ve video izlemekten oluşan bir kombinasyon yapmanızı öneririz. Bu seçeneklerin ikisi de inanılmaz derecede basit. Tabii e-postaların hepsi İngilizce fakat Google Çeviri ve Reverso gibi çeviri sitelerinden destek alabilirsiniz.

Inbox Dollars ile para kazanmanın pasif bir yolu olmadığını unutmayın. Sonraki videoyu oynatmak için İleri düğmesine dokunmalısınız. Uygulamanın en güzel yanı ise 5 dolar kayıt bonusu veriyor olmasıdır. Ayrıca mükemmel bir tavsiye programına sahiptir. Tavsiye ettiğiniz her arkadaşınız için, onların elde ettiği kazancın %10’unu kazanırsınız. Yalnız arkadaşlarınız bu durumda %10 daha eksik kazanmayacaklar, siz bu kazançtan ekstra olarak pay elde etmiş olacaksınız.

Puanlar kazanabileceğiniz ve çeşitli e-ticaret sitelerinde kullanmak üzere hediye kartlarıyla ödeme alabileceğiniz bu uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

AdWallet

AdWallet, adından da anlaşılacağı üzere reklam odaklı bir uygulamadır. Akıllı telefonunuzdan veya masaüstü bilgisayarınızdan online olarak reklam izleyip para kazanabilirsiniz. Uygulama ile kazancınızı nakit olarak elde edeceksiniz. Dolayısıyla puanlarınızın ne kadar paraya dönüştüğü konusunda kafanız karışmaz.

AdWallet, izlediğiniz videolar için oldukça iyi para ödüyor. Kısa video başına genellikle 0,5 ila 3 dolar arasında bir para kazanabilirsiniz. Dezavantajı ise o kadar çok videonun olmaması. Bu sebeple yeni videoların olup olmadığını görmek için birkaç günde birkaç kez kontrol etmelisiniz.

Arkadaşlarınızı uygulamaya yönlendirerek, elde ettikleri kazançlardan %10 bonus kazanabilirsiniz. Fakat en fazla 3 arkadaşınız üzerinden kazanç elde edebileceğinizi unutmayın.

AdWallet’ın bilgisayarınızda düzgün çalışması için reklam engelleyicinizi kapatmanız gerekiyor. Yoksa videolar çalışmayacaktır. Ödemelerinizi PayPal ile alabilmenizi sağlayan AdWallet’ı Android için buradan indirebilirsiniz.

Creations Rewards

Creations Rewards, online olarak video izleyip para kazandıran mobil uygulamalardan bir diğeridir

Henüz yeni yeni adını duyuran bu uygulama, video izleyerek ve farklı etkinliklere katılarak para kazandıran Swagbucks’a çok benziyor. Ayrıca anketlere katılarak, video izleyerek, bazı küçük görevleri tamamlayarak ve arkadaşlarınızı uygulamayı kullanmaya tavsiye ederek de para kazanabilirsiniz.

İlk 5 gün içerisinde ilk 5 dolar kazandığınızda ayrıca 5 dolar bonus alırsınız. Tavsiye programı sayesinde tüm arkadaşlarınızın kazancının %10’unu da bonus olarak veriyor.

Creations Rewards, bu listedeki diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında oldukça iyi bir ödeme oranına sahiptir. Bu uygulamayla ilgili en göze çarpan detay, para çekmek için sadece en az 5 dolarlık bir eşiğin belirlenmesi.

Mobil uygulamasının yanında web sitesini de para kazanmak için kullanabilirsiniz. Puanlarınızı hediye kartları veya PayPal olarak alabileceğiniz Creations Rewards’ın Android uygulamasına şuradan ulaşabilirsiniz.

QuickRewards

QuickRewards, üyelerin anket tamamlayarak, çevrimiçi alışveriş yaparak, video izleyerek ve daha pek çok online görevi yerine getirmeniz karşılığında para kazanmanızı sağlayan bir ödül programıdır. Platformdaki bazı anketler 8 dolara kadar ödeme yapabilir. Üstelik para çekebilmeniz için minimum bir eşik yoktur. 2002 yılında kurulan QuickRewards, o zamandan beri üyelerine 7 milyon doların üzerinde ödeme yaptı.

Programın bazı artılarından bahsetmek gerekirse:

 • Para çekmeniz için minimum eşik yok. Kazançlarınızı 0,01 dolardan itibaren PayPal aracılığıyla nakde çevirebilirsiniz. Hediye kartlarının minimum eşiği 5 dolardır.
 • Kazançlarınız, belirtilen çevrimiçi görevi tamamlamanızın ardından 24 saat içinde hesabınızda görünecektir.
 • Anket yaparak, oyun oynayarak, video izleyerek, çevrimiçi alışveriş yaparak, tavsiyelerde bulunarak ve web sitelerini ziyaret ederek de para kazanabilirsiniz.
 • Her başarılı tavsiye için 3 dolar kazanabilirsiniz.

Siteye giriş yaptıktan sonra Create an account yazılı kısma tıklayın ve siteye üye olun. Ardından hangi şekilde para kazanmak istiyorsanız (video izleme, oyun oynama, anket tamamlama gibi), bu seçeneklerden birini seçerek görevleri tamamlamaya başlayın.

GrabPoints

Size son olarak GrabPoints adlı oluşumdan bahsedeceğiz. Bu site, video izlemek ve telefonunuza bazı uygulamaları indirmek karşılığında kullanıcılarına ödeme yapıyor. Buna ücretli anketlere katılmak ve uygulamayı arkadaşlarınıza tavsiye etmek de dahil.

GrabPoints’te izleyebileceğiniz sınırsız sayıda video bulunmaktadır. Videoları izlediğinizde, seçtiğiniz bir satıcıya ücretsiz hediye kartıyla değiştirilebileceğiniz puanlar kazanırsınız. Yalnız her video oynatıldıktan sonra bir reklamı kapatmanız gerekeceğinden bu uygulama pasif değildir. GrabPoints, video başına 1 – 10 puan ödeme yapıyor.

GrabPoints uygulamasıyla kazanç elde etmenin en iyi yollarından biri de uygulamaları akıllı telefonunuza indirmektir. Bu biraz daha uzun sürse de ödeme eşiği diğer görevlere nazaran daha yüksektir.

Netflix Tagger ile Para Kazanma

Listemizin sonunda size rüya gibi gelecek bir para kazanma yönteminden bahsedeceğiz. Netflix Tagger, Netflix yapımlarını izleyerek size para kazandıran bir hizmettir. “Ooh parayı kırdım” diye düşündüğünüzü duyar gibiyim fakat bu pek kolay olmayacak. Zira Netflix’in Netflix Tagger’dan faydalanabilmeniz için bazı kriterleri bulunuyor. Bunlardan sırasıyla bahsedecek olursak:

 • Film veya eğlence alanında öngörü.
 • Güçlü analitik beceriler.
 • Sinema veya televizyon sektöründe en az beş yıl deneyim sahibi olmalısınız.

Bunlar genel olarak karşılanması beklenen kriterler olsa da değişkenlik gösterebileceğini unutmamalısınız.

Netflix Tagger’a nasıl başvurabilirim?

Netflix Tagger için başvurunuzu şuradaki bağlantıdan yapabilirsiniz. Buradan ilginizi çeken açık bir pozisyon bulduğunuzda başvuru formunu doldurabilirsiniz. Film veya eğlence sektörüyle ilgili deneyiminizi açıklayacağınız özgeçmişinizi eklemeyi de unutmayın. Ayrıca tüm bu süreci İngilizce dilini kullanacak şekilde geçirmelisiniz.

Netflix Tagger ile ne kadar para kazanabilirim?

Netflix Tagger ile elde edilen kazanç, aylık 30 bin dolara kadar çıkmaktadır. Türkiye’deki dolar kurunu göz önünde bulundurduğumuzda oldukça cazip geldiğini söyleyebiliriz fakat biraz önce de söylediğimiz üzere Netflix Tagger’a alınmanız pek kolay olmayacak. Yine de şansınızı denemekten çekinmeyin.

Video İzleyerek Para Kazanma Hakkında İpuçları

Tek Bir Uygulamaya Bağlı Kalmayın

Telefonunuza en azından birkaç para kazandıran uygulama yüklemenizi öneririz. Çoğu zaman, bazı uygulamaların bir günde kazanabileceğiniz para miktarıyla veya izleyebileceğiniz video miktarıyla ilgili bir sınırı olduğunu görürsünüz. Dolayısıyla kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için uygulama çeşitliliğini arttırın.

Birden Fazla Telefon Kullanın

Bu listede çok sayıda farklı video izleme uygulaması bulunduğundan, hangilerinin çalıştırılacağına karar vermek biraz zor olabilir. Bu engeli aşmak için bu uygulamaları aynı anda çalıştırmanızı öneririz.

Listedeki uygulamaların çoğu, izleyebileceğiniz bir web sitesiyle birlikte gelir. Bu da masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdan izlerseniz de para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Gerçekten daha fazla para kazanmak isteyenler için fazladan bir veya iki telefon kullanmanızı öneririm. Bir masaüstü sürümü ve birkaç telefon ile bu uygulamalardan 3 veya daha fazlasını kolayca çalıştırabilirsiniz.

Bir Uygulamayı Kullanmak İçin Asla Ödeme Yapmayın

Bu listedeki tüm uygulamalar %100 ücretsizdir. Bir ödül uygulamasına veya web sitesine katılmak için ödeme bilgileriniz istenirse, bu büyük olasılıkla bir dolandırıcılıktır. Dolayısıyla sizden kredi kartı bilgileriniz gibi sadece sizin bilmeniz gereken bilgiler istenirse web sitesini direkt terk edin.

VPN Kullanmayın

Uygulamaya bağlı olarak bir VPN kullanıyorsanız, hesabınız askıya alınabilir. Eğer bir VPN kullanıyorsanız ya kapatın ya da uygulamanın destek ekibiyle iletişime geçerek VPN kullanımına izin verilip verilmediğini öğrenin.

ÖNEMLİ NOT: Fark ettiğiniz üzere ödeme yapan tüm uygulamalar, bunu PayPal aracılığıyla gerçekleştiriyor. Ülkemizde PayPal kullanımı ise maalesef uzun süredir yasaklanmış durumda. Fakat bu yasağı aşabileceğiniz bazı ‘yasal’ yöntemler bulunmaktadır. Bunların ne olduğuna dair geniş çaplı bilgilere şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Video İzleme Uygulaması ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Çoğu para kazanma yönteminde olduğu gibi burada da kazandığınız para, ne kadar zaman ve emek harcadığınıza bağlı olarak değişecektir. Eğer günlük olarak videolar izlerseniz, birkaç uygulama ve web sitesi aracılığıyla ayda 100 ila 200 dolar arası kazanabilmeniz mümkündür. Video izleme konusunda çok da istikrarlı değilseniz, muhtemelen bundan çok daha az kazanacaksınız. Yine de bir tahminde bulunmamız gerekirse, saatte 2 ila 5 dolar arasında bir kazanç elde edebilirsiniz.

Bu yöntemi kesinlikle birincil gelir kapısı olarak görmeyin. Zira bu şekilde hareket etmeniz halinde elde edeceğiniz kazanç, sizi pek tatmin etmeyecektir. Bunu daha çok boş zamanlarınızı değerlendirerek ekstra bir para kazanma yolu olarak düşünmelisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme için hangi yöntemler kullanılabilir?

Video izleme uygulamaları genellikle PayPal, hediye kartları veya banka hesabına para transferi gibi farklı ödeme yöntemleri sunarlar. Ödeme yöntemleri uygulamaya göre farklılık gösterebileceği için seçenekleri önceden kontrol etmek önemlidir.

Videoları ne kadar süreyle izlemeliyim?

Video izleme uygulamaları genellikle videoları birkaç dakika ile 30 dakika arasında değişen sürelerde sunar. Görevin gerektirdiği süreyi tamamlamanız önemlidir ancak süreyi doldurduktan sonra videoyu izlemeye devam etmeniz gerekmez.

Hangi tür videoları izlemem gerekiyor?

Video izleme uygulamaları genelde size belirli bir kategori seçeneği sunar. Siz de bu kategoriler arasından seçim yapmalısınız. Bazı siteler belirli bir süre boyunca herhangi bir video izlemenizi isteyebilirken, bazıları belirli bir konuda video izlemenizi isteyebilir.

Video izleyerek para kazanmak güvenilir mi?

Evet. Birçok video izleme uygulaması güvenilirdir ve kullanıcılarına ödeme yapmaktadır. Ancak bazı dolandırıcı siteler de bulunmaktadır. Bu nedenle güvenilir olanları seçmek önemlidir.

İlgili Yazılar

Günlük Para Kazandıran Sohbet Siteleri
Oynadıkça Para Kazandıran Oyunlar
Gerçek Para Kazandıran Şeker Oyunu
Gerçek Para Kazandıran Mobil Oyunlar
Anket Doldurarak Para Kazanma