Snapchat Şifre Kırma | En İyi 7 Yöntem

Snapchat, aileniz ve arkadaşlarınızla sosyal paylaşımlarda bulunmanızı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Bununla birlikte yüksek güvenlikli uygulamalardan da birisidir. Snapchat’in geliştiricileri, kullanıcılara en iyi güvenliği ve emniyeti sağlamak için çok çalışıyor. Bu nedenle kendi Snapchat hesabınıza veya başkasının hesabını giriş yapmak istiyorsanız, doğru e-posta ve Snapchat şifresini bilmeniz gerekiyor.

Kullanıcı kimlik bilgilerini bilmiyorsanız, hedef akıllı telefondaki gizli modda kullanılabilecek birçok güvenilir Snapchat şifre kırma programı vardır. Bu programlar, saldırıya uğramış Snapchat hesabında gerçekleştirilen etkinliklerin gerçek zamanlı güncellemelerini almanıza yardımcı olur.

Başkasına ait bir Snapchat hesabına nasıl girileceğini tartışmamızın hiçbir şekilde uygun olmadığını belirtelim. Başka birinin hesabını izinsiz olarak ele geçirmek hem yasa dışıdır hem de ciddi sonuçlara yol açabilir. Ek olarak birinin hesabını ele geçirmeye çalışmak kendi güvenliğinizi de tehlikeye atabilir, sizi saldırıya uğrama veya dolandırılma riskine sokabilir. Başkalarının gizliliğine ve güvenliğine saygı duymakla birlikte güçlü şifreler kullanarak ve varsa iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirerek kendi çevrimiçi güvenliğinizi korumak önemlidir.

Bununla birlikte kendi Snapchat hesabınızın şifresini kırmak veya çocuğunuzun güvenliğini sağlamak amacıyla Snapchat hesabını kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Bununla ilgili faydalanabileceğiniz bazı araçları aşağıda görebilirsiniz.

Snapchat Şifre Kırma Yöntemleri

Snapchat şifre kırma işlemi için Snapchat’in kendisi dışında aşağıdaki yöntemlere başvurabilirsiniz.

mSpy

MSpy

mSpy, Android veya iOS cihazlar aracılığıyla bir Snapchat hesabına erişmenizi sağlayacak harika bir telefon casusu uygulamasıdır. Bu uygulamanın başarılı olması için ihtiyacınız olan tek şey, hesaba ulaşmak istediğiniz Snapchat hesabını barındıran cihaza fiziksel erişimdir.

Hedef cihaza mSpy uygulamasını yükledikten sonra size akıllı telefonun etkinliğiyle ilgili bilgiler 7/24 gelmeye başlayacak.

Tek bir tıklama yaparak bir Snapchat hesabında paylaşılan tüm görüntüleri görebileceksiniz. Dahası yayınlandıktan sonra kaybolan tüm resimleri de görüntüleyebileceksiniz. Ayrıntılı sohbet bilgilerini görüntüleyebilmenizi de sağlayan mSpy, bir keylogger ile birlikte gelir. Uygulama, Snapchat’te yazılan her kelimeyi ve harfi takip etmenize yardımcı olur.

mSpy’ın resmi web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Önemli not: Bu uygulamadan tüm özellikleriyle faydalanabilmeniz için premium üyeliğinizin olması gerekmektedir. Tahmin edebileceğiniz üzere bu kadar üst seviye özellikleri bir arada tamamen ücretsiz olacak şekilde bulabilmeniz neredeyse imkansızdır. Fakat mSpy, yaptığınız ödemenin kuruşu kuruşuna hakkını verecek düzeyde bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

eyeZy

eyeZy, ebeveyn kontrolü konusunda geliştirilen en iyi telefon izleme uygulamalarından biridir. Hedeflenen telefon kullanıcısındaki resimleri, videoları ve uygulamaları görüntülemenizi sağlar. Ayrıca çocuklarınızın sosyal medyada (Snapchat de dahil olmak üzere) neler yaptıklarını öğrenmeniz çok kolay olacak.

eyeZy, kullanıcılara ekran kaydı, GPS konum izleme, keylogger gibi özellikler sunarak Snapchat hesabını takip etmeyi kolaylaştırır. Tüm bu özellikleri bir araya getirdiğinizde, kullanıcıya ait hedef cihazdaki Snapchat hesabında olan her şeyi uzaktan izleyebilirsiniz. Bu da Snapchat şifre kırma yolunda size bir avantaj sağlayacaktır.

eyeZy’ın Snapchat şifre kırma programına şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu uygulama da tıpkı mSpy gibi ücretli fakat yapacağınızın ödemenin karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

uMobix

uMobix

uMobix, ebeveyn kontrolü için mevcut en iyi cep telefonu takip uygulamalarından biridir. Bu uygulama, 7/24 akıllı telefon casusluğunu kolaylaştıran bir ton özelliğe sahip olacak şekilde gelir.

Ebeveynler, uygulama ile Snapchat üzerindeki tüm eylemleri takip edebilir, alınan ve gönderilen mesajları okuyabilirler. Bununla birlikte gerçek zamanlı olarak konumu takibi yapabilir, Snapchat gibi sosyal uygulamalardaki tüm etkinlikleri izleyebilir.

uMobix’i birinin Snapchat hesabına girmek için de kullanabilirsiniz. Her ne kadar etikliği tartışılır olsa da bu program, Snapchat’teki tüm mesaj geçmişini kontrol edebilmenizi sağlar. Örneğin çocuğunuzun kiminle iletişim kurduğu, yaptığı paylaşımlar gibi bilgileri size kusursuz bir gösterge panosu aracılığıyla sunar.

uMobix’in Snapchat hesap erişimi konusunda kullanabileceğiniz programına şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hoverwatch

Hoverwatch

Snapchat şifre kırma yöntemi olarak kullanabileceğiniz bir başka program da Hoverwatch. Bir cihazı uzaktan kontrol etmenizi sağlayacak özelliklerle donatılan Hoverwatch, Snapchat dahil olmak üzere çoğu sosyal medya uygulamasını da desteklemektedir.

Hoverwatch’un bazı temel özellikleri şunlardır:

 • Snapchat kullanıcısı tarafından alınan ve gönderilen tüm bilgileri görmenizi sağlar.
 • Hoverwatch ile kamera fotoğraflarını, ekran görüntülerini izleyebilir, coğrafi konumları takip edebilir ve SMS mesajlarını kaydedebilirsiniz.
 • Bu Snapchat şifre kırma programı, Android cihaz kullanıcısının ziyaret ettiği tüm siteler hakkında bilgi kaydeder.
 • Birini fark etmeden gizlice takip etmenizi sağlar.
 • Bu uygulama ile çalışanlarınızın ve çocuklarınızın online faaliyetlerini kontrol edebilirsiniz.

Programı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

FlexiSPY

FlexiSPY

Şimdi de FlexiSPY adlı Snapchat takip aracından bahsedeceğiz. Bu araç da diğer programlar gibi takip odaklı olsa da bir Snapchat hesabının şifresini kırmak için kullanılabilir.

Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen FlexiSPY, çalışanlarınızın veya çocuklarınızın online etkinliklerini takip etmenizi sağlar. Bununla birlikte Snapchat uygulaması üzerinden yapılan çoğu işleme ulaşmanızı sağlar.

Programın resmi web sayfasını şuradaki bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

Spyine

Spyine, modern bir tablet veya akıllı telefon ile herhangi bir Snapchat hesabını izleyebilmenizi sağlayan bir araçtır. Kullanımı oldukça kolay olan uygulama, takip etmek istediğiniz bir Snapchat hesabına görsel bir pano aracılığıyla erişmenizi sağlar. Ayrıca yazılımı yüklemek için cihazınızı jailbreak yapmanıza veya rootlamanıza gerek yoktur.

Spyine’in Android sürümü yazılım indirmenizi içeren bir işlem gerektiriyorken iOS sürümü ise web tabanlıdır. Gizli modda çalışan bu uygulama, sızdığınız Snapchat kullanıcısının takip edildiğinin farkında olmasının önüne geçiyor.

Son olarak uygulama, Snapchat şifre kırmanın yanı sıra arama hesabı izlemeyi, SMS takibini ve tarayıcı geçmişini izlemenizi sağlıyor. Aylık ve yıllık ödeme planları olan bu Snapchat şifre kırma aracına şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Pass Decoder

Son olarak Snapchat şifre tahmini aracı olan Pass Decoder’den bahsedeceğiz. Bu araç, bir Snapchat hesabına ait şifreyi tahmin yoluyla kırmanızı sağlar. Bilgisayar korsanlarının çoğunluğunun başvurduğu araçlardan birisi olan Pass Decoder’i kullanmak için izlemeniz gereken adımlar şunlar:

 • Şuradaki sayfadan INSTALL yazılı seçeneğe tıklayarak Pass Decoder’i bilgisayarınıza yükleyin.
 • Programı açtıktan sonra karşınıza bazı bilgilendirme mesajları çıkacak, onları okuyup ilerleyin.
 • Bir telefon numarası, e-posta adresi veya tanımlayıcı girip ardından OK yazılı kısma tıklayın.

Diğer Snapchat Şifre Kırma Yöntemleri

 • Keylogging: Kötü amaçlı yazılımlar, Snapchat giriş bilgileri de dahil olmak üzere bir kullanıcı tarafından yapılan her tuş vuruşunu yakalayarak bilgisayar korsanlarına yetkisiz erişim sağlar.
 • Sosyal Mühendislik: Hackerlar kullanıcıları psikolojik olarak manipüle edebilirler. Bu yöntemde şifreleri tahmin etmek veya güvenilir kişiler aracılığıyla sıfırlamak için kişisel bilgileri kullanır.
 • Üçüncü Taraf Uygulamaları: Yetkisiz üçüncü taraf uygulamaları kullanan kullanıcılar farkında olmadan bilgisayar korsanlarına Snapchat hesaplarına erişim sağlayabilir.
 • DNS Hileleri: Bir hackerın internet trafiğinizi kurcalayarak sizi güvenli olmayan web sitelere yönlendirdiğini hayal edin. Bu DNS hacklemenin bir özetidir.
 • Şifre Tahmin Oyunları: Hackerlar sonsuz kombinasyonları deneyerek şifrenizi kırıp hesabınıza girinceye kadar tahmin oyununu oynamayı severler. Güçlü ve benzersiz bir şifre kullanarak bu riski azaltabilirsiniz.
 • Aldatıcı Sosyal Mühendislik: Hackerlar bazen şifre tahminini atlayıp doğrudan güveninize oynayarak bilgilerinizi isteyerek ele geçirirler. Phishing mailleri ve dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olun.

Snapchat Hesabımı Nasıl Korurum?

Snapchat hesabınızı güvenli hale getirmek için bazı önemli püf noktaları şunlardır:

 • Güçlü ve benzersiz bir şifre kullanın: Karmaşık bir şifre kullanmaya özen gösterin. Bu şifre büyük harf, küçük harf, rakam ve sembollerden oluşmalıdır.
 • İki faktörlü kimlik doğrulama (2FA): Ek güvenlik katmanı için 2FA’yı etkinleştirmeyi unutmatın. Bunu yaparak şifrenizin yanında doğrulama kodu girmeniz gerekecek.
 • Phishinge dikkat edin: Şüpheli mesaj ve bağlantıya karşı dikkatli olun. Herhangi bir hassas bilgiyi paylaşmadan önce kaynakların güvenliğini doğrulayın.
 • Düzenli uygulama güncellemeleri: Snapchat uygulamanızı en son sürüme güncellediğinizden emin olun. Güncellemeler genellikle gelişmiş güvenlik özellikleri içerir.
 • Üçüncü taraf uygulamalardan kaçının: Snapchat’i daha işlevsel hale getirdiğini iddia eden resmi olmayan uygulamaları kullanmaktan kaçının. Bu uygulamalar hesabınızın güvenliğini tehlikeye atabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Snapchat hesabımı daha farklı nasıl kurtarabilirim?

Yukarıdaki yöntemler, kendinize ve başkasına ait bir Snapchat hesabının şifresini kırmanıza yardımcı olacaktır. Bu yöntemlerden bağımsız olarak bazı Snapchat hesap kurtarma yöntemleri bulunmaktadır, bunlara şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kilitlenen bir Snapchat hesabınıza tekrar erişmek için de şuraya göz atabilirsiniz.

Birinin Snapchat hesabına erişmek için şifresini bilmek zorunda mıyım?

Yukarıda açıkladığımız uygulamaları kullanmak için bir Snapchat şifresine ihtiyaç duymazsınız. Ancak uygulamayı hedef cihaza yüklemek için telefonun şifresini bilmeye ihtiyacınız olabilir.